Sentetik İpek Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Sentetik İpek Hakkında

Mesaj gönderen yun1010 »

Kardeş bak böyle bir durum var güzel yanı: çıkma ihtimali çok düşük piyasayı bu yüzden canlı tutuyor. Ama bu kadar oyuncu var ve bu kadar düşük oranla sunucunun yarısından fazlası şaheser üretemez.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
godblesyoum64
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen godblesyoum64 »

Sizleri neden memnun etmek imkansız anlamıyorum Karaköy gelmeden yapılan ankette sahaserler uretilsin diyenler şimdi.sentetik ipek düşmüyor nasıl zırh uretecegiz filan diye yakınıyor peki ben size sorarım ozamanki ankette.uretilsin diyenler beynini peynir ekmekle mi yedi şimdi sağlamanın bir anlamı yok böyle.zorlanirsiniz işte.
Kullanıcı avatarı
LifeIsPain3008
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: LOTUS

Mesaj gönderen LifeIsPain3008 »

godblesyoum64 yazdı: 18 Nis 2018 20:56 Sizleri neden memnun etmek imkansız anlamıyorum Karaköy gelmeden yapılan ankette sahaserler uretilsin diyenler şimdi.sentetik ipek düşmüyor nasıl zırh uretecegiz filan diye yakınıyor peki ben size sorarım ozamanki ankette.uretilsin diyenler beynini peynir ekmekle mi yedi şimdi sağlamanın bir anlamı yok böyle.zorlanirsiniz işte.
Moruk ben mi dedim üretilsin diye salak saçma bir sistem getirmişler. Ağlayan yok 17 kez kestim 1 tane düşmedi bu ağlama değil bu oyunun BOT SİSTEMİ ile alakalı saçma sapan boş bir şey.
MustafaKemalPaşa B-)
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

LifeIsPain3008 yazdı: 18 Nis 2018 21:56
godblesyoum64 yazdı: 18 Nis 2018 20:56 Sizleri neden memnun etmek imkansız anlamıyorum Karaköy gelmeden yapılan ankette sahaserler uretilsin diyenler şimdi.sentetik ipek düşmüyor nasıl zırh uretecegiz filan diye yakınıyor peki ben size sorarım ozamanki ankette.uretilsin diyenler beynini peynir ekmekle mi yedi şimdi sağlamanın bir anlamı yok böyle.zorlanirsiniz işte.
Moruk ben mi dedim üretilsin diye salak saçma bir sistem getirmişler. Ağlayan yok 17 kez kestim 1 tane düşmedi bu ağlama değil bu oyunun BOT SİSTEMİ ile alakalı saçma sapan boş bir şey.
Bot sistemle nasıl bağladın bilemiyorum ama öneri ve şikayet üzerinden zaten yönetim bizlerin sesini duyar ve Sentetik İpek konusunda gerekli düzenlemeleri yapacaklarını umuyorum..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Mikrociple takasliyorum keyfim yerinde.
Resim