Yüce Komiser Kesimi (Youtube)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Yüce Komiser Kesimi (Youtube)

Mesaj gönderen Rasenganm »

*Her yeni videoda cevapla kısmından konuyu hortlatacağım.*

Selamlar millet. Eskiden bilenler bilir youtube'a bi dönem videolar yüklüyordum gerek forumdan gerek oyun içi büyük destekler almıştım, izlenme sayıları da oldukça iyiydi ama bazı sebeplerden videoları kaldırmam gerekti, okul dolayısıyla da video işlerini bırakmıştım. Yine tamamen başlamıyorum fakat arada böyle estikçe video çekip atmayı düşünüyorum. Anı depolamak maksatlı elimden geldiğince video çekeceğim, beraber video çekmek isteyen ve fikirleri olan arkadaşlar da ulaşabilirler oldukça eğlenceli oluyor ekip ile video işleri :) Her türlü eleştiri ve öneriye de açığım ^^

Kesimde Notrun adlı arkadaşımıza Cilveli Pant. düşürdük hayırlı olsun tekrardan :) Kesimden 30 40dk önce tam bu kesim sırasında sana Cilveli Pant. düşecek demiştim ve gitmekten vazgeçmişti. :)

Yüce Komiser Kesimi

En son UNiVERSUM tarafından 21 Nis 2018 21:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Sahibinin isteği üzerine konu başlığı değiştirilmiştir.
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: Yüce Komiser Kesimi (Youtube)

Mesaj gönderen Esadullah »

Ellerinize sağlık, umarım sık sık kesilir de artıkın daha kolay olur :) bol şanslar :)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Esadullah yazdı: 21 Nis 2018 22:57 Ellerinize sağlık, umarım sık sık kesilir de artıkın daha kolay olur :) bol şanslar :)
Teşekkür ederim :) Artık baya kolaylaştı, büyüler item dizdikten sonra çok daha hızlı kesilir. Sanada bol şans dilerim yorum için teşekkürler
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Rasenganm yazdı: 22 Nis 2018 12:53
Esadullah yazdı: 21 Nis 2018 22:57 Ellerinize sağlık, umarım sık sık kesilir de artıkın daha kolay olur :) bol şanslar :)
Teşekkür ederim :) Artık baya kolaylaştı, büyüler item dizdikten sonra çok daha hızlı kesilir. Sanada bol şans dilerim yorum için teşekkürler
Madenlerin artacağını, piyasanın düşeceğini, efsunların düşmesi ile birlikte artık boss'ların daha seri ve kolay kesileceği çok yakındır demiştim şimdi düzel çok güzel kuruldu. Oyun daha zevkli oldu :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
mutlulukmuodane
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mutlulukmuodane »

Güzel kesim tebrikler O:-)
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

mutlulukmuodane yazdı: 22 Nis 2018 14:53 Güzel kesim tebrikler O:-)
Teşekkürler :)
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

2 dk 13 saniyede kesme rekoru kırdık . Şimdi daha kısa sürede kesen var mı bilmiyoruz 😎
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

MaHKuMII yazdı: 22 Nis 2018 21:31 2 dk 13 saniyede kesme rekoru kırdık . Şimdi daha kısa sürede kesen var mı bilmiyoruz 😎
İzlemek isteriz 4-5 grup kestiniz galiba :d
Resim