Fanatik Ustalar Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Fanatik Ustalar Hakkında

Mesaj gönderen asgsdga »

normalde yaratıklar iksir içme/yanacaksınız deme gibi şeyleri "zihin tutulduğunda" atamıyor. el tutulduğunda yine yanacaksınız demesi gerekiyor yani. ama bunun kodunu patates soyacağıyla yazdıkları için bazen el tutunca da yakmıyor sanırım. benim de başıma gelmişti.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

mevcut yetenek büyü yeneteği yani sen büyücüye el tutulması atıyorsun fakat büyü yapabilir evet saçma gibi geliyor ama böyle ha zihin tutarken bunu yapıyorsa sıkıntı vardır ama pvpde mesela büyücüye el tutulması oldugunda yetenek kullanabilir.

el tutulması yetenek kullanmayı etkilemez.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

turkoxHAMSTER yazdı: 25 Nis 2018 13:19 50 canın altına indiğinde menzilindeysen patlar, değilsen patlamaz. Zihin tutarsanız yine patlamaz.
Aynen +1
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Bakterisavascisi
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Bakterisavascisi »

Savaşçımla fazlaca fanatik usta kestim, durdurma attığında el tutulması bile olsa ben şahsen hepiniz yanacaksınız diyebildiğini görmedim, durdurma atıp bi sert ya da ağır vuruş atıp hepiniz yanacaksınız dediği menzilden çıkarak hepiniz yanacaksınız demesini önlüyorum ancak oyunda lag olursa ve karakteri geri atarsa ki malesef çoğu zaman böyle oluyor karaktere sarsılmaz açmak kaçınılmaz oluyor. Fanatik ustanın püf noktası canını 50 ye indirince hepiniz yanacaksınız dediği menzilden çıkıp tüfekle falan ateş edip hepiniz yanacaksınız demesini sağlamak.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

turkoxHAMSTER yazdı: 25 Nis 2018 13:19 50 canın altına indiğinde menzilindeysen patlar, değilsen patlamaz. Zihin tutarsanız yine patlamaz.
Dediğin gibi kardeşim.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

asgsdga yazdı: 25 Nis 2018 15:24 normalde yaratıklar iksir içme/yanacaksınız deme gibi şeyleri "zihin tutulduğunda" atamıyor. el tutulduğunda yine yanacaksınız demesi gerekiyor yani. ama bunun kodunu patates soyacağıyla yazdıkları için bazen el tutunca da yakmıyor sanırım. benim de başıma gelmişti.
Aynen bazen böyle oluyor bana da olmuştu. Hala olayı anlamadan yorum yapanlar var.
Durumun püf noktası sanırım ateş yeteneğini kullandıktan hemen sonra durdurma atmak sanırım. Tam bilmiyorum araştıracağım
.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
HaLiLKYDB
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen HaLiLKYDB »

movie yazdı: 25 Nis 2018 20:32
asgsdga yazdı: 25 Nis 2018 15:24 normalde yaratıklar iksir içme/yanacaksınız deme gibi şeyleri "zihin tutulduğunda" atamıyor. el tutulduğunda yine yanacaksınız demesi gerekiyor yani. ama bunun kodunu patates soyacağıyla yazdıkları için bazen el tutunca da yakmıyor sanırım. benim de başıma gelmişti.
Aynen bazen böyle oluyor bana da olmuştu. Hala olayı anlamadan yorum yapanlar var.
Durumun püf noktası sanırım ateş yeteneğini kullandıktan hemen sonra durdurma atmak sanırım. Tam bilmiyorum araştıracağım
.
Aynen öyle anlamamışlar yazılıp duruyorlar 1 kere Usta kestikten sonra varmadık bu sonuca herhalde bunu anlamıyorlar bir tuhaflık var ki sizlerle paylaştım.
tobias
YEŞİLAY
KIZILAY
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Yaratığın keyfine karışılır mı? İsterse patlar, istemezse patlamaz bu kadar basit yani. :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

LaRaCRoFT yazdı: 25 Nis 2018 22:37 Yaratığın keyfine karışılır mı? İsterse patlar, istemezse patlamaz bu kadar basit yani. :thinking_face:
Patlamış da patlamıştır. Patlamamışsa patlamamışdır.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Savaşçıysan çifteyle ve ya yeni tabancalarla menzilden çıkarak 50 den 49 a çekmen yeterli