Parayla Rezil Olmak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Swarovski
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Eminönü Asayiş Şube
İletişim:

Re: Parayla Rezil Olmak

Mesaj gönderen Swarovski »

COLTT yazdı: 26 Nis 2018 15:14 Baba insanlarla dalga geçmeyin artık ya. Bıçak kemiği deldi geçti bile. 3 gün önce çektim akçeyi ödeme başarılı dedi, epini bekliyoruz ortada yok. Kredi kartında da görünüyor ödeme. 24 saat geçmeden kayıt oluşturamıyoruz diyorlar ya. Neyse aradık, kaydı oluşturdular. Sordum niye yeni ürün alamıyoruz sürekli hata veriyor hem kredi kartıyla hem mobilde. Kadın diyor ki, mobil ödeme diye bir seçenek yok beyefendi. Hata vermesi normaldir, demek ki limiti aşmışsınız dedi saçmaladı. Ben de dedim hanımefendi İstanbul Kıyamet Vakti oyunu için ürün, akçe ürünü çekilmiyor size hiç gelmiyor mu bunun hakkında hata bildirimi? Gelmiyor dedi. Dedim hanımefendi siz hiç hayatınızda playstore sitesine girdiniz mi? Koydukları müşteri temsilcilerinin dünyadan haberleri yok. Şimdi de aradılar, ödeme bizim hesaplarımıza geçmedi, şikayet kaydını sonlandırıyoruz. Bana ne kardeşim geçmediyse? Senin uyduruk, dandik, çağdışı sisteminin cezasını ben niye çekmek zorundayım? Ödeme yaptığım epini vermiyorsun, yenisini çektirmiyorsun saçma sapan hatalar veriyorsun. Kim ne yapacaksa yapsın şu saçmalık bir an önce bitsin.
Bu şikayeti çoğu defa okudum forumda. Ödemeyi alıp ürünü vermemek hırsızlık değil de nedir? Gelen giden ödemeyi nasıl göremezsiniz? Böyle bir hata olabilir mi ya. Ne demek parasını alıp ürünü vermemek? Yani bu düpedüz soygun. Çoğu kişiye de aynısı yapılmış. Bu kadar müşteri yalan söylüyor. Üyelikten sitedeki hareketlerin izlenememesi, Wirecard’ın yapılan ödeme bilgilerini sisteme geçirmemesi falan bunlar gerçekten hikaye. Artık bu konuyla ilgili yasal yollara başvurulmalı çünkü bu site artık dolandırıcılığa vurdu işi. TTNET’te kesinlikle playstore hakkında bilgili ve destek verebilecek tek bir eleman mevcut değil. Ayrıca İKV yönetimi de oyuncularından para çalınmasına, hizmetlerinin verilmemesine göz yumuyor. Artık gerçekten yetti bu olay. Sana da tavsiyem kesinlikle bu olayları mahkemeye taşıman. Çünkü 10 lira 20 lira falan gibi değerler küçük gözükse de böyle bir site üzerinden yürütülen ticarette yapılan aksaklıklar kesinlikle hırsızlıktır, sorumsuzluktur, dolandırıcılıktır. Playstore’a para verip ürününü alamayanlara ve hiçbir şekilde akçe çekemeyip destek alamayanlara tavsiyem yasal yollara başvurulması. Playstore ve İKV yönetimi bu işi gerçekten bu noktaya getirdi artık. Güzel yoldan düzelmedilerse yargı yoluyla hizaya getirilmeleri gerekiyor artık.
aLpaSLaNn
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen aLpaSLaNn »

Türk Telekomu aradığınızda playstore menüsü yok herhangi bir menüden müşteri temsilcisiyle görüştüğümde playstore ile ilgili şikayetimi dile getirdiğimde adamın bana google play store u anlatmaya çalıştığını duyduktan sonra direkt kapattım. Bir şekilde playstore ile ilgili birime ulaştım onlarında bir süre beklettikten sonra cevapları bir ay içerisinde aynı ürünü bir sefer alabileceğimi söylemeleri oldu. Ayrıca nasıl ulaşabileceğimi sorduğumda ise 444 1 444 ten 6 - 5- 2 menü geçişiyle ulaşabileceğimi söylediler. Hiç denemedim ama isteyen bi baksın.
Kullanıcı avatarı
Rowxlordsthe
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Rowxlordsthe »

Ben indirimde iken kartımla 2 tane 5500 1 tane çt kutu çektim sıkıntısız çektim bende bi problem olmadı
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Swarovski yazdı: 22 Nis 2018 20:56 Bu Playstore denen siteyle ilgilenen, hatalarının giderilmesiyle uğraşan bir Allah’ın kulu yok galiba. Saat 4’ten beri 14(ONDÖRT) defa 5500 akçe çekmeyi denedim ve hiçbirinde başarılı olamadım. “İşlem limiti hatası” değişti “bankanızla görüşün hatası” oldu vesaire. 3 tane kartla işlem denedim hepsinde de aynı yanıtları aldım, diğer sitelerde bir sorunu olmamasına rağmen. Telafidir bilmem nedir diye indirim başlatıyorsunuz, o indirimde de satın alım yapmıyoruz. Bu başlıkta belirttiğim gibi parayla rezil olmaktır. Normalde bu oyun için gözden çıkarılmayacak miktardan fazlasını gözden çıkarıyorum, akçe almaya çalışıyorum onu da vermiyorsunuz. Bu konuyu kasıtlı olarak hızlı desteğe açmadım, çünkü kopyala yapıştır bir cevap geleceğinden eminim, bu yüzden sorun yaşayanlarla görüş alışverişinde bulunmak istedim. En azından “Türk telekom çağrı merkezini arayın, resmi distribütörümüz olmasına rağmen bizim yetkimiz yok.” diyen arkadaşlar gelene kadar sizinle burada takılabiliriz sanırım :thinking_face:
Yeni Akçe Satın Alım sitesi geldi alışverişinde artık burayı kullan , playstore ' e göre daha sağlıklı sorunsuz.
Yönetiminde ürünleri artık bu siteden alınması gerektiğini playstore ' a ek alternatif olarak bu siteyi duyurmuştu.

Konunu devamı için bknz >

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