İLK VURAN DÜŞÜNCE YAŞANAN SORUN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IIxAReNAxII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

İLK VURAN DÜŞÜNCE YAŞANAN SORUN

Mesaj gönderen IIxAReNAxII »

İlk vuran adam "Oyun Hatası" veya farklı sebeplerle düşünce saatlerce harcanan emekler bazen boşa gidebiliyor.

Bunun düzeltilerek; ilk vuran kişi düşse bile aynı gruptan vuran diğer oyuncuların vuruşlarının geçerli olması gibi birşey getirilebilir.

Eminim bunu tüm oyuncular isteyecektir..

Saygı ve Selamla,
Resim

"Sisli ve yağmurlu bir havada geldiler, yüzleri maskeliydi... Bizim için savaştılar... Sonradan öğrendik ki hayatımızı kurtaran bu esrarengiz adamlar ARENA ' larmış..!"

-Agah Bey (1957)-
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Re: İLK VURAN DÜŞÜNCE YAŞANAN SORUN

Mesaj gönderen AGRESIF »

ve bu düşmeler sürekli yaşandığı için böyle bişey yapılmalı kesinlikle
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

kodlar bayağı bir eski geriye dönüp kodları anlayıp bunu değiştirmek bayağı zor olabilir gerçekten. temiz bir kodlama yapılabilir en baştan bunu yapacak teknik bilgiye sahip biri bulunursa çanta genişlemesinden para sınıra kadar çok şey kalkar.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

YemeLik yazdı: 23 Nis 2018 21:35 kodlar bayağı bir eski geriye dönüp kodları anlayıp bunu değiştirmek bayağı zor olabilir gerçekten. temiz bir kodlama yapılabilir en baştan bunu yapacak teknik bilgiye sahip biri bulunursa çanta genişlemesinden para sınıra kadar çok şey kalkar.
Bizim üniversite de bir hocamız vardı. Veri tabanı c++ c# Delphi programlarının uzman kadrosuna ders veren biri. Oyunu anlattım işte ona 7 yıl önce , böyle bir oyun var hocam gönüllü GM lik yaparsanız direk alırlar diye ya da direk geliştirici kadrosuna girin maaşınızı verirler dedim. Bana bakarak güldü ' böyle küçük şeylerle beni ugrastirmayin ' dedi ve sınıftan çıktı 😂
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

MaHKuMII yazdı: 24 Nis 2018 11:00
YemeLik yazdı: 23 Nis 2018 21:35 kodlar bayağı bir eski geriye dönüp kodları anlayıp bunu değiştirmek bayağı zor olabilir gerçekten. temiz bir kodlama yapılabilir en baştan bunu yapacak teknik bilgiye sahip biri bulunursa çanta genişlemesinden para sınıra kadar çok şey kalkar.
Bizim üniversite de bir hocamız vardı. Veri tabanı c++ c# Delphi programlarının uzman kadrosuna ders veren biri. Oyunu anlattım işte ona 7 yıl önce , böyle bir oyun var hocam gönüllü GM lik yaparsanız direk alırlar diye ya da direk geliştirici kadrosuna girin maaşınızı verirler dedim. Bana bakarak güldü ' böyle küçük şeylerle beni ugrastirmayin ' dedi ve sınıftan çıktı 😂
Haydaaa😄
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!