Oyunun İlk Asası :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: Oyunun İlk Asası :)

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

LaRaCRoFT yazdı: 11 Nis 2018 17:04
turkoxHAMSTER yazdı: 11 Nis 2018 16:11
volky16 yazdı: 11 Nis 2018 14:43 Çemberlitaş asa ve kıyafetleri ikv nin gelmiş geçmiş en iyi itemleridir ve öyle kalıcak muhtemelen ama şu an çöp olmuş vaziyette ve hiç bir önemi yok çemberlitaş grup bölgeside dahil üzülmemek elde değil :D
Ejder, Ashab, Latif varken Çemberlitaş asalarına en iyi eşyalardır dersen çarpılırsın.
Zamanında "Ecel Getiren" için reelden 100 TL vereceğim, ilgilenen PM atsın yazmıştım. Ama harbiden o zamanlarda 100 TL verip alacaktım Ecel'i. Sonradan biriyle anlaşamadık. Önce banka hesabına parayı yatırmamı istedi, bende Ecel'i alırım önce dedim. Sonuç olarak ticaret gerçekleşmedi. Nasip değilmiş. :relaxed:
Kullanış açısından kesinlikle ecel çok iyiydi. Ben de önce ecel üretmiştim. Ama şekil olarak Latif'in üstüne savaşçı silahı tanımam muazzamdı :) Hala kasamda durur.
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Ejder asayı 3 kişi bir arkadaşa üretmiştik baya uğraşıp.Üretip parlattıktan sonra cidden değmişti 3 kişinin uğraşına.Ama şimdiki asaları bedava verseler heyecanlanmam
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

turkoxHAMSTER yazdı: 11 Nis 2018 17:15
LaRaCRoFT yazdı: 11 Nis 2018 17:04
turkoxHAMSTER yazdı: 11 Nis 2018 16:11
volky16 yazdı: 11 Nis 2018 14:43 Çemberlitaş asa ve kıyafetleri ikv nin gelmiş geçmiş en iyi itemleridir ve öyle kalıcak muhtemelen ama şu an çöp olmuş vaziyette ve hiç bir önemi yok çemberlitaş grup bölgeside dahil üzülmemek elde değil :D
Ejder, Ashab, Latif varken Çemberlitaş asalarına en iyi eşyalardır dersen çarpılırsın.
Zamanında "Ecel Getiren" için reelden 100 TL vereceğim, ilgilenen PM atsın yazmıştım. Ama harbiden o zamanlarda 100 TL verip alacaktım Ecel'i. Sonradan biriyle anlaşamadık. Önce banka hesabına parayı yatırmamı istedi, bende Ecel'i alırım önce dedim. Sonuç olarak ticaret gerçekleşmedi. Nasip değilmiş. :relaxed:
Kullanış açısından kesinlikle ecel çok iyiydi. Ben de önce ecel üretmiştim. Ama şekil olarak Latif'in üstüne savaşçı silahı tanımam muazzamdı :) Hala kasamda durur.
Bende yakın zamanda sildiğim çarıma Ecel basmıştım. Oyunu oynamıyorum artık dedim çarlarımın durmasının bir önemi de yok mantığı ile. Dediğin gibi Latif hiç bir işe yaramasa bile (zaten 59 seviye gelmesiyle 49 seviye eşyalar çöp oldular), sırf görüntüsü için elde taşınacak bir silahtır. Kıymetini bil ve ona iyi bak. :relaxed:
Resim
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Hayırlı olsun sabredip,uğraşıp yapmışsınız lakin bunu bir kıskançlık olarak algılamayın şu an çoğu arkadaşında söylediği gibi tasarımı çok kötü ne kadar paket gelse de Ejder Asa’nın yerini tutamadı ne yazık ki
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

hayırlı ugurlu olsun
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
serkanboga
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: ÇaRŞı
İletişim:

Mesaj gönderen serkanboga »

Hayırlı olsun ustam elinde paralansın. :)
BOGA - SerkanBOGA - SerkannBOGA
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Thrashmetal yazdı: 11 Nis 2018 17:42 Hayırlı olsun sabredip,uğraşıp yapmışsınız lakin bunu bir kıskançlık olarak algılamayın şu an çoğu arkadaşında söylediği gibi tasarımı çok kötü ne kadar paket gelse de Ejder Asa’nın yerini tutamadı ne yazık ki
Büyücü de kıyamet asa savaşçıda ecel getiren sifaci da Mevlana asanin yerini hiçbir şey tutamaz😁
Kullanıcı avatarı
Swordsman
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Swordsman »

Asa halley mi :)
Hiç Birsey Eskisi gibi Olmayacak!
Kullanıcı avatarı
Rudboy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: ATT

Mesaj gönderen Rudboy »

Hayırlı olsun ama herkesin dediği gibi yeni asaların görselleri oldjukça vasat durumda. Umarım parlama efektinde bir güzellik yada iyileştirme yapılır. Ayrıca asanyı parlatırsan parlamış halinide gösterirsen sevinirim.

Üreten ve üretime katkı sağlayan arkadaşları teker teker tebrik ederim.
Attci
Sevketasci
İlhambüyücüsü
Takinpekmez
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

MaHKuMII yazdı: 11 Nis 2018 19:21
Thrashmetal yazdı: 11 Nis 2018 17:42 Hayırlı olsun sabredip,uğraşıp yapmışsınız lakin bunu bir kıskançlık olarak algılamayın şu an çoğu arkadaşında söylediği gibi tasarımı çok kötü ne kadar paket gelse de Ejder Asa’nın yerini tutamadı ne yazık ki
Büyücü de kıyamet asa savaşçıda ecel getiren sifaci da Mevlana asanin yerini hiçbir şey tutamaz😁
Kendi görüşünü başka yollarla söyleyebilirdin bu bir hayırlı olsun mesajı kimseyle bu konuyu tartışmak değildi amacım.