Topluluk duyurusu !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Topluluk duyurusu !

Mesaj gönderen besiktasask »

YemeLik yazdı: 12 Nis 2018 20:10 Rezil oldunuz bare bu kadar da kendini rezil etmeyin abicim. Her yaptığınız şey hatalı. Sabah akşam bossların başında birilerimi bekleyecek şimdi? Defalarca yazdım adaletin sağlanması için bu şart. Diyelimki akşam 8'de boss kaçıranları banladınız. Gece 12de ben boss keserken gelip kaçırdılar gören yok eden yok banlamadınız eee nerde adalet kardeşim? Ayrıca forumda ya onun bossunu kaçıranı banladınız benim bossumu kaçıranı banlamadınız gibi başlıklar görmeye hazır olun. Azıcık adaletli olun be, gönüllü ekipten oynayanlar rahatça bosslarını kesecekken elinizle bu fırsatı onlara vermişken, oyunda kenarda köşede bossu kaçan ne yapacak? Eminönü sunucusunda oynayanlara Allah sabır versin. Bu gönüllü ekibin karakterleri rahatça bosslarını kesecek artık. Ayrıca bir cezai işlem düşünki daha sınırları konmamış. Topluluğun huzuru bozana ban ne demek nasıl şartlarda olacak ya tam anlat ya da hiç bu toplara girme. Yaa bu adam çok boss kaçırıyor ban. Bu mu adaletiniz bu mu, adaletiniz batsın böyle adalet mi olur? Yapılan açıklamaya göre klan savaşınında kapatılması lazım, adamlar tek grup gbz kesiyor diyelim. Karşı klandan birileri bunları kesti ve boss kaçtı, bunlarada mı ban? Ne bileyim bir şey yapıyorsanız adam akıllı yapın. Düz mantık bir şey yapacağınıza farklı bir algoritma geliştirseydiniz keşke.
Çok memnuniyetsizsiniz.
Ayrıca ben Meran sunucusunda hiç Gm lerin başkalarının boss kesimlerine yardım ettiklerini görmedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Respected »

Burada birbirinizi yiyip; farklı kişilere, gruplara, oluşumlara, loncalara çamur atmak yerine aynı ortamı paylaştığımız bu oyuna dair çözüm üretmeye çalışmak hepimizin tek gayesi olmalıdır diye düşünüyorum.

Amacı oyunun ortamını bozmak ve insanların emeklerinin meyvelerini sekteye uğratmak olan insanları bir kenara itelerken geri kalanlara şu öneride bulunuyorum; fikir üretin, öneride bulunun. Bunu yapın ki bir katkınız olsun. Refahı yakalayabilelim. Didişmek hiç birimize hiç bir şey katmaz.

Örneğin destek ekibinden bir kaç kişiye anlık müdahalaleler için yetki verilebilir. Nöbet listesi uygulanabilir, hergün bir kaç kişi bossların bulunduğu alanlarda devriye atarak oyuna anlık müdahale edebilirler. Böylece hergün aynı insanların vakti çalınmamış olur. Bu devamlılık açısından sorun yaratabileceğinden ötürü, bunun yerine İKV Canlı Destek hattı oluşturulabilir. Anlık bildirim ve şikayetlerle oyuna anlık moderasyon uygulanabilir.

Bunlar sadece bir öneri. Akıl akıldan üstündür. Yeter ki faydalı işler yapmaya yöneltin kendinizi, basit olmayın.

Keyifli oyunlar herkese..
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Boss kaçırma olaylarına Ban verilsin dediniz sitem ederek. Yönetim albüm hareket ile çok güzel bir şey yaptı. Ama hala içimizde memnun olmayanlar var. Sebebi nedir anlamadım ki???
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

MaHKuMII yazdı: 12 Nis 2018 20:31 Boss kaçırma olaylarına Ban verilsin dediniz sitem ederek. Yönetim albüm hareket ile çok güzel bir şey yaptı. Ama hala içimizde memnun olmayanlar var. Sebebi nedir anlamadım ki???
Albüm hareketten kaynaklı olabilir, arkadaşlar single istiyor galiba
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Hem yönetim ekibinin üstündeki iş yoğunluğunu azaltmak hemde etkin mücadele için bu işin kodlama ile çözülmesi gerekiyor.
Motiejunas
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Motiejunas »

Anlamadığım bi yer var beyler yine video atıp desteğe mi bildireceğiz yoksa yöneticiler oyun içinde daha mı aktif olacak ?
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

YemeLik yazdı: 12 Nis 2018 20:10 Rezil oldunuz bare bu kadar da kendini rezil etmeyin abicim. Her yaptığınız şey hatalı.
Katılıyorum.
Boss kaçıranların fotoğraflarını yeterli delil sayılmadığı için artık gruplara son videocu arayacaz.
PerfectStorm
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen PerfectStorm »

resp0nse yazdı: 12 Nis 2018 21:05 Hem yönetim ekibinin üstündeki iş yoğunluğunu azaltmak hemde etkin mücadele için bu işin kodlama ile çözülmesi gerekiyor.
sonunda forumda akıllı insanları görmeye başladık sorunun bu şekilde duyuru ile önüne gecilmez kaynak kodlamanın düzenlenmesiyle geçilir
Bazı basit sorunları mesela banka genişletilmemesi,boss kaçırılması vb. şeylerin çözüm üretilememesinin sebebi yönetimde bu bilgilere sahip insanların olmadıgı kanaatına varıyorum yoksa bu kadar basit 2 satır kodla düzeltilebilecek şeyi kasıtlı olarak yapılmaması akıl karı değildir.
Bunu yazılımcı biri olarak söylüyorum şu oyunun arge ekibinde olsaydım bu oyun türkiyenin 1 numaralı oyunu olur knight online ,lol gibi oyunlarla rekabete girerdik.
Telekom bu oyunu satın aldıgından beri yerinde sayıyor herkes düşük bütceyle daha çok ne kadar para kazanırım hesabına gidiyor bu yüzden oyun gelişmiyor!
Gerçi şuan bütçeye bile ihtiyac yok ellerindeki güzel projeye yön veremeyen bir ekip var bunu düzeltmek ellerinde çünkü kaynak kodları ellerinde sadece satırları düzenleyip test edilmesi gerek.

Not:Birden fazla oyun yöneticiliği ve yardımcılığı yaptım cevap verirken bilgisi olmayanlar yazmasın boşuna.
Bycici
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: CRASH

Mesaj gönderen Bycici »

ben bu duyuruyuda yönetimin bu basit tavrınıda dogru bulmuyorum.Okadar fonksiyonsuz vizyonsuz kapasiteniz varki yazıkalr olsun diyorum dahada bişi demiyorum.
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Adrianalima »

Birazdan kitlenir bu konu baboslar