DÜŞÜNCELER

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

DÜŞÜNCELER

Mesaj gönderen Markzuncher »

Neredeyse tüm karaköyü , madenleri , haritayı slotları , bossları üretimde gereken malzemeleri nereden temin edildiğini nereden düştüğünü çözmüş bulunmaktayız bence tartışılacak çok fazla konu var ama genel olarak oyuncuların isteklerine göre hareket eden bir yönetim görüyoruz sizin düşüncelerinizide yazmanızı merakla bekliyorum neler tadmin etmedi neler hoşunuza gitmedi neler daha kullanılabilir olabilirdi ?

İyi Forumlar
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: DÜŞÜNCELER

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Karakoyu başlarda sevdim sonra nefret ettim. Keşke gelmeseydi , hiçbir şey olmazdi
Kullanıcı avatarı
Witchex
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Börteçin

Mesaj gönderen Witchex »

Ben genel manada sevdim. Tek hoşuma gitmeyen durum kraliçe tırtılın ısrarla sentetik ipek atmaması. Umarım ilerde yağma arttırıcı gelir.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Her şey güzel lakin ben çığırından çıkmış bir sunucuda oynadığım için zevk almakta güçlük yaşıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Gelistiricilerin ne zorluk çektiğini az cok hepimiz biliyoruz ama bir gerçek var ki oyuna stres atmak için girilir, ben maalesef maraton MA ile kosarken yetisip de beni öldüren slotlardan ve bossları kaciranlardan dolayı stres oluyorum, hal boyle olunca da oyuna girip 10 dakika haritayi dolasip çıkıyorum
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

MaHKuMII yazdı: 26 Nis 2018 07:09 Karakoyu başlarda sevdim sonra nefret ettim. Keşke gelmeseydi , hiçbir şey olmazdi
Gaffarla mutluyduk ama sıkılmıştık zira karaköy hayal kırıklıgı oldu nitekim

Witchex yazdı: 26 Nis 2018 09:40 Ben genel manada sevdim. Tek hoşuma gitmeyen durum kraliçe tırtılın ısrarla sentetik ipek atmaması. Umarım ilerde yağma arttırıcı gelir.
Zoru anlarızda bu imkansızıda aşıyor bence

noctiluca yazdı: 26 Nis 2018 10:04 Gelistiricilerin ne zorluk çektiğini az cok hepimiz biliyoruz ama bir gerçek var ki oyuna stres atmak için girilir, ben maalesef maraton MA ile kosarken yetisip de beni öldüren slotlardan ve bossları kaciranlardan dolayı stres oluyorum, hal boyle olunca da oyuna girip 10 dakika haritayi dolasip çıkıyorum
Her durumda bir sıkıntı çıkaran var