39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: 39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Mesaj gönderen KraToSs »

+1 destekliyorum ama nerulla Twitterdan konuştuğumuzda neden eski şeyi getirelim dedi yani yeni paket yeni oyuncuları çekebilir mantığını düşünüyordu sanırım siz bi yazın yine oyuncular istiyorsa yapılır çok basit test sunucusu gibi
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen EmircanVR »

KraToSs yazdı: 25 Kas 2018 10:03 +1 destekliyorum ama nerulla Twitterdan konuştuğumuzda neden eski şeyi getirelim dedi yani yeni paket yeni oyuncuları çekebilir mantığını düşünüyordu sanırım siz bi yazın yine oyuncular istiyorsa yapılır çok basit test sunucusu gibi
+1 Tabi ki de öyle yani daha önce oynadınız mı bilmiyorum ama knıght online sunucuları özellikle pvp kısmı olanlar eski 1299 pach knıght online açıyor en eski neden çünkü oyuncusu çok talep çok bunu ntt game ve ya k2 yapmadı hep yapanlar senin benim gibi eskiyi özleyen insanlar emin ol hepsinde oynadım 5-6 k oyuncu rahat var ikv acıcak beta sunucu 39 lvl bak gör sunucuya girmek için akın olucak.
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Yıllarca güncelleme gelmedi diye bağırıp çağırdınız. Şimdide 39 seviye sunucusu gelsin diyorsunuz. İlerleyeceğine geriye giden tek oyun olur herhalde İKV. :D
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

ClaireRedfield yazdı: 25 Kas 2018 15:33 Yıllarca güncelleme gelmedi diye bağırıp çağırdınız. Şimdide 39 seviye sunucusu gelsin diyorsunuz. İlerleyeceğine geriye giden tek oyun olur herhalde İKV. :D
Ben hiçbir zaman güncelleme gelsin ve ya gelmesin diye bir taraf tutmadım yıllarca ikv ve knıght online oynayan birisiyim ve 39 lvl olarak kalsın yeni itemler her türlü getirmek isteseler gelirdi ve ya 39 lvl nasıl karakürk zorsa 39 lvl bırakıp gaffarı da yüksek yapabilirlerdi o yüzden oyunu güncelleme getirmek insanları anlık hevesini tatmin etmekten başka bir şey değil ama ben inanıyorum ki yukarıda yetki sahipleri bir gün bizi takıp açıcaklar öyle bir server umudum var umudumuz beklemek bize problem değil :)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Tam tersi bu ikv'nin sonu olurdu. Sunucu birleştirme bile daha etkili sonuç verir.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

EmircanVR yazdı: 25 Kas 2018 17:09
ClaireRedfield yazdı: 25 Kas 2018 15:33 Yıllarca güncelleme gelmedi diye bağırıp çağırdınız. Şimdide 39 seviye sunucusu gelsin diyorsunuz. İlerleyeceğine geriye giden tek oyun olur herhalde İKV. :D
Ben hiçbir zaman güncelleme gelsin ve ya gelmesin diye bir taraf tutmadım yıllarca ikv ve knıght online oynayan birisiyim ve 39 lvl olarak kalsın yeni itemler her türlü getirmek isteseler gelirdi ve ya 39 lvl nasıl karakürk zorsa 39 lvl bırakıp gaffarı da yüksek yapabilirlerdi o yüzden oyunu güncelleme getirmek insanları anlık hevesini tatmin etmekten başka bir şey değil ama ben inanıyorum ki yukarıda yetki sahipleri bir gün bizi takıp açıcaklar öyle bir server umudum var umudumuz beklemek bize problem değil :)
Keşke dediğin gibi olsa da 39 seviye sunucu sevdalıları 39 seviye sunucusuna geçiş yapar ve normal sunucular da, ilerlemek isteyen oyunculara hizmet vermeye devam eder. :)
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

ClaireRedfield yazdı: 25 Kas 2018 17:55
EmircanVR yazdı: 25 Kas 2018 17:09
Keşke dediğin gibi olsa da 39 seviye sunucu sevdalıları 39 seviye sunucusuna geçiş yapar ve normal sunucular da, ilerlemek isteyen oyunculara hizmet vermeye devam eder. :)
Aynen öyle adminler sunucuları birleştirerek şuanda knıght online gibi olucak kalabalık serverleri 1 yere topluyacak ve 3 sunucu olucak eminönü - beyazköşk - eminönü39 - gibi mesela öyle olur ama şuandan eminim ki 39 sunucu full çekecektir.
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Bu arada arkadaşlar 4-5 arkadaş özelden yazmış dediğin saçma diye de ben nasıl bir şey olacağını tahminimce sizlere sunayım sizdeler de mantıklı geliyorsa beyin fırtınası yapalım.

Server ilk günü 29 lvl başlayacak ve belirli bir gün miktar sonra oyuncunun yeni başlayanların geri kalmaması için ayarlayacak ve 6-7 ay sonra uptade gelecek.

39 lvl gelecek ve millet 29 lvl den sonra 39 lvl kasacak eskisi gibi alman itemlerle kısıtlı kalmayacak 39 lvl de yeni itemler gelecek ama hemen değil 49 lvl beklendiği süre kadar sonra paket gelecek ve derinde ki sır diye 39 lvl kısıtı sabit olacak yeni gelen itemler urban v.b gibi şifa büyücü itemler 39 lvl göre ayarlanacak sonra ise bazı itemlerin değeri düşmeyecek yani alman giyen ile urban giyen arasında fazla item farkı olmayacak yeni gelen yeni item dizen insan o farktan etkilenmeyecek eski oynayanlar bilir böyleydi eskiden neyse sonra meran hidra gibi büyük bosslar 39 lvl çekilip item kasmak isteyenler orada olucak urban itemleri eski görevden devam edicek hidra kes pençeyi al meranı kes itemi al gibi en son bu şekilde olursa yeni başlayan insan eminönü kalabağını görür eski günleri görür lodos arz wsleri eö devam eder büyük belli itemleri kasan kişiler eö kendi klanın altında insanlarını korur meteora lodos sokmayan arzları lodos baskını ile rahatlatır 39 lvl kolay gibi gelebilir ama exp zorlaştırılır ona göre ayar çekilir. En bu dediklerimden 2-3 sene sonra zaten insanlar hala devam eder mi bırakan olmaz eksilme de olmaz. Tılsımlar kalkar zamanla bunu adminler kendi bildikleri gibi değilde bu o özel sunucu için oyuncuların fikirlerine göre hareket ederler.

BİR GÜN O ESKİ GÜNLER GELECEK ELBET BİR GÜN.
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Günceldir.
Kullanıcı avatarı
AlcatRaazzz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AlcatRaazzz »

Uzun zamandır oynamıyorum oyunu 49 lvl bıraktım en son karakteri bir arkadaşa vermiştim şimdi gireyim dedim 49 lvl karakter sadece don atlet kalmış :) eö boş dolaştım öyle 10 15 dk 1-2 kişiye denk geldim üzücü böyle görmek oyunu uzun zamandır girmedim ama keşke girmeseydim de ikv benim için hep 49 lvl iken kalsaymış güzel hatıralarla kalabalık bir şekilde aklımdaydı keşke girmeseydim.... :(