39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: 39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Mesaj gönderen EmircanVR »

AlcatRaazzz yazdı: 01 Ara 2018 13:16 Uzun zamandır oynamıyorum oyunu 49 lvl bıraktım en son karakteri bir arkadaşa vermiştim şimdi gireyim dedim 49 lvl karakter sadece don atlet kalmış :) eö boş dolaştım öyle 10 15 dk 1-2 kişiye denk geldim üzücü böyle görmek oyunu uzun zamandır girmedim ama keşke girmeseydim de ikv benim için hep 49 lvl iken kalsaymış güzel hatıralarla kalabalık bir şekilde aklımdaydı keşke girmeseydim.... :(
Balıkçı idris orada oturup kendimi müziğe bırakıyorum sadece şu aralar ikv yaptığım bu.
Kullanıcı avatarı
AlcatRaazzz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AlcatRaazzz »

EmircanVR yazdı: 01 Ara 2018 13:19
AlcatRaazzz yazdı: 01 Ara 2018 13:16 Uzun zamandır oynamıyorum oyunu 49 lvl bıraktım en son karakteri bir arkadaşa vermiştim şimdi gireyim dedim 49 lvl karakter sadece don atlet kalmış :) eö boş dolaştım öyle 10 15 dk 1-2 kişiye denk geldim üzücü böyle görmek oyunu uzun zamandır girmedim ama keşke girmeseydim de ikv benim için hep 49 lvl iken kalsaymış güzel hatıralarla kalabalık bir şekilde aklımdaydı keşke girmeseydim.... :(
Balıkçı idris orada oturup kendimi müziğe bırakıyorum sadece şu aralar ikv yaptığım bu.
Umarım böyle bir server gelir merakla açıklama bekliyorum eğer 29-39 lvl için.
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

Her şey birlik ile halledilir. Eğer birlikte hareket etçeksek yeni bir konu başlığı altında Türk telekoma topluca mail atalım. Toplu maillere dönebilirler.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

BayTerapi yazdı: 25 Nis 2018 16:20 Merhaba,

Senin açtığın bu konu gibi bir sürü konu açıldı ve olumlu cevap almadı, senin isteğine saygı duyarım fakat bunun mümkün olmadığını söylemem lazım. Dediğim gibi bir sürü konu açıldı bu istek üzerinden.
nOKTA.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen EmircanVR »

Esadullah yazdı: 26 Şub 2021 19:10
BayTerapi yazdı: 25 Nis 2018 16:20 Merhaba,

Senin açtığın bu konu gibi bir sürü konu açıldı ve olumlu cevap almadı, senin isteğine saygı duyarım fakat bunun mümkün olmadığını söylemem lazım. Dediğim gibi bir sürü konu açıldı bu istek üzerinden.
nOKTA.
Bazen bazı şeyleri göz önünde bulundurarak hareket etmek daha iyidir. Oyunun her gün oyuncu ve kitlesinin başka yerlere kaymasını engellemek için bazı kişilerin artık ciddi anlamda bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyorum.

Yeni bir sunucu açmak ve ya 39-29 getirmek çözüm değil tabi ki de sunucuları birleştirmek tek bir sunucu yapmak da sonuç değil ama insanları tatmin edebilecek bazı şeylerin göz ile değiştiğini görmek bile insanlara umut olacaktır.