Empati..!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
CHOSENPERSON
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Empati..!

Mesaj gönderen CHOSENPERSON »

İlk önce konuya girmeden önce ben burda kimseyi desteklemiyorun sadece başlığı kavramaya çalışın.

Son zamanlarda forumun konusu boss kaçıranlarla doldu taştı herkes bu kaçıranlar banlansın uzaklaştırılsın diyor peki neden diye sormuyor ?

Oyun eskisi gibi değil birşeyler kesmek için güçlü takımlar lazım güçlü takım kurmaklada bitmiyor iksirler organize gruplar kuruluyor peki bireysel takılan insanlar ne yapıcak ?

Yani anlatmak istediğim karaköy takım oyununa dönmüş bireysel takılanlar yapıcak bişey kalmıyor.

Diyeceksiniz maden çeksin para kasssın benim anlatmak istediğim heyecan verici birşey yok eskiye dönelim bizi heyecanlandıran şeylere

-yolda bi grup kurup phili salonuna gitmek kesmek değil gitmek bize yetiyordy

-gözdeyi kesip ordan cevriye kesmek bilenler bilir yarım saat orda beklerdik.

-kurt mağarasının sonunda para kasmak dolu bile olsa orda para kasmak insana ayrı bir mutluluk verirdi

-taşkanatı bronzun orda kesmek

-fareköyde fare adam kesmek

-kemikkafa kesmek(keserken bi anda öldüğünüzü görebilirsiniz)

-yeşil hidra tarafında akrep kesmek eskiden o yolu aşmak o kadar kolay değidi

-meran şehrine ulaşmak için sizde çok kez yolda ölmüşşünüzdür ama orda para kasmak ayrı bi zevkti

Anlatmak istediğim eskiden insanlar bireysel olarakta çok güzel vakit geçirebiliyorlardı.şimdi o heyecan kalmamış istediğin yere gidebiliyorsun zaten

Sadece düşüncelerimi yazmak istedim empati kurunca aklıma bunlar geliyor okuduğunuz için teşşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Re: Empati..!

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Ne yani bireysel takılan adam boss kesemiyor diye kesebileni sabote etmek zorunda mı? Oyunun bireysel veya takimsal olması ayrı bir konu ama bunun adı basbaya çekememezliktir.
CHOSENPERSON
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen CHOSENPERSON »

desteklemediğimi söyledim zaten
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

turkoxHAMSTER yazdı: 04 Nis 2018 06:22 Ne yani bireysel takılan adam boss kesemiyor diye kesebileni sabote etmek zorunda mı? Oyunun bireysel veya takimsal olması ayrı bir konu ama bunun adı basbaya çekememezliktir.
Katılıyorum.dostum
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ezel »

Ben hala görevlerimi orda kasan diğer kişilerle yapıyorum bossları bile sıradan kişilerle bi araya gelerek kesiyoruz herkes senin dediğin gibi değil
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Rahmetli Barış Manço'nun dediği gibi; "Kimi tatlı peşinde, kimininse tuzu yok." Karga sürüsüyle gezen insanlar, tek gezenin halinden anlamaz. Çok ta dert etme bu oyunu. Çoğu kişi bıraktı zaten. Bu gidişle DEV, GM yalakaları hariç, oyunda adam kalmayacak.
Resim