39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Mesaj gönderen EmircanVR »

Selamun Aleyküm.

Biliyorum çoğu kişiye ve ya herkese saçma gelebilir ama ikv günden güne kan kaybettiğini görmek içimi acıtıyor o yüzden bunu okumanızı istiyorum sizlerden ricam.

Öncelikle ikv ilk başladığım da 29 ve 39 uptade görmüş birisi olarak o ortamı yaşamış olarak eskileri konuşucam sizlere evet arkadaşlar 2010 ve ya 2011 arası yanlış hatırlamıyorsam 49 uptade gelerek oyun iyice canladın ve eski emektarların yok olduğu döneme girdik zamanla serverler dop dolu olsada şimdi baktığımız ise eski mazilerden eser yok günlerce uğraşılan karakürk ve ya saatlerce hatta oda günlerce uğraşılan dev ana şimdi baktığımız da ise 2 3 büyücü ve ya savaşcının sanki 1 lvl fare keser gibi kesiyor bunlar normal şeyler itemlere bakılınca lvl bakılınca tek atması normal ama oyunun zevki kalmadı 1-2 grup karakürk kesip görevi kan ter içinde yapması mı zevkli yoksa 2 savacının fare keser gibi kesmesi mi bunlar güzel şeyler bunlar olacak şeyler ama eski oyuncularla konuşuyorum çogusu hala eklidir face eski hesablarımda diyorum abi eski ikv 39 gelse ne yaparsın adam 35 36 yaşında işimi gücümü bırakır dönerim toplarım eski tayfayı 7-24 görev meteor kapıda bekler lodos ve ya arz keserim şimdi bakıyorum oralar boş sessiz kimse kimseyle alakalı degil labirent görevleri 39 lwl olan adam ızdırabıdır arkadaşlarını hep görev yapıp kasması ama oyun öyle zevkliydi şimdi bakıyorsun nerde o eski dostluklar nerde o eski oyuncular nerde o kütükler baltalar - ankalar vs gibi bir sürü item şimdi bakıyorsun 59 lvl balta 10 özellik var bizim bildiğimiz kütük hasar olur yanına krtik olur.

Uzun lafın kısası arkadaşlar ikv yapımcılarına ricamızdır sizlerden sadece bunu denemenizi istiyorum eğer ki tutmaz ise ve ya beklenen talep gelmez ise haklısınız derim oyunuma bakarım 39 lvl sınırlı olan bir server acın 39 lvl item sınırlı zaten diger bölgelere lvl yetmediği için gidemeceğiz eğer ki oyunun eski oyuncuları gözü kapalı gelmez ise o server çok kabalabıktan 1 nebze düşer ise bu kadar şeyi boşa yazmışım demektir yapın duyuru yapın millet geri döner.

TEK İSTEDİĞİM LVL SORUN DEGİL AMA 39 LVL İKV ASIL İKV DİR SONRA OYUNCUNUN FİKRİNİ 49 ALIRSAN OYUN DÖNER.

OKUYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: 39 LVL AYRI SUNUCU VE YA TEST SERVER ACIN SİZDEN RİCAMIZ.

Mesaj gönderen EmircanVR »

YAZIYI OKUYAN KİŞİLERDEN RİCAM SİZLERİNDE DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZMANIZ LÜTFEN ÖYLE BİRŞEY OLURSA İKV ESKİ HALİNE DEGİL ESKİSİNDEN DAHA İYİ BİR HALE GELİR.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Merhaba,

Senin açtığın bu konu gibi bir sürü konu açıldı ve olumlu cevap almadı, senin isteğine saygı duyarım fakat bunun mümkün olmadığını söylemem lazım. Dediğim gibi bir sürü konu açıldı bu istek üzerinden.
kedi
Kullanıcı avatarı
Resevtion
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Resevtion »

Ben görüşüne katılıyorum.
EmircanVR yazdı: 25 Nis 2018 15:54 Selamun Aleyküm.

Biliyorum çoğu kişiye ve ya herkese saçma gelebilir ama ikv günden güne kan kaybettiğini görmek içimi acıtıyor o yüzden bunu okumanızı istiyorum sizlerden ricam.

