Hiç kimsenin anlayamadığı büyük sır

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hiç kimsenin anlayamadığı büyük sır

Mesaj gönderen asgsdga »

"Yüreğinle baktığında bana, sana ihanet etmiş bir adam mı görüyorsun karşında ha?"

Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen halo903 »

Lan saçmalama git uyu
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

Kardeşim agah teşkilatta üst düzey yetkili insanlardan biri. Gözünü çeteciler (yani insanlar) teşkilatın ana üssüne saldırıyor(tam olarak neresi hatırlamıyorum). Bu sırada bir büyücü kadın agahın yüzüğünü çalıp binayı yıkıacak bir büyü yapıyor.Agah bütün binayı durduruyor ve yıkılmasını engelliyor ama bedelini gözlerini kaybederek ödüyor. İnsanlığın insanlığa kıymaya başladığı gün kapadım gözlerimi derken bunu kastediyor. Agahın kayıp yüzüğü görevinin açıklamasın da o güne şahit olan recep usta anlatıyor ;)
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Boribars konuya bekleniyorsun.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

asgsdga yazdı: 02 Nis 2018 07:14 "Yüreğinle baktığında bana, sana ihanet etmiş bir adam mı görüyorsun karşında ha?"

Sesli güldüm . Bu arada ezel güzel diziydi be
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Bu arkadaş kazma kurek alip mahallesini kazarak meran şehrine ulasmaya calisir tanidiklari varsa tutsun lutfen.
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Resim
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Evli Mutlu Çocuklu

Mesaj gönderen Whoods »

namik987 yazdı: 02 Nis 2018 06:44 Evet arkadaşlar oyunun neredeyse en başından beridir bir oyuncusuyum ve bir gün oyunu dusunurken soyle bir sey farkettim bizi yani tum neferleri(savascilar sifacilar buyuculer) kim bizi eğitti kim bizi bu hale soktu kimmmmm bizi bu yola itti en basta kim var ennnn basta kimmmm vardı. Bi dusunun nese fazla dusundunuz ben soleyen en basta bizi bu amansiz yola iten Agâh Efendi den baskasi degildi hic dusundunuzmü bu agah kim ben dusundum bu adam kör dimi yani amâ bir insan neden kör oldu sizce bir videosunda diyorki insanın insana kıymaya başladığı gün kapadım bu gözleri ışığa diyor ama bu yalan nasil farkedemedik bugune kadar ama ben anladim bizim tanidiğimiz bu agah gaffardan baskasi değil. Saatlerce gaffar ve agahin fotosuna baktim agahin cozunurluğunu azaltmislar benzerlikler gozukmesin die bide gaffara sakal takmislar ama bu benzerlik bi sakalla alt ust edilemez agahin gaffar olduğunu dusunuom yani tek hain istihbarat subayı değil agah da bir hain ve psikopat bir hain ki kendisiyle ilerde dovusmemiz için bizi bu yola en basta iten bir psikopat hain. Eski oyuncular bilir ws kan akan zamanlardan soz ediom o zmnlar çemberlitaş yok idi ve agahin kan akitma isteği o zmnda vardiki o eskiler agahdan az meydan dayağı yememişlerdir. İsteyenler youtubeye bakabilir agah kendisini gaffar olarak gosteremediği zamanlarda kan hirsini alan bir psikopat hainin meydan dayagina şahit olun
https://m.youtube.com/watch?v=qKhnxSffCSc

Teorime katiliyorsaniz lutfen goruslerinizi bildirin
Bunu tuvalette düşünmediyse ben de birşey bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
Kartalavcisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: HAREM

Mesaj gönderen Kartalavcisi »

pegasusejder yazdı: 02 Nis 2018 09:12 Kardeşim agah teşkilatta üst düzey yetkili insanlardan biri. Gözünü çeteciler (yani insanlar) teşkilatın ana üssüne saldırıyor(tam olarak neresi hatırlamıyorum). Bu sırada bir büyücü kadın agahın yüzüğünü çalıp binayı yıkıacak bir büyü yapıyor.Agah bütün binayı durduruyor ve yıkılmasını engelliyor ama bedelini gözlerini kaybederek ödüyor. İnsanlığın insanlığa kıymaya başladığı gün kapadım gözlerimi derken bunu kastediyor. Agahın kayıp yüzüğü görevinin açıklamasın da o güne şahit olan recep usta anlatıyor ;)
Tarihçeye bakarsan eğer insanın insana kıymaya başladığı gün beyazköşk ve yükseliş cemiyeti arasındaki iç savaştır.
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Kafa guzel galiba iyimisin yahu sen oynama bu oyunu nasil da kaptirmis, betadayken bi bugti o bildigim kadariyla ve sonradan duzeltildi😂
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!