İKV BU HALE GETİREN YÖNETİM EKİBİ BRAVO

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

İKV BU HALE GETİREN YÖNETİM EKİBİ BRAVO

Mesaj gönderen Darkxfearless »

Oyunu bu hale getiren DEV arkadaşlara sesleniyorum . :rage:

HİÇ BİŞEY DEMİYORUM TARİH 6.04.2018 SAAT 00:02 YER KUKLACI 8 TANE 49 LEVEL
Resim

Bravo
Dev Nerull
Dev Gorgar
Dev Orti
ve diğerleri ....
Resim
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Life and Death

Re: İKV BU HALE GETİREN YÖNETİM EKİBİ BRAVO

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

Kuklacı’ da boss kesimi imkansız gibi birşey, bu charlara sınırsız blok atmak bu kadar mı zor ? Yöneticin biri normal bir karakter ile hafta sonu akşamı girsin şu rezilliği görsün. Çözüm getirmeyecekseniz söyleyin yolun başındayken bırakalım oyunu...
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

ReLenTLesSx yazdı: 06 Nis 2018 00:18 Kuklacı’ da boss kesimi imkansız gibi birşey, bu charlara sınırsız blok atmak bu kadar mı zor ? Yöneticin biri normal bir karakter ile hafta sonu akşamı girsin şu rezilliği görsün. Çözüm getirmeyecekseniz söyleyin yolun başındayken bırakalım oyunu...
Biz kesemedikçe yönetim zevk alıyor
açı çakteğimizi görüdkçe
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

ReLenTLesSx yazdı: 06 Nis 2018 00:18 Kuklacı’ da boss kesimi imkansız gibi birşey, bu charlara sınırsız blok atmak bu kadar mı zor ? Yöneticin biri normal bir karakter ile hafta sonu akşamı girsin şu rezilliği görsün. Çözüm getirmeyecekseniz söyleyin yolun başındayken bırakalım oyunu...
Valla kesinlikle katılıyorum. Bıktım.usandim artık bu boss kaçıranlardan . Yok yani kendileri de başka nickleriyle boss kesiyor üstünü fulluyor. Orası da ayrı bir sinir bozucu şey
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Bırak kurtul. Stres yaşamazsın. Sinir hastası olmazsın. Bir sürü MMORPG çıktı onları dene derim. Bu oyun bitti artık. Bu saatten sonra oynayacağım diye de diretmenin bir manası yok. Hayır yani vaktinize, paranıza, sağlığınıza yazık.
Resim
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Lothbrok »

O kadar Param olsa su oyunu TT den kurtarip ilk isim Nerull ve ekibinin oyunla ilisigini kesmek olurda iste...
Lothbrokş
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Life and Death

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

LaRaCRoFT yazdı: 06 Nis 2018 04:02
Bırak kurtul. Stres yaşamazsın. Sinir hastası olmazsın. Bir sürü MMORPG çıktı onları dene derim. Bu oyun bitti artık. Bu saatten sonra oynayacağım diye de diretmenin bir manası yok. Hayır yani vaktinize, paranıza, sağlığınıza yazık.

Oyunu oynuyorsak sırf lonca ve arkadaş ortamı için oda olmasa yüzüne bile bakılacak bir oyun değil zaten :')
Boss kaçırma olaylarına çözüm gelmeme sebebinide şöyle yorumluyorum; dükkanda sunucular arası transfere indirim geldi, herkes sunucusunda rahatsız ve müdahele etmiyorlar sesleri dahi çıkmıyor olaylara, neden çıksın ki oyuncu sunucusunu değiştirsin para kazanalım hesaplarındalar. Böyle devam İKV yönetimi... 👏🏽👏🏽
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
LyKaoN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Fıerce

Mesaj gönderen LyKaoN »

Resim

Bu da eminönü sunucusundan bir görüntü. Karaköyü herkese açan yönetim ve yine inadına sessiz kalan bir yönetim. Bu veletlerin önünü açtınız ya helal olsun sizlere ,diyecek başka birşey yok.
# İNSCRİB
# LykaoN
# checkup
# Njord
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

İstanbul Kaçırma Vakti
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Bu ruh hastası arkadaşların yeteri kadar bölgeyi deneyimlediğini düşünüyorum görev zorunluluğu geri getirilmeli gerçi bu saatten sonra değişmez artık adam içerde bırakır karakteri gene yapar gene yapar