Karaköy Girişi Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Karaköy Girişi Hakkında

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bu kadar ısrara karşın kafama takılan bir şey var. Anahtarlar görevini yapmış birisi ezik olamaz ya da slot kaçıramaz mı? Bu nasıl bir kıstas yöntemi.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: Karaköy Girişi Hakkında

Mesaj gönderen Mervang »

TOLGARDA yazdı: 21 Mar 2018 16:53 Bu kadar ısrara karşın kafama takılan bir şey var. Anahtarlar görevini yapmış birisi ezik olamaz ya da slot kaçıramaz mı? Bu nasıl bir kıstas yöntemi.
anahtar görevine kadar yapmayı göze almışsa karakteride illaki dizmiştir oyuncu fakat bunun boss kaçırmada çok ta etkisi olduğunu sanmıyorum​
yine kaçırırlar dı yani sürekli Karaköy giriş bütün görevleri gerektirmediginden böyle oldu diyenler de bence yanılıyorlar bu uygulama çoğu oyuncunun yararına oldu
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Ya bırak git biz o kadar görev yapalım bu karaköy'e giriş için bunların baz alınacağını düşünüp adam radyo yayınında anahtarlar görevini yapmayanlar giremeyecek desin , ilk günlerde nezih bir ortam oluşsun. Daha sonra yoğun istek üzerine karaköy girişi herkese açık desinler ipini koparan girsin. ben böyle işi anlamıyorum adamlar kafasına göre giriyor klan savaşı yaratıyor , maden kıtlığı yaşatıyor , boss kaçırma olayı yaşatıyor. bunu da hala savunan varsa ona koyun demekten kendimi alıkoyamayacağım kimse kusura bakmasın. yaptılar bölgeyi bu saçmalığa da imza attılar daha sonra bomba bırakmış gibi kaçtılar hiçbir şekilde isyan edilen konulara açıklama yapılmıyor. bunlar böyle işte oyalanacağımız bir bölge yaptılar abarttılar işin dozunu materyal düşme / item düşme konusunda 4-5 sene daha bunun ekmeğini yerler hadi sizde akçe çekmeye devam edin bu güzel işin hakkını verin.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

MobilSorun78 yazdı: 21 Mar 2018 17:11 Ya bırak git biz o kadar görev yapalım bu karaköy'e giriş için bunların baz alınacağını düşünüp adam radyo yayınında anahtarlar görevini yapmayanlar giremeyecek desin , ilk günlerde nezih bir ortam oluşsun. Daha sonra yoğun istek üzerine karaköy girişi herkese açık desinler ipini koparan girsin. ben böyle işi anlamıyorum adamlar kafasına göre giriyor klan savaşı yaratıyor , maden kıtlığı yaşatıyor , boss kaçırma olayı yaşatıyor. bunu da hala savunan varsa ona koyun demekten kendimi alıkoyamayacağım kimse kusura bakmasın. yaptılar bölgeyi bu saçmalığa da imza attılar daha sonra bomba bırakmış gibi kaçtılar hiçbir şekilde isyan edilen konulara açıklama yapılmıyor. bunlar böyle işte oyalanacağımız bir bölge yaptılar abarttılar işin dozunu materyal düşme / item düşme konusunda 4-5 sene daha bunun ekmeğini yerler hadi sizde akçe çekmeye devam edin bu güzel işin hakkını verin.
+1
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

O kadar görevi yapıpta gidip öyle davranışlar yapmaz diye düşünüyorum.Kişinin kendi tercihi tabi yapanda olabilir ama şu an girişin kolaylaştırılması yüzünden önüne gelen kp karakteri girip nara atabiliyor.Ya da herif geçiyor yan karakterlerine kendince terör estiriyor.Görev şartı olsaydı yapamazdı.10 konudan 8'i boss kaçırma ile ilgili.Geliştirici ekipten ses yok.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Serinplay yazdı: 21 Mar 2018 19:26 O kadar görevi yapıpta gidip öyle davranışlar yapmaz diye düşünüyorum.Kişinin kendi tercihi tabi yapanda olabilir ama şu an girişin kolaylaştırılması yüzünden önüne gelen kp karakteri girip nara atabiliyor.Ya da herif geçiyor yan karakterlerine kendince terör estiriyor.Görev şartı olsaydı yapamazdı.10 konudan 8'i boss kaçırma ile ilgili.Geliştirici ekipten ses yok.
Böyle şeylere çok sinir oluyorum, iyi oldu bırakmam. :') :')
kedi
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

MobilSorun78 yazdı: 21 Mar 2018 17:11 Ya bırak git biz o kadar görev yapalım bu karaköy'e giriş için bunların baz alınacağını düşünüp adam radyo yayınında anahtarlar görevini yapmayanlar giremeyecek desin , ilk günlerde nezih bir ortam oluşsun. Daha sonra yoğun istek üzerine karaköy girişi herkese açık desinler ipini koparan girsin. ben böyle işi anlamıyorum adamlar kafasına göre giriyor klan savaşı yaratıyor , maden kıtlığı yaşatıyor , boss kaçırma olayı yaşatıyor. bunu da hala savunan varsa ona koyun demekten kendimi alıkoyamayacağım kimse kusura bakmasın. yaptılar bölgeyi bu saçmalığa da imza attılar daha sonra bomba bırakmış gibi kaçtılar hiçbir şekilde isyan edilen konulara açıklama yapılmıyor. bunlar böyle işte oyalanacağımız bir bölge yaptılar abarttılar işin dozunu materyal düşme / item düşme konusunda 4-5 sene daha bunun ekmeğini yerler hadi sizde akçe çekmeye devam edin bu güzel işin hakkını verin.
+1+2+1+1+1

karaköy küçük bir alan ve bu alanda,belli madenler dolu slotlar dolu eh nasıl olacak o zaman oyun oynamak ?