PlayStore 11. Yıl Çekilişi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life and Death

Re: PlayStore 11. Yıl Çekilişi

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

ysfdzn yazdı: 12 Nis 2018 10:39 Maden yorumları eleştirileri kaldıracaksınız forumu kilitleyin siz yazın biz okuyalım sadece.
Nerull cevap verdim kim ne istedi yorumum ve eleştirim gayet yerli yerinde ve saygılı bir biçimde idi ama neden kaldırıldı kim kaldırdı ne bir açıklama ne de bir mesaj sizleri bu adil hakkaniyetli başarılı özverili gayretli ve karşı tarafa saygı duyan davranışınızdan dolayı tebrik etmek isterdim ama maalesef bunların hiçbiri sizde olmadığı için sadece ALKIŞ la pretesto ediyorum... Böyle devam edin daima eleştirileri silin.

İndirimin son akşamı akçe çekilmediği için başlık açıp seviyeli bir şekilde eleştirmiştim en ufak bir argo yoktu 10 dk bile sürmedi kaldırıldı. Acaba forum kurallarında böyle bi eleştiri yazmak yasak mı diye okudum öyle bir şey yoktu ama geçenlerde biri 10 tane başlık açıp yönetime sövmüştü 4 saat kaldıran olmadı sanırım eleştirilerimizi ağıza gelen herşeyi söyleyerek yapmalıyız :)
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

Çekilişle ilgili şüphesi olan birine istinaden cevap yazdım arkadaşlar. Çekilişin nasıl yapıldığını kısaca özetleyeyim de kimsenin aklında soru işareti kalmasın.

Playstore'dan kampanya dahilindeki sipariş numaralarını alıyoruz. Bunlardan list randomizer aracılığıyla asil ve yedek numaraları belirliyoruz. Belirlenen numaraları Playstore'a ileterek, iletişim bilgilerini istiyoruz. Yani bize son bilgiler ulaşana dek kimin kazandığını bilmemiz mümkün değil. Hediye çekleri Playstore tarafından doğrudan hesaba tanımlanıyor, Nadide ürün ise bizim tarafımızdan verilecek.

Kampanya sonunda yaşanan soruna gelince, bu durumu haber alır almaz ilgili ekibe ilettik. Sorun sadece İKV ürünü alanları değil, tüm sitelerini etkilemiş. Biz de bu durumdan hoşnut değiliz, kampanyanın süresini uzatamadık ama başka bir kampanya ile telafi edilmesini sağlayacağız.

Sevgiler
Kullanıcı avatarı
ysfdzn
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen ysfdzn »

Nerull yazdı: 12 Nis 2018 11:17 Çekilişle ilgili şüphesi olan birine istinaden cevap yazdım arkadaşlar. Çekilişin nasıl yapıldığını kısaca özetleyeyim de kimsenin aklında soru işareti kalmasın.

Playstore'dan kampanya dahilindeki sipariş numaralarını alıyoruz. Bunlardan list randomizer aracılığıyla asil ve yedek numaraları belirliyoruz. Belirlenen numaraları Playstore'a ileterek, iletişim bilgilerini istiyoruz. Yani bize son bilgiler ulaşana dek kimin kazandığını bilmemiz mümkün değil. Hediye çekleri Playstore tarafından doğrudan hesaba tanımlanıyor, Nadide ürün ise bizim tarafımızdan verilecek.

Kampanya sonunda yaşanan soruna gelince, bu durumu haber alır almaz ilgili ekibe ilettik. Sorun sadece İKV ürünü alanları değil, tüm sitelerini etkilemiş. Biz de bu durumdan hoşnut değiliz, kampanyanın süresini uzatamadık ama başka bir kampanya ile telafi edilmesini sağlayacağız.

Sevgiler
Tamam işte yapılması gereken açıklama bu ortamı sakinleştirmek yerine neden hiç kimse şu ana kadar bir açıklık getirmedi acaba ama olsun geç olsun da güç olmasın Bunun görüntüsünü alıyorum .
İnşaALLAH Telafi'niz aynı kampanya özelliklerinde yada daha üstünde olur da haksızlık olmamış olur ayrıca bu sitenin tamamını ilgilendiren bir sorun ise bu sorun oyunculara mal edilmemeli verilen numarayı arıyoruz karşıya çıkan kişiler sitenin varlığından bir haber oyundan bir haber bu sözünüzü daima hatırlatacağım bilginiz olsun .

''Biz de bu durumdan hoşnut değiliz, kampanyanın süresini uzatamadık ama başka bir kampanya ile telafi edilmesini sağlayacağız.''
Bkz. viewtopic.php?f=46&t=150530&start=10
Resim
ResimResimYSF - ElçarıkResimResim
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

ysfdzn yazdı: 12 Nis 2018 14:28 Tamam işte yapılması gereken açıklama bu ortamı sakinleştirmek yerine neden hiç kimse şu ana kadar bir açıklık getirmedi acaba ama olsun geç olsun da güç olmasın Bunun görüntüsünü alıyorum .
İnşaALLAH Telafi'niz aynı kampanya özelliklerinde yada daha üstünde olur da haksızlık olmamış olur ayrıca bu sitenin tamamını ilgilendiren bir sorun ise bu sorun oyunculara mal edilmemeli verilen numarayı arıyoruz karşıya çıkan kişiler sitenin varlığından bir haber oyundan bir haber bu sözünüzü daima hatırlatacağım bilginiz olsun .

