Yönetimin yaptığı hata...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yönetimin yaptığı hata...

Mesaj gönderen Mervang »

ITALIAN yazdı: 20 Mar 2018 14:25 Bence Gaffar gorevinin zorunlu olmasini kaldirmalari lazim yada komple girisleri kapatsinlar gorevi yapmayanlar icin cunki adamlar 49 50 lv de kalip millete salca oluyorlar hasari dusen insanlari kesmeye calisip bosslari kaciriyorlar. :)
boss kaçıranların zaten kendine ait full charları var söylediklerin birbirinden alakasız
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Karaköye girmek zorken giremeyenler yönetim bize bakmiyi diye ağlıyodu şuan onlar giriyor diye mağdur olan kitle aynı tutumda.Bence girş kolaylaştırılmamalıydı daha bölge gelmeden söylediler görevleri yapın diye kimse itiraz etmed.İki üç işsiz ağladığı için girişin kolaylaştırılmaması lazımdı.
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Karkaroff yazdı: 20 Mar 2018 14:41 Karaköye girmek zorken giremeyenler yönetim bize bakmiyi diye ağlıyodu şuan onlar giriyor diye mağdur olan kitle aynı tutumda.Bence girş kolaylaştırılmamalıydı daha bölge gelmeden söylediler görevleri yapın diye kimse itiraz etmed.İki üç işsiz ağladığı için girişin kolaylaştırılmaması lazımdı.
İmzayı silmissin 😁
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Ha bu boss kaçırma olaylarına çözüm; Karaköy'e akçe ile giriş olsun. Yönetimde karlı çıkar, oyuncular da. Bak bu akçe ile giriş konusu boss kaçırma konuları kadar çok konuşulsun bu forumda, anında ilgilenirler diye düşünüyorum.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Karkaroff yazdı: 20 Mar 2018 14:41 Karaköye girmek zorken giremeyenler yönetim bize bakmiyi diye ağlıyodu şuan onlar giriyor diye mağdur olan kitle aynı tutumda.Bence girş kolaylaştırılmamalıydı daha bölge gelmeden söylediler görevleri yapın diye kimse itiraz etmed.İki üç işsiz ağladığı için girişin kolaylaştırılmaması lazımdı.
"2-3 işsiz".. Bahsettiğin "2-3 işsiz" den biri değildim fakat o "2-3 işsiz" olarak nitelediğin bazı göründüğü kadarda işsiz olmayanlarına denk geldim biliyor musun?Hemde bölgeye elini kolunu sallaya sallaya giren karaktersiz birçok kişinin aksine gönlü zengin birkaç işsiz..Ve dayanamayıpta bu konu ile alakalı yazdığım birkaç kelam..

IIASiLKANII yazdı: 06 Mar 2018 17:06 Aynı konu başlığı altında gönlü zengin insanları görmek nasıl sevindirdiyse,bencil bir kısmı görmek aynı şekilde kötü hissettirdi.Belli ki çevresinin güzelliğine,arkadaş ortamına göre konuşmuş birçoğu.Dün Beyazköşk sunucumuzda klandan önce dişi örümceğe,sonra ise Kenan kesmeye yardım için defalarca kez yazan bir arkadaş görmüştüm.Tabi ki bizlerde Karaköy'ün ilk hafta büyüsüne kapılmış,görevlerimizi item,exp kasılmalarımızı gerceklestiriyorken,yolum yeraltına düşmüştü.Yeraltında güneş asalı bir kardeşim oturmuş,yalnız başına,birşeyler yazıyor.Bu az önceki arkadaştı,hatırladım.Hazır yol düşmüşken,dişiyi kesmeye çabalayalım dedim,1 büyü daha varmış,sonra öğrendim ki kendisi içinde değil o diğer büyü için yardım istiyormuş,hele gönlü güzel kardeşime bak.Kestik,sonra yeşil hidra için yardım istedi,şuan müsait olmadığımı ki zaten tek başımada kesemeyecğim için,Bab-ı Ali'ye geçtim.1 güneş asalı kardeşim daha.Yazdı bana özelden solucana gidermiyiz?Okursa yazımı hak verir şuna benzer bişi yazdım,"Ben gelirim ama gelen adam yok,bölge yeni geldiği için millet önce bir hevesini alsın bu bölgelere kayarlar" Gün içerisinde bunlar sadece 1-2 si.2 gün önce çemberlitaş açık bölgeye yine güneş asalı bir arkadaşımın görevlerini halletmek için grup toplamaya calıştım.Gelen oldu giden oldu 5 ti 10 oldu derken nerden baksan 1 saat milleti çagırdımda çagırdım üzerine birde laf edenler oldu ya neyse onlara değinmeyeceğim.10kişi olduk 3-4 defa denedik,o nasıl bir bölge olmuş be.Insan slotların kalkma süresini bari azaltırdı el insaf.Full büyücüyü tankı nerde buluyorsunuz bu hengamede.Yarımyamalak bir takım halinde gittik el boş,sonra ne mi oldu?1 saatte toplayabildiğimiz o insanlarda uçup gittiler.Velhasıl kelam üzülüyorum bazı şeylerden mahrum kalan insanlara,hele ki oyuna uzun aradan sonra gelipte bu durumda olanlara..

Yönetim yeteneklerde düzeltmeye gidebilir hatta görevlerdede daha ileri seviye bir zorunluluk getirebilir ancak son görevlere kadar sınır getirilince,mağdur olan kısım için gerçekten üzülüyordum.Gercekten yüksek bir potansiyelli kitlesi olan bu oyunun,yeni güncellemesi ile 29lardan 39lardan kalma geri dönen farkedemediğiniz oyuncuları oldu.Ancak ne yazık ki birçoğu sanırsam tutunamadı.Mevcut görev kısıtlaması ile yıllar sonra gelen bir bölgeye girebilmek kendilerine çok görülmüştü(!) ki durumu bir nebze düzelttiler.Yaşın yanında kuruda misali,birkaç ruh hastası insan yüzünden bu sistemin eskiye dönmesindense bir kademe daha zorlastirilmasini uygun bulabilirim.Mevcut bu BOSS kacirma olaylarına cozum cok daha farkli ve etken sekilde bulunabilir..
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
WizzardHarry
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: WellcomeToTurkey

Mesaj gönderen WizzardHarry »

ITALIAN yazdı: 20 Mar 2018 14:25 Bence Gaffar gorevinin zorunlu olmasini kaldirmalari lazim yada komple girisleri kapatsinlar gorevi yapmayanlar icin cunki adamlar 49 50 lv de kalip millete salca oluyorlar hasari dusen insanlari kesmeye calisip bosslari kaciriyorlar. :)
Aşırı haklısın junon, Gaffar ve hol görevlerim var ama girecek adam yok 51 lwl de kala kaldım Karaköy görevlerini artık rüyamda yaparım.Gidip bendemi bossunuzu kaçıram.Hol görevlerini yapmayan Karaköy e giremesin ya en iyisi hem bizde yapmış oluruz görevleri.
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

MaHKuMII yazdı: 20 Mar 2018 17:24
İmzayı silmissin 😁
İnsanlar yazı okuyacağım diye geliyor, kör edip göndermeyelim :D
K A R K A R O F F