SENTETİK İPEK...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
themoments
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Prisoners Of Freedom

SENTETİK İPEK...

Mesaj gönderen themoments »

Karaköy nadide zırh üretmek herkesin en büyük amacı fakat ne kadar kraliçe kesersek keselim çoğu zaman hüsran ile kraliçenin başından ayrılıyoruz.Yeri geliyor 10 kesim yeri geliyor 40 kesim yapsak dahi sentetik ipek alamıyoruz,konuyla ilgili düzenleme yapılması gerekli örneğin mikroçip,karabarut,buji çok basit düşerken ipeğin bu kadar zor elde edilmesi karaborsayı çok değil yakın zamanda ortaya çıkaracak gibi gözüküyor,şuan birçok sunucuda fiyatlar fazlasıyla yüksek durumda ve kimse satmak istemiyor.

Konuyla ilgili 100 sentetik liften 1 adet sentetik ipek elde edilmesi,üretilmesi seçeneğide (kraliçeyle birlikte) alternatif olarak getirilmesi bu duruma bir çözüm olarak sağlabilir.Sizlerinde bir önerisi var ise konu başlığı altında paylaşıp öneride bulunabilir ve destek ekibine gönderebilirsiniz.
godblesyoum64
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: SENTETİK İPEK...

Mesaj gönderen godblesyoum64 »

İyi güzel demişsin de sentetik lif yaratıklardan düşüyor bir maden değil öyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum ama droop oranını yukseltebilirler unutmayalım ki bunu isteyen İKV oyunculariydi zor olsun diye şimdi neden bu kadar yakiniyorsunuz..
Kullanıcı avatarı
HaLiLKYDB
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HaLiLKYDB »

Ben bu işin zor olmasını isteyenlerden değildim ancak sıkıntısını ben çekiyorum yüzde 45 lik dilimde ki arkadaşlar uğraşsın bolca bizde izleyelim napalım. Öneriye gelince mantıklı sayı 100 olmazda 200 olur bu tartışılır amaç elde edilebilmesi.
tobias
YEŞİLAY
KIZILAY
Kullanıcı avatarı
themoments
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

godblesyoum64 yazdı: 02 Nis 2018 14:07 İyi güzel demişsin de sentetik lif yaratıklardan düşüyor bir maden değil öyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum ama droop oranını yukseltebilirler unutmayalım ki bunu isteyen İKV oyunculariydi zor olsun diye şimdi neden bu kadar yakiniyorsunuz..

Konunun tartışmaya dönmemesini istiyorum fakat foruma her konu açana bu şekilde yaklaşılmasını da doğru bulmuyorum düşmemesini isteyenler olabilir.%45'lik kitle içerisinde değilim amaç burada bir öneride bulunmaktı
Kullanıcı avatarı
themoments
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Çoğunun unuttuğu bir nokta var hatırlatmak isterim,sentetik ipek sadece bazı kişi ve kişilere değil herkese lazım dolayısıyla ileri ki zamanlarda üzerini dizip veya dizmeyip sentetik ipek için kraliçe başına gelecek kişilerin sayısı gitgide artarak devam edecek.7/24 kestiğini düşünürsek 1 grubun veya ekibin ancak 1 zırh üretebilecek belkide (ki böyle birşey çok zor) bu konuya kesinlikle bir çözüm düşünülmesi gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

themoments yazdı: 02 Nis 2018 14:45 Çoğunun unuttuğu bir nokta var hatırlatmak isterim,sentetik ipek sadece bazı kişi ve kişilere değil herkese lazım dolayısıyla ileri ki zamanlarda üzerini dizip veya dizmeyip sentetik ipek için kraliçe başına gelecek kişilerin sayısı gitgide artarak devam edecek.7/24 kestiğini düşünürsek 1 grubun veya ekibin ancak 1 zırh üretebilecek belkide (ki böyle birşey çok zor) bu konuya kesinlikle bir çözüm düşünülmesi gerekiyor.
Özellikle mikroçip sentetik ipek çıkma oranları biraz daha artırılmalı
Kullanıcı avatarı
BLaDeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen BLaDeII »

Sentetik İpek’i geçtim de bu kraliçe tırtıl neden nadide eşya atmıyor ? Diğer her boss atarken o atmaması ilginç. Komiser ve bb ile arasında fark yok, aynı kesim yöntemi. Ondan da bişeyler düşseydi keşke..
Teşkilat= BLADEII serhat İnatçızehir EsEsBLaDe

Eminönü= SeRhAtt
Kullanıcı avatarı
KRoNicK
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Revenge Of Nobility

Mesaj gönderen KRoNicK »

BLaDeII yazdı: 02 Nis 2018 15:30 Sentetik İpek’i geçtim de bu kraliçe tırtıl neden nadide eşya atmıyor ? Diğer her boss atarken o atmaması ilginç. Komiser ve bb ile arasında fark yok, aynı kesim yöntemi. Ondan da bişeyler düşseydi keşke..
Ki üstelik kesimi de uğraştıran zahmetli bir boss,bıktırıyor yani
Kullanıcı avatarı
GenZou
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Republic Of Turkey

Mesaj gönderen GenZou »

Bencede drooplar arttırılmalı. Zaten üretim olması çok saçma bişey bide droopları düşürüyorlar. Yani bi ülkede bir siyasi parti %55 diğeri %45 ilk oy aldı diye onlara hak tanınıyormu hayır, %55 oy alan başa geliyor. Oylamaya koyup üretim getiriyorlar bide üstüne droopları düşürüyorlar, çok düşüncesizce.
Kullanıcı avatarı
bebebe
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen bebebe »

şuana kadar bir çok kez kestik ama hala bir kişinin aldığını görmedim. yönetimin gerekli açıklamalarda bulunmaları gerekmektedir. ayrıca kralice tırtılda can azaltımına gidilebilir. yoksa . 20 kişinin. bir araya gelip zaman kaybı en iyi grublar bile 10 dakkadan önce kesemiyor.