BOS KESİMİNDE KARSI KLANA SALDIRMAK CEZAİ İŞLEME TABİMİDİR ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kenjooo
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: T N T

BOS KESİMİNDE KARSI KLANA SALDIRMAK CEZAİ İŞLEME TABİMİDİR ?

Mesaj gönderen kenjooo »

EVT SORU ACIK AZ ÖNCEKİ TUTMUMU MARUZ GÖRÜNÜZ DAHA ÖNCE BİR KULLANICI AÇMSITI AYNI KONUYU BULAMADIM BOS A HERHANGİ BİR HAMLEM OLMADI SADECE LODOS TAN SEVMEDİĞİM KİŞİLERİ KESTİM VE HERYDE KESİYORUM TEK BOS KESİMİNDE DEĞİL CEZAİ İŞLEM UYGULANIRMI BU DURUMDA SANMIYORUM AMA BAN YİCEN DİYE TEHTİT EDİYOR SONUCTA KARA KÖYDE KLAN SAVASIAN ACIK BÖLGE BÖLGEYİ BU ŞEKİL YAPAN SİZLERSİNİZ SORUMA CVP ALA BİLİRMİYİM
PerfectStorm
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: BOS KESİMİNDE KARSI KLANA SALDIRMAK CEZAİ İŞLEME TABİMİDİR ?

Mesaj gönderen PerfectStorm »

kenjooo yazdı: 24 Nis 2018 01:33 EVT SORU ACIK AZ ÖNCEKİ TUTMUMU MARUZ GÖRÜNÜZ DAHA ÖNCE BİR KULLANICI AÇMSITI AYNI KONUYU BULAMADIM BOS A HERHANGİ BİR HAMLEM OLMADI SADECE LODOS TAN SEVMEDİĞİM KİŞİLERİ KESTİM VE HERYDE KESİYORUM TEK BOS KESİMİNDE DEĞİL CEZAİ İŞLEM UYGULANIRMI BU DURUMDA SANMIYORUM AMA BAN YİCEN DİYE TEHTİT EDİYOR SONUCTA KARA KÖYDE KLAN SAVASIAN ACIK BÖLGE BÖLGEYİ BU ŞEKİL YAPAN SİZLERSİNİZ SORUMA CVP ALA BİLİRMİYİM
adamların gm kankileri varsa 999 kapıdadır gg izi wp
Kullanıcı avatarı
kenjooo
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen kenjooo »

PerfectStorm yazdı: 24 Nis 2018 01:35
kenjooo yazdı: 24 Nis 2018 01:33 EVT SORU ACIK AZ ÖNCEKİ TUTMUMU MARUZ GÖRÜNÜZ DAHA ÖNCE BİR KULLANICI AÇMSITI AYNI KONUYU BULAMADIM BOS A HERHANGİ BİR HAMLEM OLMADI SADECE LODOS TAN SEVMEDİĞİM KİŞİLERİ KESTİM VE HERYDE KESİYORUM TEK BOS KESİMİNDE DEĞİL CEZAİ İŞLEM UYGULANIRMI BU DURUMDA SANMIYORUM AMA BAN YİCEN DİYE TEHTİT EDİYOR SONUCTA KARA KÖYDE KLAN SAVASIAN ACIK BÖLGE BÖLGEYİ BU ŞEKİL YAPAN SİZLERSİNİZ SORUMA CVP ALA BİLİRMİYİM
SANMIYORUM VE CEZAİ İŞLEM UYGULANSA BİLE 7 GUN UYARI BANI ATIYOLAR OYUNDA COK YİYEN OLDU
Kullanıcı avatarı
kenjooo
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen kenjooo »

PerfectStorm yazdı: 24 Nis 2018 01:35
SANMIYORUM DAHA ÖNCE BİRİ AÇMSITI KARSI KLANI KESMEK SERBESTİR BOSU NARA VB YETENEKLE KULLANMAK SURATİ İLE KAÇIRMAK YASAKTIR
Kullanıcı avatarı
UNiVERSUM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen UNiVERSUM »

AhiEvran yazdı: 16 Nis 2018 14:44 Merhabalar;

Oyunumuz içerisinde tarafsız bölgeler haricindeki diğer alanlar her zaman olduğu gibi yine klan savaşlarına açıktır.