Öncelikle ikv ilk başladığım da 29 ve 39 uptade görmüş birisi olarak o ortamı yaşamış olarak eskileri konuşucam sizlere evet arkadaşlar 2010 ve ya 2011 arası yanlış hatırlamıyorsam 49 uptade gelerek oyun iyice canladın ve eski emektarların yok olduğu döneme girdik zamanla serverler dop dolu olsada şimdi baktığımız ise eski mazilerden eser yok günlerce uğraşılan karakürk ve ya saatlerce hatta oda günlerce uğraşılan dev ana şimdi baktığımız da ise 2 3 büyücü ve ya savaşcının sanki 1 lvl fare keser gibi kesiyor bunlar normal şeyler itemlere bakılınca lvl bakılınca tek atması normal ama oyunun zevki kalmadı 1-2 grup karakürk kesip görevi kan ter içinde yapması mı zevkli yoksa 2 savacının fare keser gibi kesmesi mi bunlar güzel şeyler bunlar olacak şeyler ama eski oyuncularla konuşuyorum çogusu hala eklidir face eski hesablarımda diyorum abi eski ikv 39 gelse ne yaparsın adam 35 36 yaşında işimi gücümü bırakır dönerim toplarım eski tayfayı 7-24 görev meteor kapıda bekler lodos ve ya arz keserim şimdi bakıyorum oralar boş sessiz kimse kimseyle alakalı degil labirent görevleri 39 lwl olan adam ızdırabıdır arkadaşlarını hep görev yapıp kasması ama oyun öyle zevkliydi şimdi bakıyorsun nerde o eski dostluklar nerde o eski oyuncular nerde o kütükler baltalar - ankalar vs gibi bir sürü item şimdi bakıyorsun 59 lvl balta 10 özellik var bizim bildiğimiz kütük hasar olur yanına krtik olur.

Uzun lafın kısası arkadaşlar ikv yapımcılarına ricamızdır sizlerden sadece bunu denemenizi istiyorum eğer ki tutmaz ise ve ya beklenen talep gelmez ise haklısınız derim oyunuma bakarım 39 lvl sınırlı olan bir server acın 39 lvl item sınırlı zaten diger bölgelere lvl yetmediği için gidemeceğiz eğer ki oyunun eski oyuncuları gözü kapalı gelmez ise o server çok kabalabıktan 1 nebze düşer ise bu kadar şeyi boşa yazmışım demektir yapın duyuru yapın millet geri döner.

TEK İSTEDİĞİM LVL SORUN DEGİL AMA 39 LVL İKV ASIL İKV DİR SONRA OYUNCUNUN FİKRİNİ 49 ALIRSAN OYUN DÖNER.

OKUYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Geçmiş geri gelmeyecek, ihtiyarların anlattığı hikayeler, muazzam manzaralar, düşlerdeki hayatlar... Bunların hepsi yalan!
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Daha düne yenilik! yenilik! güncelleme! diye diye adamların başının etini yiyenler şimdi geçmişe dönmek istiyor. baksen!
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Anka
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Geçmişe ve anılara duyulan özlem real world 'de olduğu gibi virtual world 'de de olmakta. İnsanın doğasında bu var, hep eski daha güzelmiş gibi gelir ve ona duyulan hasret aradan geçen yıllar arttıkça alevlenir ama kimse inkar edemez ki geçmiş, geçmişte kalmıştır. Geriye bakarak, hiçbir şeyi çözüme ulaştıramayız. Herkesin talebi doğrultusunda hareket etmeye kalkılsaydı bugün oyun sektöründe birçok yapım şirketi yıpranmaktan işine devam edemez hale gelmişti. Test server açın demeden önce test serverlerinin açılma/kullanıma sunulma amacını öğrenirseniz daha sağlıklı ricalarda bulunabilirsin diye umut ediyorum.
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | Incisura | Lucago | DrKojiro | SauViGNoN
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Böyle bir şeyin olması sence mümkün müdür kardeşim. Yani 7 8 önceki guncelleme , bir sunucu olarak gelse bile sen veya başkası girer mi yani akıl mantık var. İlk 10 gün herkes öylesine girer daha sonra sen bile unutursun' 59 levelde 30 40 bin vurmak varken bu nedir lan ' demez misin yani ?
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

İlk 3 satiri okumam yetiyor konunun nereye baglanacagini anlamam, yazan arkadasa sitem etmiyorum yanlis anlaşılma olmasin, herkes yaziyo neden yazdin da demeyeceğim.

Adam sonuna kadar hakli ama bosuna telefonunun sarjina, internet paketine yazık, çünkü ben dahil onlarca kişi yazdi bu paragrafı dönüş yok
😕
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Yıllardır yazıyoruz bunu hatta kendim bile 2012den sonra hep dile getirdim olmuyor devler hele iplemiyor
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.