Oyuna Veda | PIRASASAPI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Oyuna Veda | PIRASASAPI

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Adam oyunu neden bırakmış ,güzel yazılarınızla örneklemişsiniz tebrikler :clap:

İKVsiz hayatının muhtemelen ,büyük ihtimal demiyorum KESİNLİKLE daha sakin ki sakinlikten kastım,oyunda o kadar çok şeye kızmaya sinirlenmeye başlıyor ki insan normal hayatta bile ufak bir olaya bile büyük tepkiler vermeye başlıyor ne yazık ki.. :relaxed: İlaveten daha eğlenceli,daha sosyal,daha verimli bir şekilde olacağına eminim ki kendimden biliyorum,foruma gelip ara sıra bakıyorum ancak oyunu bıraktım.Tabi bu sadece İKV değil,online oyun bağımlılığı ne yazık ki koparıyor gerçek hayattan insanı ya da başka şekillerde olumsuz etkileyebilmekte.Buna engel olduğun için senin adına gerçekten sevindim.Hayatında başarılar,bolcana mutluluklar diliyorum
:relaxed:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Adrianalima »

yorumlara bak.. İşte herkes böyle [İçerik düzenlendi] insanlar yüzünden bırakıyor. reel hayatında başarılar kardesım en dogru kararı verdın yolun acık olsun
En son AhiEvran tarafından 22 Mar 2018 22:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İçerik düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Geçtiğimiz günlerde bende oyunu bırakanlardanım ;)

Öncelikle hayatınızda başarılar dilerim,yerinde bir karar vermişsiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

SPIEGLEIN yazdı: 22 Mar 2018 23:34 Geçtiğimiz günlerde bende oyunu bırakanlardanım ;)

Öncelikle hayatınızda başarılar dilerim,yerinde bir karar vermişsiniz.
Gel sarılalım o halde.
kedi
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Sufizm yazdı: 22 Mar 2018 14:08 Boşuna bu tür postlar açıyorsunuz. Algı kasmak gereksiz.
Sonuna kadar katılıyorum , insanları oyundan soğutma çabası içindesiniz ,
Karaköy geldiğinden beri , onlarca bu türde postlar görmeye başladım.
Zamanında sizdiniz , Çemberliştan sonra güncelleme yokmuuu güncelleme gelsin oyunu bırakıyorum diye ağlayanlar.
Ne akla hizmet bırakacaksınız bilmiyorum ama arkadaşın yazmış olduğu '' Boşuna bu tür postlar açıyorsunuz. Algı kasmak gereksiz ''
İfadesine sonuna kadar katılıyorum.
Beta oyuncusu olarak oyun iflasın eşiğine gelirse yada batarsa anca o zaman bırakırım iyi günler.
(Yorumumu beğenirsin veya beğenmensin saygı duyarsın benimde sana yaptığım , eleştiriydi.)

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

ozaerdenn yazdı: 22 Mar 2018 14:07 Herkese merhabalar. Bugün itibariyle İKV dünyasındaki oyun hayatıma nokta koyuyorum. Oyuna yıllar yılı bir bağlılığım olsa da, artık son verme vaktinin geldiğini düşünüyorum. Gerek oyunun "pay to win" haline dönüşmesi, gerek bozulan ortam sonucu eski kalitenin olmaması, gerekse müthiş bir zaman kaybına neden olmasından ötürü, bundan sonraki yaşamımı düşünerek oyunu bırakma kararı aldım. :)

Şifacı karakteri ne kadar sevdiğimi tanıyan tanımayan birçok kişi biliyordur sanırım. Bu sabah itibariyle karakterimi bir arkadaşa devrettim, Pırasasapı nicki artık oyun içerisinde bulunmayacak. Karakterin ismi değişmiş olacak ve içerisinde artık ben bulunmayacağım. Bunu da bu kanal aracılığı ile sizlere duyurmak istedim.

Güncellemeye dair kızdığım çok nokta olsa da başlarda çabaladım. Zaman ve emek sarfettim ancak gerçekten boşa çırpınmanın huzursuzluğu artık eğlencemin önüne geçti. Oyunlar stres atmak için oynanırken, bu oyun bende stres sebebi olmaya başladı. :) Ne yazıktır ki yeri geldiği zaman konuşmayı dahi bilmeyen, nezaketten çok uzak insanlara maruz kalıyorsunuz. Bu yüzden geri dönmemek üzere oyunu bırakıyorum.