Oyun dünyamız içerisinde ısrarla mevcut rekabet ortamını ve topluluğun huzurunu bozacak olumsuz davranışlarda sergileyen kişi veya kişiler hakkında gelen şikayetler neticesinde ceza uygulanabilmektedir.

İyi forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
kenjooo
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen kenjooo »

UNiVERSUM yazdı: 24 Nis 2018 01:39

Oyunumuz içerisinde tarafsız bölgeler haricindeki diğer alanlar her zaman olduğu gibi yine klan savaşlarına açıktır.

Oyun dünyamız içerisinde ısrarla mevcut rekabet ortamını ve topluluğun huzurunu bozacak olumsuz davranışlarda sergileyen kişi veya kişiler hakkında gelen şikayetler neticesinde ceza uygulanabilmektedir.

İyi forumlar dilerim.
ÖNCELİKLE TEŞEKÜRLER CVP İÇİN DE BEN RAHATSIZ EDİCİ DAVRANIS SERGİLEMİYORUM SADECE KLANDA SEVMEDİĞİM KİŞİLERİ KESİYORUM CEZA ALINIRMI BU DUURMDA ALIRSAMDA NE CEZA ALIRIM BİLGİ VERİRMSİNİZ ?
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Hiç bir şey olmaz. Gönül rahatlığı ile istediğin karşı klan üyesine dalabilirsin. Bu konuda her hangi bir cezai işlem gerektirecek bir unsur yoktur. Kesilmeyi göze alamayanlar, klan muhafızlarının yanlarına dahi yaklaşmasınlar, bu kadar basit. :thinking_face: Ha oyunda adam kayırma olayları oluyor mu bunu bilmiyorum ama normalde, klanda birbirini kesmek yasaldır. Boss kesimlerinde klan savaşlarının yapılmasına cezai işlemler uygulanırsa bu büyük terbiyesizlik olur. :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
Elesefi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Elesefi »

İyi forumlar dilerim.

"... topluluğun huzurunu bozacak olumsuz davranışlar da sergileyen kişi ... " kısmı yeterince şikayet durumunda ceza uygulanması için açık kapı bırakıyor bence dikkatli olmakta fayda var.
Kullanıcı avatarı
kralgs
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen kralgs »

Evet dostum belki ceza sebebi değil muhtemelen uygulanmaz en fazla 7 gün uyarı için blok atarlar oda uzun süre yapmaz isen sınırsıza dönmeyecektir.Fakat işin manevi boyutuna bakarsan 1 kişi yı sevmiyorsun diye kalan 5 kişiyi mağdur etmek ne derece doğru onu dusunmen lazım o 5 kişiden helallik alıyorsan sorun yok 5 ı bırak 1 kişi bile olsa doğru bulmuyorum
Bir keresinde sevmediğim lonca boss umuz kaçırdığını bildiğimiz lonca yaklaşık 10 kişi ile gezerken denk geldik gbz 12 Canda idi o kalan bir kişi nin hakkını yememek adına müsade ettik kesilir kesilmez daldık yani 1 kişi bile olsa müsade ettik sonuçta 1 kişinin bile bir oyun için hakkına girmek doğru değil dostum uzun belki okumadın ama okudu isen kulağına küpe oldu ise ne mutlu bize O:-)
Resim
  • Kralgs/Legendofwizard/Mahsen/Ölürümtürkiyemm/Sinoplu
  • cCcxTüRKiYeMxcCc/kralgsIV/MoNTeCaRLo/Legendofattack/ Gsxkralgsx/Devletbahçelii/Kralqs
  • öLüRüMTüRKiYeM/Legendofhealer/Kurosakihigo/Lastxottoman/Şifaimahsen/Fakedoctor/Turkishcommand
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Elesefi yazdı: 24 Nis 2018 09:05

İyi forumlar dilerim.

"... topluluğun huzurunu bozacak olumsuz davranışlar da sergileyen kişi ... " kısmı yeterince şikayet durumunda ceza uygulanması için açık kapı bırakıyor bence dikkatli olmakta fayda var.
Kesinlikle dostum
Kilitli