39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: 39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Mesaj gönderen EmircanVR »

noctiluca yazdı: 26 Nis 2018 00:40 İlk 3 satiri okumam yetiyor konunun nereye baglanacagini anlamam, yazan arkadasa sitem etmiyorum yanlis anlaşılma olmasin, herkes yaziyo neden yazdin da demeyeceğim.

Adam sonuna kadar hakli ama bosuna telefonunun sarjina, internet paketine yazık, çünkü ben dahil onlarca kişi yazdi bu paragrafı dönüş yok
😕
Görüşün için teşekkür ederim biliyorum çoğu kişi diyecek ki update isteyen geri gelmesini istiyor ben bu zamana kadar hiçbir zaman 49 lvl sonrası uptade istemedim yeni item çıkarın yeni mekanlar çıkarın yeni içerik çıkarın ama lvl uptade çıkınca herşey değişti eminim ki ikv kurucuları ve ya adminleri bunun farkına varıp 39 sw yi açması gerektiğini anlıyacak :unamused:
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Çoğu arkadaşlar hak verip hak vermiyenler de var teşekkür ederim herkesin görüşü için ama sizden tek bir ricam var eğer ki eski ikv yi 39 lvl olanı bir nebze olsada istemezmiydiniz sizden ricam bu birazcık eskiye gidip düşünmeniz evet eski eskide kaldı ama eskiler önümüze fener olmasaydı karanlıkta kaybolmuş olurduk.
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Bu arada update bahseden arkadaşlar yazmış bir kardeşimiz doğru ben hiç bir zaman istemedim ama isteyenler eskisi gibi olmadı deyip tepki göstermesi saçma ama update şöyle gelebilirdi her zaman bunu böyle düşünmüşümdür bir oyunda elbette update gelip oyuncuları sürüklemesi gereken bir aksiyona sokmaları gereklidir zamanında karakürk ve dev ana gibi lvl ve ya item uptade getirerek sorun çözülmez 39 bırakıp 39 lvl üstünden uptade yapabilirdi ve ya 49 uptade çekip yeni itemleri 49 lvl üstünden yapabilirdi biz ikv ailesi olarak ve eğer ki ikv kendi anket açarsa bu konuyla ilgili eski 39 mu ye ni 59 mu arada ki farkı kendileri de görebilirler emin olsunlar.
Kullanıcı avatarı
IGDIRLIII
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen IGDIRLIII »

EmircanVR yazdı: 25 Nis 2018 15:54 Selamun Aleyküm.

Biliyorum çoğu kişiye ve ya herkese saçma gelebilir ama ikv günden güne kan kaybettiğini görmek içimi acıtıyor o yüzden bunu okumanızı istiyorum sizlerden ricam.

Öncelikle ikv ilk başladığım da 29 ve 39 uptade görmüş birisi olarak o ortamı yaşamış olarak eskileri konuşucam sizlere evet arkadaşlar 2010 ve ya 2011 arası yanlış hatırlamıyorsam 49 uptade gelerek oyun iyice canladın ve eski emektarların yok olduğu döneme girdik zamanla serverler dop dolu olsada şimdi baktığımız ise eski mazilerden eser yok günlerce uğraşılan karakürk ve ya saatlerce hatta oda günlerce uğraşılan dev ana şimdi baktığımız da ise 2 3 büyücü ve ya savaşcının sanki 1 lvl fare keser gibi kesiyor bunlar normal şeyler itemlere bakılınca lvl bakılınca tek atması normal ama oyunun zevki kalmadı 1-2 grup karakürk kesip görevi kan ter içinde yapması mı zevkli yoksa 2 savacının fare keser gibi kesmesi mi bunlar güzel şeyler bunlar olacak şeyler ama eski oyuncularla konuşuyorum çogusu hala eklidir face eski hesablarımda diyorum abi eski ikv 39 gelse ne yaparsın adam 35 36 yaşında işimi gücümü bırakır dönerim toplarım eski tayfayı 7-24 görev meteor kapıda bekler lodos ve ya arz keserim şimdi bakıyorum oralar boş sessiz kimse kimseyle alakalı degil labirent görevleri 39 lwl olan adam ızdırabıdır arkadaşlarını hep görev yapıp kasması ama oyun öyle zevkliydi şimdi bakıyorsun nerde o eski dostluklar nerde o eski oyuncular nerde o kütükler baltalar - ankalar vs gibi bir sürü item şimdi bakıyorsun 59 lvl balta 10 özellik var bizim bildiğimiz kütük hasar olur yanına krtik olur.

Uzun lafın kısası arkadaşlar ikv yapımcılarına ricamızdır sizlerden sadece bunu denemenizi istiyorum eğer ki tutmaz ise ve ya beklenen talep gelmez ise haklısınız derim oyunuma bakarım 39 lvl sınırlı olan bir server acın 39 lvl item sınırlı zaten diger bölgelere lvl yetmediği için gidemeceğiz eğer ki oyunun eski oyuncuları gözü kapalı gelmez ise o server çok kabalabıktan 1 nebze düşer ise bu kadar şeyi boşa yazmışım demektir yapın duyuru yapın millet geri döner.

TEK İSTEDİĞİM LVL SORUN DEGİL AMA 39 LVL İKV ASIL İKV DİR SONRA OYUNCUNUN FİKRİNİ 49 ALIRSAN OYUN DÖNER.

OKUYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.
NE KADAR ÜZÜLSEK DE BU DURUMA ESKİ İKV 39 LVL İKEN ASIL İKV O ZAMANDIR 49 DA GÜZELDİ HERŞEY 49 LVL SONRASI BAŞLADI AMA SİZDEN RİCAMIZ BU KADAR İNSANI MAHCUP ETMEYİN DE BİR 39 LVL SERVER AÇIN O KADAR UPDATE EDİLMİŞ DİYORLAR ONU BOZMADAN YENİ BİR UPDATE GELİR DEMİ MANTIKLI GELSİN ESKİ İKV.
ismetkonuc
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ismetkonuc »

insanlar eski sistemi getirerek eski zevki alabileceklerini, eski günlere dönebileceklerini düşünüyorlar ama yanılıyorlar insanlar aslında yeni yeni şeyleri keşfetmekten zevk alıyorlardı, oyunun 39 seviye olmasından değil. Asıl zevk alınan şey oyunu ilk kez öğrenmenin zevki. bölgeleri bilmiyorsunuz, yaratıkları bilmiyorsunuz, itemları bilmiyorsunuz, hangi reçete ne ister, nerede düşer onu bilmiyorsunuz, kazık atıyorsunuz, kazık yiyorsunuz asıl zevki veren unsurlar işte bunlardı şuan 39 seviye için ayrı bir sunucu açılsa herkes 2-3 güne üstünü dizer, belli reçeteyi düşürmek için belli yaratıkları keser, belli madenlerin başına çöreklenir ve bu sebeplerden dolayı çabuk tüketilen bir oyun olur çünkü insanlar oyunu 10-12 yıldır oynuyor, öğreniyorlar. hiçbir şey oyunun 3 veya 4. yılındaki gibi olmayacak. maalesef yapabileceğiniz tek şey eski günleri unutmamak için hafızanızı diri tutmanız.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

ismetkonuc yazdı: 26 Nis 2018 15:17 insanlar eski sistemi getirerek eski zevki alabileceklerini, eski günlere dönebileceklerini düşünüyorlar ama yanılıyorlar insanlar aslında yeni yeni şeyleri keşfetmekten zevk alıyorlardı, oyunun 39 seviye olmasından değil. Asıl zevk alınan şey oyunu ilk kez öğrenmenin zevki. bölgeleri bilmiyorsunuz, yaratıkları bilmiyorsunuz, itemları bilmiyorsunuz, hangi reçete ne ister, nerede düşer onu bilmiyorsunuz, kazık atıyorsunuz, kazık yiyorsunuz asıl zevki veren unsurlar işte bunlardı şuan 39 seviye için ayrı bir sunucu açılsa herkes 2-3 güne üstünü dizer, belli reçeteyi düşürmek için belli yaratıkları keser, belli madenlerin başına çöreklenir ve bu sebeplerden dolayı çabuk tüketilen bir oyun olur çünkü insanlar oyunu 10-12 yıldır oynuyor, öğreniyorlar. hiçbir şey oyunun 3 veya 4. yılındaki gibi olmayacak. maalesef yapabileceğiniz tek şey eski günleri unutmamak için hafızanızı diri tutmanız.
İşte bende buna benzer bir yazı paylaştım . Sanırım kimse okumadi
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

arkadaşlar bunu ipleyen yok artık devler falan umursamıyor bu oyun bitti artık son bölge üzerinde sözde en çok en kapsamlı en büyük genişleme paketi olan karaköy bile çöp bir iki tane hikaye canavarı hariç seven bulamazsınız 39 gelse artık ben bıle oynamıyacagım tepkı olarak o derece nefret ettırdıler
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
cagatay81
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Türkiye Cumhuriyeti

Mesaj gönderen cagatay81 »

Oyunu geri yükler sadece orada oynarım
...
Kullanıcı avatarı
Imcomeback
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Rise of Abyss

Mesaj gönderen Imcomeback »

ismetkonuc yazdı: 26 Nis 2018 15:17 insanlar eski sistemi getirerek eski zevki alabileceklerini, eski günlere dönebileceklerini düşünüyorlar ama yanılıyorlar insanlar aslında yeni yeni şeyleri keşfetmekten zevk alıyorlardı, oyunun 39 seviye olmasından değil. Asıl zevk alınan şey oyunu ilk kez öğrenmenin zevki. bölgeleri bilmiyorsunuz, yaratıkları bilmiyorsunuz, itemları bilmiyorsunuz, hangi reçete ne ister, nerede düşer onu bilmiyorsunuz, kazık atıyorsunuz, kazık yiyorsunuz asıl zevki veren unsurlar işte bunlardı şuan 39 seviye için ayrı bir sunucu açılsa herkes 2-3 güne üstünü dizer, belli reçeteyi düşürmek için belli yaratıkları keser, belli madenlerin başına çöreklenir ve bu sebeplerden dolayı çabuk tüketilen bir oyun olur çünkü insanlar oyunu 10-12 yıldır oynuyor, öğreniyorlar. hiçbir şey oyunun 3 veya 4. yılındaki gibi olmayacak. maalesef yapabileceğiniz tek şey eski günleri unutmamak için hafızanızı diri tutmanız.
Gerekli açiklamayi en net sekilde yapmis arkadasimiz.Artik. bu konunun acilmamasi gerek cunku hic bir sonuca varmayacak ki mantiklida degil.
Bu kisi oyunu geri dönmemek üzere bıraktı,forumda aktif.

Herseyin olabilitesi vardır fakat olabilite oldurulmalıdır...
hanniballllll
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen hanniballllll »

oyunu bıraktım 39 lvl sunucu eski düzen gelirse başlarım yanlız bunu yapmazlar kendilerine yediremiyorlar çünki yaparlarsa gelen güncellemerin kötü olduğu becekriksiz oldukları ortaya çıkacak