Bütün Görevler Bitti... Huzursuzum !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
pasaxmete
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Türk Birliği

Bütün Görevler Bitti... Huzursuzum !

Mesaj gönderen pasaxmete »

1 levelden 59 levele kadar olan tüm görevlerimi tamamladım. Hakir'i öldürmek de dahil! Lakin Huzursuzluğum adlı görev hala listemde durmakta. Bu görev eğer tamamlanmayan bir görev ise neden var ? Biri çıkıp görev tamamlanıyor desin de daha detaylı araştıralım şunu, zira bu oyunun hikayelerini teorilerini yalamış yutmuş adamlar bile huzursuzluğum görevi ile ilgili hiç bir sonuca varamamış !
Mkametebey~Mkamete~Mkakomutan
Göster
Mkabaşkan
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Re: Bütün Görevler Bitti... Huzursuzum !

Mesaj gönderen noctiluca »

Huzursuzlugum en sonunda adamin delirmesinden kaynakli bir gorev diye biliyorum ben
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Okb hastaları için huzursuzluk yaratsın diye bitirilmeyen görev yapmışlar o kadar.Elim kaşınıyor şu görevi gördüğüm yerde.
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

bu görev karaköy de yapılacağı düşünülmüyordu çünkü karaköy değil de tangriss düşünüyordu herkes hatta nerullda karaköy değil hikayeden uzaklaşmayalım arkadaşlar dedi bilemiyorum bölge alelacele gelince böyle oluyor herhalde
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
pasaxmete
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Türk Birliği

Mesaj gönderen pasaxmete »

noctiluca yazdı: 20 Mar 2018 21:00 Huzursuzlugum en sonunda adamin delirmesinden kaynakli bir gorev diye biliyorum ben
:D hahaha aynen öyle
Mkametebey~Mkamete~Mkakomutan
Göster
Mkabaşkan
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

KraToSs yazdı: 20 Mar 2018 21:04 bu görev karaköy de yapılacağı düşünülmüyordu çünkü karaköy değil de tangriss düşünüyordu herkes hatta nerullda karaköy değil hikayeden uzaklaşmayalım arkadaşlar dedi bilemiyorum bölge alelacele gelince böyle oluyor herhalde
Hikaye örgüsü olarak Karaköy alelacele hazırlanmış bir bölge değil. Hatta atmosfer olarak hikayeyi en iyi yansıtan bölgelerden biri. Kurgusu da uzun vadede oluşturulmuş bir örgü. Bölgenin kalan kısımları acele yapılmış olabilir tabi.
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen asgsdga »

Daha önce de açıklamıştım ama gören olmamış heralde. Huzursuzluğum görevi yapılıyor. Düşünen adamı kestikten sonra sığınaklardaki sağdan üçüncü tuvalete giriyorsunuz. Ama boşuna heyecanlanmayın görev metni falan yok malesef, sifon sesi gibi bişey tarifleniyor.
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Karakterimiz öğrendiklerinden, yaşadıklarından, daha sonra hata olduğunu anladığı fiillerinden pişman olduğu için, aynı zamanda önünde ne kadar büyük bir düşmanın olduğunu her geçen görevde daha da iyi anladığı için huzursuzlanmıştır diye düşünüyorum. Sonuçlarının ağır olacağını bildiğimiz yanlış bir hareketimiz yüzünden huzursuz oluruz. Mesela sevdiğimiz bir kişiye söylemememiz gereken bir şey söylediğimizde pişman olmamız gibi, hele bir de o kişiyle yakında görüşmek zorundaysak... İşte böyle düşünmeliyiz diye düşünüyorum. Kendinizi karakterin yerine koyun. Bir dünya görevin üstesinden geliyorsunuz, imkansız denecek işler başarıyorsunuz, bazılarının adını duyduğunda bile kaçacak delik arayacağı düşmanlarla savaşıyorsunuz, nasıl bir durumda olurdunuz? Takdir edersiniz ki bunları ve daha savaşmadığınız çok daha güçlü düşmanlarınızı düşündüğünüzde huzursuzlanırdınız. Neticede karakterimiz de bir insan, sizin gibi...
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
DavidBeckham
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen DavidBeckham »

asgsdga yazdı: 20 Mar 2018 21:19 Daha önce de açıklamıştım ama gören olmamış heralde. Huzursuzluğum görevi yapılıyor. Düşünen adamı kestikten sonra sığınaklardaki sağdan üçüncü tuvalete giriyorsunuz. Ama boşuna heyecanlanmayın görev metni falan yok malesef, sifon sesi gibi bişey tarifleniyor.
Hocam bu troll mü gerçek mi ?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Karkaroff yazdı: 20 Mar 2018 21:03 Okb hastaları için huzursuzluk yaratsın diye bitirilmeyen görev yapmışlar o kadar.Elim kaşınıyor şu görevi gördüğüm yerde.
Çare görevi silmek. Olur da Tangriss gelirse Mısır Çarşısı'na gider alırsın tekrar. En azından için rahat olur.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: