Bir yokoluşun

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
marasaldadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Hasta La Vista

Re: Bir yokoluşun

Mesaj gönderen marasaldadas »

NouzaR yazdı: 15 Nis 2018 19:32 Varoluşu
Tamda bırakmak üzeriydim oyunu cepte var 8 10 m para üstte item yok.Dedim bari şu kraliçe tırtılı keseyimde bırakırım .E ne olsun sentetik ipek düştü ,kaç para eder bi fikrim yok grubumdaki şahıslar hemen 20 m vereyim 30 m vereyim dedi .Kabul etmedim ne kadar saf bir anadolu çocuğu olsamda .Oradan ayrıldım .Bölgeden yansittigimda 10 15 özel mesaj birden geldi biri diyor 100 vereyim biri diyor 150 .Aha dedim köşeyi döndük .En sonunda 200 m ye bir arkadaşa kakaladım .Cepte var 210 m ne yapılır ne edilir düşünüyorum .Etraftan üstümü dizdim ,akçe satın aldim silahıma artı bastım .Kolye yüzük aldim hala para var Allah allah ne bereketli paraymış harca harca bitmiyor .Gözüm döndü bölgeden her gelene 1m dağıtmaya başladım ,dedim ben bu kadar parayi ne yapicam .15 20 m de oyle gitti .En sonunda dedim bi yatırım yapmalıyım .Yoksa bu para elimde erir.
Açtım bir lonca tüm artiricilari aldim kişi başıda 20 m aidat aldim .Zar attım 100 lerce defa hep kazandım şuan 1.3t param var .Arkadaşlar ama dost meclisim az sizlerle beraber diyorumki bir olalım diri olalım .Hep beraber kazanalim .Yeni kazandıran taktiklerimle loncadaslarimi multi milyoner yapmayı planlıyorum.Eger sizlerinde gönlü varsa buradan isimlerinizi benle paylaşın .Çok büyüyeceğiz arkadaşlar takım arkadaşlarımla reel hayatlarında da para kazanmasını sağlayacağım .
Eğer bir olursak bin oluruz ,bağ oluruz dağ oluruz .
Bekliyorum aynı akşamın ufkunda
Rüyadan ne zaman uyandın ?
mArAşAldAdAş Dadaşdede Fikrimimincegülü Ramizkaraekşi
su gördüm düşümde
karanlıktı ve gürültüyle çağlıyordu
ceplerimde kül vardı ve yanıyordu
sonra sabah oluyor
ve bir ceylan kalbinde alem ağlıyordu
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Zar tehlikelidir bağımlılık yapar hiç bir zaman kazanamassın para döner durur eğer kazandıgın gibi bıraktıysan ne mutlu sana ama devam eder isen oyunu bırakman an meselesi belki yarın belki yarın dan da yakın 😀
Zar 🎲 meselesinde tecrübe edinmiş biri olarak yazıyorum zar pişmanlıktır 😀
TETRADOX
Kullanıcı avatarı
StarToLuNaY
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇINAR

Mesaj gönderen StarToLuNaY »

haram haram zar atmayın.
Kullanıcı avatarı
0000
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Daimi
İletişim:

Mesaj gönderen 0000 »

Ne vereyim tulumbacı abime? "Çek çek çek geliyor." O değil de bu konunun amacı ne akrebin yavrusu
Anlık yaşa! ;)

Şeytan ayrıntıda gizli...
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xANARCHYx »

marasaldadas yazdı: 16 Nis 2018 14:10
NouzaR yazdı: 15 Nis 2018 19:32 Varoluşu
Tamda bırakmak üzeriydim oyunu cepte var 8 10 m para üstte item yok.Dedim bari şu kraliçe tırtılı keseyimde bırakırım .E ne olsun sentetik ipek düştü ,kaç para eder bi fikrim yok grubumdaki şahıslar hemen 20 m vereyim 30 m vereyim dedi .Kabul etmedim ne kadar saf bir anadolu çocuğu olsamda .Oradan ayrıldım .Bölgeden yansittigimda 10 15 özel mesaj birden geldi biri diyor 100 vereyim biri diyor 150 .Aha dedim köşeyi döndük .En sonunda 200 m ye bir arkadaşa kakaladım .Cepte var 210 m ne yapılır ne edilir düşünüyorum .Etraftan üstümü dizdim ,akçe satın aldim silahıma artı bastım .Kolye yüzük aldim hala para var Allah allah ne bereketli paraymış harca harca bitmiyor .Gözüm döndü bölgeden her gelene 1m dağıtmaya başladım ,dedim ben bu kadar parayi ne yapicam .15 20 m de oyle gitti .En sonunda dedim bi yatırım yapmalıyım .Yoksa bu para elimde erir.
Açtım bir lonca tüm artiricilari aldim kişi başıda 20 m aidat aldim .Zar attım 100 lerce defa hep kazandım şuan 1.3t param var .Arkadaşlar ama dost meclisim az sizlerle beraber diyorumki bir olalım diri olalım .Hep beraber kazanalim .Yeni kazandıran taktiklerimle loncadaslarimi multi milyoner yapmayı planlıyorum.Eger sizlerinde gönlü varsa buradan isimlerinizi benle paylaşın .Çok büyüyeceğiz arkadaşlar takım arkadaşlarımla reel hayatlarında da para kazanmasını sağlayacağım .
Eğer bir olursak bin oluruz ,bağ oluruz dağ oluruz .
Bekliyorum aynı akşamın ufkunda
Rüyadan ne zaman uyandın ?
+1 ahahah
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Aklıma nedense direk çiftlikbank tosuncuk geldi 😂😂 şaka bir yana başarılar diyim nediyim ☺️
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü