İTEMLERİ PARÇALAMA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Tantuni

İTEMLERİ PARÇALAMA

Mesaj gönderen yeCs »

Malum her itemin bir reçetesi var . Yani üretebiliyoruz . Bu itemleri parçalayıp malzemelerini geri alma şansımız olsa güzel olmaz mıydı ? Tabii bu aynı plus gibi olsa . Yani marketten alabilsek bu özelliği. 1 aylık , 3 aylık gibi süreçler için geçerli olsa .. Mesela yeşilmen ceket mi düşürdüm . Bunu parçalayıp 1 borik asit elde edebilsek ..
Resim
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: İTEMLERİ PARÇALAMA

Mesaj gönderen asgsdga »

bi 8-10 ay birsürü item toplarım, hesaptaki 4 karakterin 2şer kasasını tek itemle doldururum sonra tek günde maden zengini olurum. ne güzel, ne hoş..
maden toplamanın amacı düşüremediğimiz itemlere üretim yoluyla ulaşabilmek. ben zaten item parçalayarak tüm madenlere ulaşabileceksem maden çekmek niye var ki?
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Çok yanlış bir düşünce gibi geldi bana, sistem hepten tozla duman olur.
kedi
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Tantuni

Mesaj gönderen yeCs »

asgsdga yazdı: 20 Nis 2018 23:54 bi 8-10 ay birsürü item toplarım, hesaptaki 4 karakterin 2şer kasasını tek itemle doldururum sonra tek günde maden zengini olurum. ne güzel, ne hoş..
maden toplamanın amacı düşüremediğimiz itemlere üretim yoluyla ulaşabilmek. ben zaten item parçalayarak tüm madenlere ulaşabileceksem maden çekmek niye var ki?
Haklısın aslında detaylı düşününce maden sistemi çökmüş olur :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Elesefi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Elesefi »

yeCs yazdı: 20 Nis 2018 23:44 Malum her itemin bir reçetesi var . Yani üretebiliyoruz . Bu itemleri parçalayıp malzemelerini geri alma şansımız olsa güzel olmaz mıydı ? Tabii bu aynı plus gibi olsa . Yani marketten alabilsek bu özelliği. 1 aylık , 3 aylık gibi süreçler için geçerli olsa .. Mesela yeşilmen ceket mi düşürdüm . Bunu parçalayıp 1 borik asit elde edebilsek ..
Aynısı hatta daha sistemli düşünülmüşü var buyurun:
viewtopic.php?f=46&t=150759
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

50 yıl sonra gelir bu
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.