2014'te karakterimin kibar tabirle "silinmesi" sonucu oyunu bırakmıştım. 2017 Haziran'da geri dönünce eski dostların çoğunu bulamasam da kalanlarla bir şeyler yapmaya çalıştık, hep beraber savaştık uğraştık eğlendik. Eskisi gibi olmasa da laf dalaşına girdiğim, anlık sinirlerle kırıcı diyaloglar yaşadığım kişiler elbette oldu. Kırıp üzdüğüm her kim olduysa özür diliyorum, umarım kimsenin içinde bana karşı bir kırgınlık olmadan ayrılırım bu camiadan.

Ve son olarak teşekkür kısmı elbette. Tek tek nick sayamayacağım ne yazık ki. Ancak başta Karargah ve Academy Of War loncaları olmak üzere, özellikle ağırlığı Arz klanında bulunan, beraber savaştığım, birlikte eğlendiğim herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Beraber başka oyunlarda görüşmek isteyen arkadaşlar için Steam profilimi aşağıya bırakacağım. Oyuna ara verdikleri için, oyun dışında da iletişimimiz olmadığı için veda edemediğim birkaç arkadaşım oldu. Dilerim bir gün buralara uğrarlar ve bu konuyu görüp benimle bir şekilde iletişime geçerler. :)

Steam profilim için mavi dilli link :grin: -> http://steamcommunity.com/id/ozaerden

Benden bu kadar arkadaşlar. Umarım herkesin sağlıklı ve güzel birer hayatı olur, yaşamınızda mutluluklar dilerim.

Pırasasapı'nın sevgi ve saygılarıyla,
Ozan ERDEN.

''Gerek oyunun "pay to win" haline dönüşmesi, gerek bozulan ortam sonucu eski kalitenin olmaması, gerekse müthiş bir zaman kaybına neden olmasından ötürü ''

Bu cümleleri yazabilmişsen tebrik ederim seni ama şunu bilmeni isterim
bunları yazarken oyunun pay to win haline gelmesi demişsin , senin dediğin sistem
Akçe sistemi geldiğinde başladı , Tılsım sistemi geldiği zaman başladı , Karaköy geldiği zaman değil ,
oyuna nerden veryansın etsem nasıl bıraksam bir arayış içindesiniz ya , yazdıkça yüzüne gözüne bulaştırmışsın.
Boşuna zaman kaybı demişsin , o kadar oynadıktan sonra şimdi farkına varmanda ayrı bi ilginç.
Kalan zamanında hayatında başarılar.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Gerçek hayatta başarılar kardeşim.Kendin için en iyisini yaptın
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Yolun açık olsun kalan hayatında başarılar
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Oyundan birazda sıkılma sebebimiz bir şeyleri kendimize görev edinmemiz,savaşsak karaköyde bunun tadına varsak bu kadar sıkılmayacaktı erkenden kimse.59 olmak yerine bineceksin lodosların tepesine vuracaksın kırbacı.Zevk budur.Gerekirse alt+f4 ü parçalıyacaksın bilgisayarında 960 evo ssd takılıysa güvenlik kodu felan yalan olur. Seri seri alt çeker tokatlarsın herkesi.He işte diyorum ya bir şeyleri kendimize görev edinmişiz.Adamlar rekabete rekabet kattı boss kaçırma,rekabette yeni bir çığır açtı ciddi manada.
Her neyse hayatında başarılar.Umarım senin için hayırlısı olur.
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

YemeLik yazdı: 23 Mar 2018 09:48 Oyundan birazda sıkılma sebebimiz bir şeyleri kendimize görev edinmemiz,savaşsak karaköyde bunun tadına varsak bu kadar sıkılmayacaktı erkenden kimse.59 olmak yerine bineceksin lodosların tepesine vuracaksın kırbacı.Zevk budur.Gerekirse alt+f4 ü parçalıyacaksın bilgisayarında 960 evo ssd takılıysa güvenlik kodu felan yalan olur. Seri seri alt çeker tokatlarsın herkesi.He işte diyorum ya bir şeyleri kendimize görev edinmişiz.Adamlar rekabete rekabet kattı boss kaçırma,rekabette yeni bir çığır açtı ciddi manada.
Her neyse hayatında başarılar.Umarım senin için hayırlısı olur.
Saygi deger [İçerik düzenlendi] arkadaş boss kacirma bir rekabet mi ? Why ?
En son AhiEvran tarafından 23 Mar 2018 10:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Tartışmaya dönük içerik/ler düzenlendi
Kilitli