Gördüğüm rüya

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Rudboy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ATT

Re: Gördüğüm rüya

Mesaj gönderen Rudboy »

Karkaroff yazdı: 22 Nis 2018 22:59 Şu forumda imzası yazdıklarıyla uyuşan bi sen varsın
B A R Z O L A N D I N :') :')
Attci
Sevketasci
İlhambüyücüsü
Takinpekmez
Kullanıcı avatarı
ikomanche
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War
İletişim:

Mesaj gönderen ikomanche »

NouzaR yazdı: 22 Nis 2018 22:51 selamun aleykum arkadaşlar sizlere gördüğüm bir rüyayı anlatacağım.Dün gece yaklaşık saat 12 gibi oyunu kapattım ve uykuya daldım.Rüyamda gördüğüm loncadaşlarımın çukura düştükleri ve hepsinin bir dala tutunduğunu gördüm.Hemen kalkıp namaz kıldım,ve yorumlamaya başladım.Sabahın şerifiyle aklımı kurcalayan düşünceler beni umutsuzluğa yordu,hemen akşamında bir toplantı düzenledim.Ve söyleşi yaptık.Bundan yaklaşık 1 hafta sonra loncamdan ferit mübareğin asası oyundan silindi diğer mübareklerin hırsızlığa uğradığı oldu.Aynı hafta içerisinde Allah sen büyüksün.Cuma namazından sonra tekrar bir toplantı yaptık kardeşlerim dedilerki ey mübarek sen bizi uyardın dikkatli ol diye seni dinlemedik,sen ne büyük zatsın bundan sonra bildiğim gördüğüm sensin ,seni dinlemedik hocam diye ağlaştık.Tabi arkadaşlar burdan cıkarılcak bir olay büyüklerimizi dinlememiz gerekiyor sözlerimiz boş hava olmasın.Haydi Allaha emanet olun
İstanbul/levent kırklar cemevi
Acilen psikolojik tedavi gör kardeşim.
İKV
D. 25.12.2006
Ö. 11.06.2011
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim: