Muud - Emir Diril vs Emre Yücelen

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Muud - Emir Diril vs Emre Yücelen

Mesaj gönderen turkneferi »

Oyun başlatıcımızda reklamı yapılan Muud uygulaması Kader Mühürleri oyunu için hazırlanan müzikleri içeriyor.
İKV için, oyuncular olarak spotify'a yüklenmesi talebinde
bulunmuştuk. Nihat Bey bu konu hakkında görüşülebileceğini söylemişti. Ancak bir gelişme olmadı.
Müzik uygulamasında aynı firmanın bir oyunu bulunurken diğerinin bulunmaması ilginç. Oyunumuzun müzikleri çok güzel. Tıpkı Kader Mühürleri için olduğu gibi İKV'nin müzik platformlarına eklenmesini istiyorum.
Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: Muud - Emir Diril vs Emre Yücelen

Mesaj gönderen LadyGAGA »

turkneferi yazdı: 18 Nis 2018 11:12 Oyun başlatıcımızda reklamı yapılan Muud uygulaması Kader Mühürleri oyunu için hazırlanan müzikleri içeriyor.
İKV için, oyuncular olarak spotify'a yüklenmesi talebinde
bulunmuştuk. Nihat Bey bu konu hakkında görüşülebileceğini söylemişti. Ancak bir gelişme olmadı.
Müzik uygulamasında aynı firmanın bir oyunu bulunurken diğerinin bulunmaması ilginç. Oyunumuzun müzikleri çok güzel. Tıpkı Kader Mühürleri için olduğu gibi İKV'nin müzik platformlarına eklenmesini istiyorum.

her ay spotify ve fizy üyeliği satın alıyorum , muud satın almıyorum o yüzden tüm platformlar için istiyoruz Emre Yücelen sanatçı olarak spotify da var zaten sırf TT'nin diye muud'da olmasın.
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Bu konudan muzdarip olanların arasında gösterilebilirim. Spotify’da olmadığını bilmeme rağmen “belki eklenmiştir” umuduyla arada aratıyorum. Üstelik günümüzde Spotify’da şarkı faylaşmak çok zor değilken ve kimsenin tanımadığı bazı sanatçıların kendi evlerinde oluşturdukları amatörce şarkıları Spotify’da yer alırken İstanbul Kıyamet Vakti müziklerinin olmaması yürek burkuyor.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

İstanbul kıyamet vakti oyununun giriş sayfasında reklam veriyor ve başka oyunun müziklerini reklam olarak çalıyor he 😁😁 bu alay etmek değil de ne söyleyin bilelim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

MaHKuMII yazdı: 18 Nis 2018 15:09 İstanbul kıyamet vakti oyununun giriş sayfasında reklam veriyor ve başka oyunun müziklerini reklam olarak çalıyor he 😁😁 bu alay etmek değil de ne söyleyin bilelim
+1
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY