Karaköy Maden Haritası

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Karaköy Maden Haritası

Mesaj gönderen Bourne »

Parlementxx yazdı: 15 May 2018 19:04 Madenlerin yerleri degisiyor evet dogru ama abartilan bir yaricap icinde degil.Ornegin levazim subayindaki maden bir sonraki yenilenmede insan mahallesinde cikmiyor Gaffarin odasi buyuklugunde bir capta cikiyor ben ise haritadaki yerleri standart olarak isaretledim.İse yarar olmasi kisiden kisiye degisir arkadaslar o yuzden tartismanin bir anlami yok.

Not : Linki paylasmamin sebebi yoneticilerin 'Surpriz bro kendin bul yerlerini' mantigiyla fotografi silmeleriydi.
Emeğine sağlık güzel olmuş sadece Fransız Geçidine varmadan iki bor madeni var onu eksik gördüm o kadarda olur artık.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Bourne yazdı: 15 May 2018 21:04
Parlementxx yazdı: 15 May 2018 19:04 Madenlerin yerleri degisiyor evet dogru ama abartilan bir yaricap icinde degil.Ornegin levazim subayindaki maden bir sonraki yenilenmede insan mahallesinde cikmiyor Gaffarin odasi buyuklugunde bir capta cikiyor ben ise haritadaki yerleri standart olarak isaretledim.İse yarar olmasi kisiden kisiye degisir arkadaslar o yuzden tartismanin bir anlami yok.

Not : Linki paylasmamin sebebi yoneticilerin 'Surpriz bro kendin bul yerlerini' mantigiyla fotografi silmeleriydi.
Emeğine sağlık güzel olmuş sadece Fransız Geçidine varmadan iki bor madeni var onu eksik gördüm o kadarda olur artık.
Eksik çok fazla sadece o değil. Ama emeğine sağlık sonuçta hiç bilmeyen biri için bir fikir verir.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Adını hatırlayamadım , çok eski zamanlardan kalma bir forum üyesi , yanılmıyorsam Flash Player üzerinden ,
Tüm Istanbul Kıyamet Vakti haritalarındaki madenlerin yerini gösteren bi uygulama yapmıştı , madene tıkladığımızda hangi konumlarda çıktığını gösteriyordu , bulan varsa buraya etiketleyebilir merak ettim şimdi ,
Ne diyeceğim Karaköy madenleride buna benzer bi Flash Player şekli ile efektif bir biçimde yapılabilir mi acaba ? :thinking_face: :thinking_face:

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

diltemiz yazdı: 16 May 2018 01:16 Adını hatırlayamadım , çok eski zamanlardan kalma bir forum üyesi , yanılmıyorsam Flash Player üzerinden ,
Tüm Istanbul Kıyamet Vakti haritalarındaki madenlerin yerini gösteren bi uygulama yapmıştı , madene tıkladığımızda hangi konumlarda çıktığını gösteriyordu , bulan varsa buraya etiketleyebilir merak ettim şimdi ,
Ne diyeceğim Karaköy madenleride buna benzer bi Flash Player şekli ile efektif bir biçimde yapılabilir mi acaba ? :thinking_face: :thinking_face:
Kendileri Silahcix olup bahsi geçen maden haritanın konusu aşağıdadır.

viewtopic.php?f=58&t=51738
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Retaliation yazdı: 16 May 2018 09:49
diltemiz yazdı: 16 May 2018 01:16 Adını hatırlayamadım , çok eski zamanlardan kalma bir forum üyesi , yanılmıyorsam Flash Player üzerinden ,
Kendileri Silahcix olup bahsi geçen maden haritanın konusu aşağıdadır.

viewtopic.php?f=58&t=51738
Hay yaşa , çok sağol var ol , işime yaradı konuyu bulmuşsunuz...
Konuyu yeni gören forumdaşlar varsa onlar da yararlanacağı kanısındayım...

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

O sadece bir üye değil ayrıca yetkiliydi. Görev videolarını falan hep o çekti ama sonra gitti :(
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: