Tek Grup Hakir Kesimi (Videolu)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ARACHNE
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Tek Grup Hakir Kesimi (Videolu)

Mesaj gönderen ARACHNE »

Herkese merhaba;

Tek grup hakir kesimi ile ilgili daha önce açtığımız konuya resim eklediğimiz için sabote edilmeye çalışılmıştı. İlk kesimde video alamadığımız için ekran görüntüsü alıp paylaşmak durumunda kalmıştık. İkinci kez kesip videoya alma kararı aldık.

Video doğrudan link: https://www.youtube.com/watch?v=YifRvypmKIc

Dipnot: Biz sadece tek grup kesilebileceğini göstermek için konuyu açtık. Konu dışına/tartışmaya yönelik tüm yorumlar rapor edilip konu üzerinden kaldırılacaktır.

İyi eğlenceler!
Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak, halbuki biz sussak tarih susmayacak, tarih sussa, hakikat susmayacak.
Kullanıcı avatarı
melihbey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Nefer Team

Re: Tek Grup Hakir Kesimi (Videolu)

Mesaj gönderen melihbey »

KaRdeŞim oRda en aZ 15 kiŞi vAr kİmi koParıYoRsunUz! Şaka Şaka gg easy wp :grinning: :grinning: :grin: :grin:(DiKKAT CosPİLAV içerir)
Resim
Endlesslovefiree
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen Endlesslovefiree »

Daha iyisi yapılana kadar en iyisi biziz :grin: B-)

ReeLLove
İNMyDReaMS
Endlesslovefire
B-)
NiGHTKiSS33
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen NiGHTKiSS33 »

Sayın takım arkadașım "ARACHNE" 480p ile bu sunumu yapman beni gururlandırdı.. 😩😩😩
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Tebrikler tek grup kesmişsiniz de tamamen gereksiz bir şey yani. Boşa uğraştan başka bir şey diil. 2-3 grup gelip rahat rahat kesmek nerede bu şekilde uğraşmak nerede. :face_with_head_bandage:
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
slytherin57
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen slytherin57 »

NaudiR yazdı: 25 Nis 2018 21:40 Tebrikler tek grup kesmişsiniz de tamamen gereksiz bir şey yani. Boşa uğraştan başka bir şey diil. 2-3 grup gelip rahat rahat kesmek nerede bu şekilde uğraşmak nerede. :face_with_head_bandage:
Tamam.
NiGHTKiSS33
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

NaudiR yazdı: 25 Nis 2018 21:40 Tebrikler tek grup kesmişsiniz de tamamen gereksiz bir şey yani. Boşa uğraştan başka bir şey diil. 2-3 grup gelip rahat rahat kesmek nerede bu şekilde uğraşmak nerede. :face_with_head_bandage:
Cemberlitas'da 2-2-2 kesimlerin ne kadar zor olduguni hatirliyorsundur umarim.Bu kesimin amaci hem yapilmayani yapmak hem ileride gruptaki karqkterler guclendiginde bu kesimle rahat kesebilecegini dusunmemiz. Kesimi paylastik daha hakiri denemeyen bir cok oyuncu var en azindqn bilgilensinler
Iyi forumlar.
tavsansah
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Şehr-i İstanbul

Mesaj gönderen tavsansah »

Arkadaşlarımı tebrik ediyorum, güzel bir kesim oldu.
tavsansah
xxtavsansahxx
NİKOTİN
RUSSELLWESTBROOK<Anka>
Manchesterunited<Anka>
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

NiGHTKiSS33 yazdı: 25 Nis 2018 21:45
Cemberlitas'da 2-2-2 kesimlerin ne kadar zor olduguni hatirliyorsundur umarim.Bu kesimin amaci hem yapilmayani yapmak hem ileride gruptaki karqkterler guclendiginde bu kesimle rahat kesebilecegini dusunmemiz. Kesimi paylastik daha hakiri denemeyen bir cok oyuncu var en azindqn bilgilensinler
Iyi forumlar.
Tebrik ettim zaten hatta paylaştığınız için de teşekkürler ama ben genel olarak söyledim size özel diil. Şahsen tek grup kesmek yerine her zaman 2-3 grup kesmeyi tercih ederim. İsterse 6-7 oyuncu tam olsun yine de tek kesmeye değmez: hem zaman hem uğraş açısından. Çemberlitaş örneği vermişsiniz ama orası grup bölgesiydi zaten amaç 6 kişi kesebilmekti. :blush: Ama burası açık bölge. Grup bölgesi gibi tek grupla kesmeye çalışmanın anlamı yok. Yarardan çok zarar getirir onu demek istiyorum. Yoksa tabii ki yaptığınız bir başarı. :ok_hand:
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
NiGHTKiSS33
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

NaudiR yazdı: 25 Nis 2018 23:53
NiGHTKiSS33 yazdı: 25 Nis 2018 21:45
Iyi forumlar.
Tebrik ettim zaten hatta paylaştığınız için de teşekkürler ama ben genel olarak söyledim size özel diil. Şahsen tek grup kesmek yerine her zaman 2-3 grup kesmeyi tercih ederim. İsterse 6-7 oyuncu tam olsun yine de tek kesmeye değmez: hem zaman hem uğraş açısından. Çemberlitaş örneği vermişsiniz ama orası grup bölgesiydi zaten amaç 6 kişi kesebilmekti. :blush: Ama burası açık bölge. Grup bölgesi gibi tek grupla kesmeye çalışmanın anlamı yok. Yarardan çok zarar getirir onu demek istiyorum. Yoksa tabii ki yaptığınız bir başarı. :ok_hand:
Inan 2li grup kesimden sıkıldığımız icin bu fikir ortaya atildi :) tabi kesim biraz maliyetli :)