Sentetik İpek Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LifeIsPain3008
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: LOTUS

Sentetik İpek Hakkında

Mesaj gönderen LifeIsPain3008 »

Gün içerisinde 17 adet Kraliçe Tırtıl kestik ve 1 adet Sentetik İpek bile alamadık. Gelip bana sakın desteğe mesaj atın yok şunu yapın bunu yapın demeyin bir çözüm getirin yeterince mesaj attık foruma konu açıldı hiç bir [İçerik düzenlendi] düzeltildiği yok yeter artık ya oyunla ilgilenin yada beceremiyorsanız satın başka adamlar uğraşsın bir yere getirmeye çalışsın şu oyunu :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:
En son AhiEvran tarafından 18 Nis 2018 10:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Argo içerik düzenlendi.
MustafaKemalPaşa B-)
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: Sentetik İpek Hakkında

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

17 mi :) 30 kere kesip alamayan da var 10 kerede 2 kere alan da. İpek dropları düşük diye 2 aydır forumda açılmayan konu kalmadı. Ama bizim oyuncular kendi başına gelmeyince tepkisini göstermiyor malesef.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

1.si konu açan arkadaşın sorunu ipek çıkmıyor 17 kez kestikleri halde. Ama adam var 50 kere kesiyor çıkmıyor.
2.si foruma konu açıldığında kimse destek olmadı
3.sü bu oyunu başkası alsa sentetik ipek dükkanda 20 lira olur.bu söylediğini o forumda söyleyemezsin mecburen almak zorunda kalacaksın
4. Turkoxhamstere katılıyorum
5. Hadi eyvallah
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Yıllarca Çemberlitaş ile uğraştık. Alışkınız item düşmemesine.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

LifeIsPain3008 yazdı: 18 Nis 2018 02:04 Gün içerisinde 17 adet Kraliçe Tırtıl kestik ve 1 adet Sentetik İpek bile alamadık. Gelip bana sakın desteğe mesaj atın yok şunu yapın bunu yapın demeyin bir çözüm getirin yeterince mesaj attık foruma konu açıldı hiç bir [İçerik düzenlendi] düzeltildiği yok yeter artık ya oyunla ilgilenin yada beceremiyorsanız satın başka adamlar uğraşsın bir yere getirmeye çalışsın şu oyunu :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:

Sinirini Anlıyoruz ama
Karaköy Bölgesinde SENTETİK İPEK MİKROÇİP VE 3.Sv madenlerin Dropları Düşürüldü aslında Karaköyde en çok beğendiğim sistemlerden biri olmuş
Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Hocam düşmesin işte herkes fullenmesin
Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

LadyGAGA yazdı: 18 Nis 2018 11:40 Hocam düşmesin işte herkes fullenmesin
Fullensin de hemen fullenmesin :')
Resim
Kullanıcı avatarı
akatonur
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: DEATH

Mesaj gönderen akatonur »

memnun edici bir açıklama gelse iyi olur yönetimden ipek hakkında
Kullanıcı avatarı
LifeIsPain3008
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: LOTUS

Mesaj gönderen LifeIsPain3008 »

Darkxfearless yazdı: 18 Nis 2018 10:41
LifeIsPain3008 yazdı: 18 Nis 2018 02:04 Gün içerisinde 17 adet Kraliçe Tırtıl kestik ve 1 adet Sentetik İpek bile alamadık. Gelip bana sakın desteğe mesaj atın yok şunu yapın bunu yapın demeyin bir çözüm getirin yeterince mesaj attık foruma konu açıldı hiç bir [İçerik düzenlendi] düzeltildiği yok yeter artık ya oyunla ilgilenin yada beceremiyorsanız satın başka adamlar uğraşsın bir yere getirmeye çalışsın şu oyunu :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:

Sinirini Anlıyoruz ama
Karaköy Bölgesinde SENTETİK İPEK MİKROÇİP VE 3.Sv madenlerin Dropları Düşürüldü aslında Karaköyde en çok beğendiğim sistemlerden biri olmuş

Dostum ben Halley asa bastım 20 kez hakir kesip. günde 10 sefer tırtıl kesiyorum düşmüyor siz hangi mikroçipten bahsediyorsunuz
MustafaKemalPaşa B-)
Kullanıcı avatarı
baraka1997
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kuzgun Ve Yolcu
İletişim:

Mesaj gönderen baraka1997 »

SalurBeyi yazdı: 18 Nis 2018 10:28 Yıllarca Çemberlitaş ile uğraştık. Alışkınız item düşmemesine.
Bence de bu durum sinirlerinizi taşlaştırmış olmalı. Plus paketsiz 54 seviyeye kadar büyücü kastım. Fark ettim ki bende de sinir filan kalmamış. :') :') :')
Resim
ÖNEMLİ: Doğru ve tam yazımı ile <Kuzgun Ve Yolcu> loncasındaki Graphene [59], ÇÖREKADAM [59], SigmoidSinus [59] karakterlerimden başka karakterim yoktur.