Yeni bir "Boss" Kaçırma Faciası!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Yeni bir "Boss" Kaçırma Faciası!

Mesaj gönderen Megaevil »

Evet, gördüğünüz gibi maalesef bu karakterler hiç bitmiyor.GBZ'nin canı 10dan aşağı bir orandayken "Nara" ile kaçırma girişiminde bulunan karakterimiz Ulusevselin...

Sunucu: Beyazköşk
Karakter İsmi: Ulusevselin

Bu arada gerçek kullanıcı isminin SelinUlusevI olduğunu da iddia ediyorum.Gereğinin yapılmasını rica eder, tüm oyunculara iyi oyunlar dilerim.

Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Yeni bir "Boss" Kaçırma Faciası!

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Bir çeşit hastalık sanırım. Bilemedim ki şimdi. İçinde komiserin bulunduğu hastanede, bu tür oyuncular için tedavi amaçlı koğuşlar açılmalı diye düşünmeden de edemiyorum. :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Bi bitmediniz qq
En son Markzuncher tarafından 07 Nis 2018 21:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Megaevil »

LaRaCRoFT yazdı: 07 Nis 2018 21:34 Bir çeşit hastalık sanırım. Bilemedim ki şimdi. İçinde komiserin bulunduğu hastanede, bu tür oyuncular için tedavi amaçlı koğuşlar açılmalı diye düşünmeden de edemiyorum. :thinking_face:
:D Katılıyorum kesinlikle.İşleri güçleri yok karakter kasmak için uğraşmak yerine arkadaşlar emek çalmakta huzur buluyor.Ne yapalım yetkili arkadaşlara ilettim destekten inşallah huzur buluruz.
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Megaevil yazdı: 07 Nis 2018 21:39
LaRaCRoFT yazdı: 07 Nis 2018 21:34 Bir çeşit hastalık sanırım. Bilemedim ki şimdi. İçinde komiserin bulunduğu hastanede, bu tür oyuncular için tedavi amaçlı koğuşlar açılmalı diye düşünmeden de edemiyorum. :thinking_face:
:D Katılıyorum kesinlikle.İşleri güçleri yok karakter kasmak için uğraşmak yerine arkadaşlar emek çalmakta huzur buluyor.Ne yapalım yetkili arkadaşlara ilettim destekten inşallah huzur buluruz.
Umarım gerekeni yaparlar. Sen ve sunucundakiler bir an önce huzura kavuşup, rahat rahat oynarsınız oyununuzu. :relaxed:
Resim
Kullanıcı avatarı
qalanoth
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen qalanoth »

Olaydan tamamen bağımsız birisi olarak yorum yapıyorum ortada videolu kanıt var gereken cezai işlem uygulanmalı.
Uygulanmalı ki örnek teşkil etsin.
  • "Yâd elde oturanlar, bil ki yurt kaçağıdır.
    Senin kılıç dediğin, TÜRK'ün oyuncağıdır"
    Hüseyin Nihâl Atsız