Topluluk duyurusu !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Topluluk duyurusu !

Mesaj gönderen Thedifferince »

:) :/

Zaten az kişiydi artık bu açıklamadan sonra banlarla birlikte bi Tahminimce 30-40 kişi ban yer :') :') :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Re: Topluluk duyurusu !

Mesaj gönderen Retaliation »

Artık herkes şef yaratık kesimlerinde dikkatli olacaktır. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Thedifferince »

Evet bu konuda açıklama yapılmalı,sadece bos kaçıranlaramı acaba ? :thinking_face:

ör:ben lodos klanındanım hakir kesiyolar ben gidip yaratıkları üzerime çekiyorum ve ölüyorum onlara gidiyor yaratıkların hepsi ve ölüyolar .

Bunun gibi birkaç şey daha var bunları da kapsıyor mu acaba ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Respected »

İnsanların harcadığı saatlerin 1 saniyelik nara ile çöpe atılmasını hoşgöreceğinizi düşünmüyorum. Aklı yerinde olan her birey bu tür girişimlerden zaten uzak duruyordur. Diğerlerinin nitelik ve niceliklerini tartışmaya lüzum yok. Bundan sonra herkese gerçekten keyifli oyunlar(!)...
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

KUKALCI
Horde
Deramu
Ksklienes
Usturaxl
Badgörll
Humbala
Kasakarakteri
BadJons
Ejderxerdi
Udsdafa .....

Kuklacıyı Berbat hale getiren bir kaç isim
Resim
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Rezil oldunuz bare bu kadar da kendini rezil etmeyin abicim. Her yaptığınız şey hatalı. Sabah akşam bossların başında birilerimi bekleyecek şimdi? Defalarca yazdım adaletin sağlanması için bu şart. Diyelimki akşam 8'de boss kaçıranları banladınız. Gece 12de ben boss keserken gelip kaçırdılar gören yok eden yok banlamadınız eee nerde adalet kardeşim? Ayrıca forumda ya onun bossunu kaçıranı banladınız benim bossumu kaçıranı banlamadınız gibi başlıklar görmeye hazır olun. Azıcık adaletli olun be, gönüllü ekipten oynayanlar rahatça bosslarını kesecekken elinizle bu fırsatı onlara vermişken, oyunda kenarda köşede bossu kaçan ne yapacak? Eminönü sunucusunda oynayanlara Allah sabır versin. Bu gönüllü ekibin karakterleri rahatça bosslarını kesecek artık. Ayrıca bir cezai işlem düşünki daha sınırları konmamış. Topluluğun huzuru bozana ban ne demek nasıl şartlarda olacak ya tam anlat ya da hiç bu toplara girme. Yaa bu adam çok boss kaçırıyor ban. Bu mu adaletiniz bu mu, adaletiniz batsın böyle adalet mi olur? Yapılan açıklamaya göre klan savaşınında kapatılması lazım, adamlar tek grup gbz kesiyor diyelim. Karşı klandan birileri bunları kesti ve boss kaçtı, bunlarada mı ban? Ne bileyim bir şey yapıyorsanız adam akıllı yapın. Düz mantık bir şey yapacağınıza farklı bir algoritma geliştirseydiniz keşke.
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Ben sizin yerinizde olsam boss kaçıranlar bu açıklamayı görmeden önce banlattırmaya çalışırdım.Grup toplayıp yem atın bu elemanlara banlatın teker teker.
K A R K A R O F F
Ediii
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Just Great Emperor

Mesaj gönderen Ediii »

Yönetimin bir adım atması çok iyi olmuş zaten gerekende buydu ama bunla kalmayıp takipte olacaklarınıda düşünüyorum Boss yüzünden çoğu bırakan oyuncular geri döneceğini umut ediyorum Ama buda acı bir gerçektir ki Tahminimce Boss kaçırılmanın yönetimin işine gelmesıydı boşalan sunucular transferler ile doldu ve eşitlendı oyun motorunu dengeledı akçeler çekılmesinde yönetimi baya kazandırdı ama sonuç itibarıyle oyun son gidişatı ıyı değildi eve el atmak zorunda kaldılar. Ama yönetım bilsinkı bız ikv ile büyüdük ve Seviyoruz.
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Dönüşüm

Mesaj gönderen CARMENTA »

Denetimi nasıl sağlanacak yine muamma...Kimi grubun üzerine kasti yaratık çekerek, kimi düşman klandaki karakteri ile sürekli kutup yeteneği kullanarak sabote ediyor.Ceza uygulanması için gereken kriter nedir? Bu belirsizlik ortadan kaldırılmalı.Çözümü desteğe gönderilen video kayıtları vasıtası ile değil daha etkili oyun içi yöntemler ile sağlamalılar.Herkes ekran yakalama programı açık oyun oynamak zorunda değil.
En son CARMENTA tarafından 12 Nis 2018 20:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

YemeLik yazdı: 12 Nis 2018 20:10 Rezil oldunuz bare bu kadar da kendini rezil etmeyin abicim. Her yaptığınız şey hatalı. Sabah akşam bossların başında birilerimi bekleyecek şimdi? Defalarca yazdım adaletin sağlanması için bu şart. Diyelimki akşam 8'de boss kaçıranları banladınız. Gece 12de ben boss keserken gelip kaçırdılar gören yok eden yok banlamadınız eee nerde adalet kardeşim? Ayrıca forumda ya onun bossunu kaçıranı banladınız benim bossumu kaçıranı banlamadınız gibi başlıklar görmeye hazır olun. Azıcık adaletli olun be, gönüllü ekipten oynayanlar rahatça bosslarını kesecekken elinizle bu fırsatı onlara vermişken, oyunda kenarda köşede bossu kaçan ne yapacak? Eminönü sunucusunda oynayanlara Allah sabır versin. Bu gönüllü ekibin karakterleri rahatça bosslarını kesecek artık. Ayrıca bir cezai işlem düşünki daha sınırları konmamış. Topluluğun huzuru bozana ban ne demek nasıl şartlarda olacak ya tam anlat ya da hiç bu toplara girme. Yaa bu adam çok boss kaçırıyor ban. Bu mu adaletiniz bu mu, adaletiniz batsın böyle adalet mi olur? Yapılan açıklamaya göre klan savaşınında kapatılması lazım, adamlar tek grup gbz kesiyor diyelim. Karşı klandan birileri bunları kesti ve boss kaçtı, bunlarada mı ban? Ne bileyim bir şey yapıyorsanız adam akıllı yapın. Düz mantık bir şey yapacağınıza farklı bir algoritma geliştirseydiniz keşke.
Ananız babanız sizi nasıl memnun ediyor çok merak ediyorum
K A R K A R O F F