Zırh asa

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SARRAFIII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yni Bir yüz

Re: Zırh asa

Mesaj gönderen SARRAFIII »

Bende üretilsini işaretledim ve şuan durumdan memnunum.Daha güncellemenin ilk haftası Hakir'in defalarca kesilmesi ve bi ton Halley asa görmektense 1 ayda 1 halley asa görmek daha güzel.
Sentetik ipek konusun gelcek olursak;böyle zor düşen bir materyal lazımdı.Bu sayede oyun geleceğini kurtardı düşüncesindeyim.
Son olarak 39 seviyede ulaşılması zor bazı itemler vardı ve şuan oyundan asıl zevk almamızı sağlayan itemlere zor ulaşmamız sağlanmıştır.
Resim
Kullanıcı avatarı
hsynkyk
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Symbol Of Justice

Mesaj gönderen hsynkyk »

MobilSorun78 yazdı: 18 Nis 2018 23:16 Evet çok memnunum oyunu yıllara yayıp bir şey için uğraşarak onu elde edeceğim , robot gibi sürekli düşmeyen asa için bir boss'u kesmek zorunda kalmayacağım.

Viva la postmodern ya$am !
Valla adam haklı robotluktan çıkıldı 👍🏼
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

Oyunu bırakmış ve sadece arada forumu takip eden biri olarak söyleyebilirim ki grup bölgelerinin devamının gelmesi yerine herşeyi mübah gören oyuncularımız azıcık zoru görünce bu kadar isyan etmemeliler :grinning:
Resim
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba ;

Bende üretilsin seçeneğini seçen kişilerdenim. GBZ , Büyük Büyücü ve Komiserden şimdiye kadar itemin zor düştüğünü görmedim. 1 ayda üstünü fulleyen insanlar gördüm. Bu da benim doğru tercih yaptığımı gösteriyor. Neden mi ? Hemen onuda açıklayalım tabii ki. Çemberlitaş zamanında hatırlarsanız herkes üstünü dizmiş ve artık bıkkınlık gelmişti. Bir çok insan sadece sancakta oturup yukarıdan güncelleme gelmesini bekliyordu. Bu neden oluyor , oyunda sürekliliğin varsa itemlerini kolayca düşürebiliyorsun. Yani sonuca bağlarsak oyun kurucuları bu güncellemenin son olmadığını söylediler. Herkes Asa ve zırhı çok kolay üretemeyecekleri için ben oyunun genelinin fullenmesini 1 seneden fazla olarak gözlemliyorum. Bu da oyuncuların oyundan sıkılmadan oyuna süreklilik kazandırması demek oluyor.
Kullanıcı avatarı
BeLLaToR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen BeLLaToR »

Üstümüzü hemen fullemeyelim ama peki bu boss kaçırmaları bir çözüm yapamadılar açık bölge gelerek oyun zaten bir kaosa sürüklendi boşa kürek çekiyoruz gibi geliyor bana kombinasyon yok sarı mavi mor turuncu bu kadar oyun ne bilim zırhı yükseltme seçeneği yok mavi item hep çöp item olmak zorunda onu sarıya yükseltme seçeneği yok şu kadar maden ver sarı olsun seçeneği olabilirdi piyasa daha canlanırdı çanta desen 2 tane oyunu kapatmadan diğer karektere girme yok hırsızın cezası yok küfüre ceza yok yani bana artık zaman kaybı gibi gelmeye başladı oyun bir geleceği zor 4 5 yıl karaköy gider sonra yine bölge gelir yap direk 100 level bir sürü bölge bir sürü kombinasyon baştan yap oyunu olsun bitsin :) şimdi diyecekler o kadar düşürdük ürettik kardeşim herkes çemberlide de düşürdü ne oldu bitti yani ...
Kullanıcı avatarı
Baltalilah
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen Baltalilah »

Bende üretilmesini seçenlerdenim ve durumdan çok memnunum,

Takılarım hariç çift efsun sarı eşyalarımı dizdim 50 seviye olan nadide asayı da ürettim gayet yeterliydi benim için. Elbetteki hepsinin nadide olması için uğraşacağım ama egosu ve kibrinden önünü göremeyen, herşeyi hemen olsun isteyenler gibi değil yavaş yavaş sindire sindire yapacağım. Bunu ilk asaları zırhları üreten arkadaşlar için demiyorum foruma gelip ağlayan arkadaşlar için söylüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

LaRaCRoFT yazdı: 19 Nis 2018 17:53 Oyunda bir şeyler yapanlar ayrıcalıklı olur denilmiş. :thinking_face: Bu oyunda üst dizsen de, dizmesen de sıkılmamak mümkün değil. :thinking_face: Oyun parasının bir değeri yok zaten. Akçe ile her şey. Oyun parasıyla sadece Arz/Lodos bayrak ile sanırım bazı 2. ve 3. kademe tılsım reçeteleri alınıyor. Hâlâ sıkılmaktan/sıkılmamaktan bahsediyorsunuz. Bu oyun bir imkân sunmuyor, anlayın bunu artık. Son seviyeye geldikten sonra bu oyunda yapacak bir şey yok! Sanki babanızın şirketi arkadaş, öve öve bitiremiyorsunuz. Yorum yapacaksanız bari tarafsız ve eleştiriye açık bir şekilde yapın da bir şeye benzesin yapılan yorumlar. :thinking_face:
++
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen VoYaGE »

Çemberlitaşın açık bölgesini getirmişler.Oyunda item çeşitliliği yine yok hasar buz ,elektrik,zehir,asit eşyası gören var mı ? Oyun yine max hasar üzerinden dönüyor.Eminim ki herkes 39 lvl'deki item çeşitliliğine vurgu yaparak sarı itemleri istedi ancak hem mor hem sarı olmaz.Bütün itemleri düşürüp üretsek dahi yine oyun tek düze dönecek.