''Biz de bu durumdan hoşnut değiliz, kampanyanın süresini uzatamadık ama başka bir kampanya ile telafi edilmesini sağlayacağız.''
Çağrı merkezini biz yönetmiyoruz arkadaşlar şunu yıllardır anlatamadık O:-)
Kullanıcı avatarı
ysfdzn
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen ysfdzn »

Nerull yazdı: 12 Nis 2018 14:34
ysfdzn yazdı: 12 Nis 2018 14:28 Tamam işte yapılması gereken açıklama bu ortamı sakinleştirmek yerine neden hiç kimse şu ana kadar bir açıklık getirmedi acaba ama olsun geç olsun da güç olmasın Bunun görüntüsünü alıyorum .

Çağrı merkezini biz yönetmiyoruz arkadaşlar şunu yıllardır anlatamadık O:-)
Burada bu konuyu tartışmamız yersiz ama size cevap verme gereksinimim oluştu.
Şimdi siz İKV nin üst düzey yöneticisiniz sizin bilginiz olmadan yada haber verilmeden hakir le junon un yerini biri değiştire bilir mi burada anlatmak istediğim değiştirip değişmeyeceği değil sonuç da böyle bir şey olsa mutlaka bilginiz olur.

Şimdi İKV nin akçe alım adresi olan bir site var ve buradan bizler Real ücretler karşılığı şahsi bilgilerimizi paylaşarak alışverişler yapıyoruz,
Siz bir kampanya yapıyorsunuz 11. yıl şerefine ama maalesef çok kişi mağdur duruma düşüyor siz ve bizlere yardımcı olmak için bekleyen ekip bize sadece şunu diyor yıllardır anlatamadık site bizimle alakalı değil iyi de sevgili yöneticiler benimle mi alakalı bu site bu işi yapamıyorsa alırsın bu iş yükünü bu siteden başka bir birime yada bu işi yapa bilecek başka şahıslara devredersiniz İKV nin kendi sitesi var oradan satış yapın ne bileyim ...
belki biz anlama zorluğu çekiyoruz amam sanmam bu kadar oyuncunun ayı fikirde olduğunu görünce bence siz oyuncuları anlamıyorsunuz.
yada anlıyor ama bu şekilde olmasını istiyorsunuz ben bir mantık bulamıyorum bu kadar olumsuzluk da halen site bizle alakalı değil deyip iş yükünden kurtulma çabanızı bir hata varsa veya sorun bu sorun o sitenin değil bizi o siteye mahkum edenlerin dir 6 ay oldu ne oldu başka platformlarda da satışa çıkacaktı bunlar hep lafta kaldı uzatmak istemiyorum rica ediyorum sizlerde uzatmak yerine çözüm odaklı oluşumlar yapın...
Resim
ResimResimYSF - ElçarıkResimResim
moontreal
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen moontreal »

Nerull yazdı: 12 Nis 2018 11:17 Çekilişle ilgili şüphesi olan birine istinaden cevap yazdım arkadaşlar. Çekilişin nasıl yapıldığını kısaca özetleyeyim de kimsenin aklında soru işareti kalmasın.

Sevgiler
Biraz sert eleştiri olabilir ama parasıyla kod satamayan playstore, müşteri hizmetlerinin tanımadığı playstore.com'un yaptığı çekilişten bende şüpheliyim açıkcası. Son 2 gün alış veriş yapamayanların günahı nedir? Ne indirimden yararlandı nede çekilişten...
Kullanıcı avatarı
hsynkyk
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Symbol Of Justice

Mesaj gönderen hsynkyk »

Olum konuyu açtım hediye çeki kazandım gelmedi nerull bey ne zaman gelir hediyem
Kullanıcı avatarı
hsynkyk
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Symbol Of Justice

Mesaj gönderen hsynkyk »

Nerul bey nadide eşyam ne zaman gelir hediye çeki değil
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Sevgiler
Canlı yayında yapmalısınız çekilişi.
Yukarıda yazdıklarınızın hepsi hikaye. Sonuçta her kullanıcı sipariş numarasını görebiliyor. Ben size sipariş numaramı veririm kazanan bu dersiniz olur biter. Yapılamayacak bir şeymiş gibi yukarıya yazmışsınız satır satır.
Everything is about math just math
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

hsynkyk yazdı: 12 Nis 2018 17:05 Nerul bey nadide eşyam ne zaman gelir hediye çeki değil
Yarın gün içinde yüklenmiş olur ;)

movie yazdı: 12 Nis 2018 17:52 Canlı yayında yapmalısınız çekilişi.
Yukarıda yazdıklarınızın hepsi hikaye. Sonuçta her kullanıcı sipariş numarasını görebiliyor. Ben size sipariş numaramı veririm kazanan bu dersiniz olur biter. Yapılamayacak bir şeymiş gibi yukarıya yazmışsınız satır satır.
Canlı yayında da yapsak, bütün sipariş numaralarını bir fanusun içine yazıp oradan da çeksek yine de herkesi memnun edemeyiz. Oturup iyi niyetle kafanızda soru işareti kalmasın diye adım adım anlattım, hatta seçilmiş olan sipariş numaralarını da konu içine yazdım. Bugüne kadar bir çok kampanyada, etkinlikte bu yöntemi kullanarak rastgele seçimler yaptık ve böyle bir art niyet hiç gütmedik.

Ne kazanan kişileri tanıyoruz, ne de onlar bizleri. Aksi takdirde çekiliş yapmanın bir anlamı kalmıyor :blush: