İtem sıkıntısı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Hebiloglu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

İtem sıkıntısı

Mesaj gönderen Hebiloglu »

Arkadaslar ben 3 tane 50 51 lvl çar kastım ama karaköyde de maden cekme felan cok sıkıntı slotlar sarıyor etrafımı oluyorum beni kenana junona sokabilecek arkadaşlar var mı bir iki asa zırh dusureyım de ondan sonra kasayım diyorum yardımcı olabilecek arkadaşların buraya nicklerini yazmalarını veya oyun içinde pm atmalarını Bekliyorum Oyundaki nicklerim Hebiloğlu - Hebilogluu - Hebiloğluu Eminönü sunucusundayım Hepinize teşekkürler Allah'a emanet Seviliyorsunuz...
Kullanıcı avatarı
WizzardHarry
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: WellcomeToTurkey

Re: İtem sıkıntısı

Mesaj gönderen WizzardHarry »

Karaköy e 49 dan sonra istedikleri gibi girebildilleri sürece yapacak bişey yok junon a adam bulamıyorum 49 olan Karaköy e gidiyor gaffar a ve junon a gelen yok ayrıca dirençlerde düşürüldü neden gelinlerki adamlar
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Hebiloglu yazdı: 20 Mar 2018 23:41 Arkadaslar ben 3 tane 50 51 lvl çar kastım ama karaköyde de maden cekme felan cok sıkıntı slotlar sarıyor etrafımı oluyorum beni kenana junona sokabilecek arkadaşlar var mı bir iki asa zırh dusureyım de ondan sonra kasayım diyorum yardımcı olabilecek arkadaşların buraya nicklerini yazmalarını veya oyun içinde pm atmalarını Bekliyorum Oyundaki nicklerim Hebiloğlu - Hebilogluu - Hebiloğluu Eminönü sunucusundayım Hepinize teşekkürler Allah'a emanet Seviliyorsunuz...
Orda olsaydım.en azından bir iki görevine yardım.ederdim ama orda oynamıyorum. İşte
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ReGiSTeR »

50 lvl büyücü asası üretmeye calis yaşlı kadın daki reçeteyi al 30*40 m ye rahatça uretirsin o asayı da parlat rahat rahat 50 misli farelerde kasarsin görev ganimetlerinle bir takım dizebilirsin

30*40 m yi nasıl kasacam derseniz yer altına in cin ve bombacı kes zirh ve silah lari işporta yaparak 2 günde rahatça 30 m kasarsin

Not 50 lvl mor asa icin madenleri ise ucuzdan bulabilirsiniz 30*40 en max 20 yede üretebilirsiniz 8*10 dan anthemis 5*6 dan mavi ve skandiyum alarak ucuza denk gelir
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

WizzardHarry yazdı: 20 Mar 2018 23:56 Karaköy e 49 dan sonra istedikleri gibi girebildilleri sürece yapacak bişey yok junon a adam bulamıyorum 49 olan Karaköy e gidiyor gaffar a ve junon a gelen yok ayrıca dirençlerde düşürüldü neden gelinlerki adamlar
Kesinlikle katılıyorum. Aynı sorundan muzdaribim
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: