Playstore.com sorunsalı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Geceningozu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Göktürk

Playstore.com sorunsalı

Mesaj gönderen Geceningozu »

Bu nasıl bir satın alma sistemidir. ttnet üyesi olmayanlara ürün satmamak için mi hazırlandı bu sistem? Bir haftadır ürün satın almaya çalışıyorum sürekli bir üyelik problemiyle karşılaşıyorum ttnet müşteri hizmetlerini her aradığımda farklı şeyler söyleniyor. Dükkan için kredi kartıyla alternatif satın alma yöntemleri eklenmesi yada konuyla ilgili yetkililerden yada oyuncu arkadaşlardan yardımcı olunmasını rica ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Re: Playstore.com sorunsalı

Mesaj gönderen Karkaroff »

Bu sorunun kaynağı Playstore çalışanları maalesef.Üyelik sorunlarının çözümlerini bile bilmiyorlardı ben sorun yaşadığım dönem, internetten aynı sorunları yaşayan insanlar deneye yanıla çözüm bulmuşlardı da o şekilde sorunları çözmüştüm ben de.
K A R K A R O F F
Geceningozu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Hocam internette de araştırdım pek kullanılan bi site değil sanırım bir çözüm bulamadım varsa bildiğiniz bir yöntem paylaşırsanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Geceningozu yazdı: 18 Mar 2018 20:18 Hocam internette de araştırdım pek kullanılan bi site değil sanırım bir çözüm bulamadım varsa bildiğiniz bir yöntem paylaşırsanız sevinirim.
Tam olarak yaşadığın sorun ne ? Müşteri hizmetleriyle daha fazla uğraşma, cidden sistemden bihaberler.
K A R K A R O F F
Geceningozu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Telefonla tekşifre aldım ama sisteme giriş yapmaya çalıştığımda kullanıcı adı ve şifre eşleşmedi uyarısı alıyorum.

not:ttnet müşterisi değilim
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Geceningozu yazdı: 18 Mar 2018 20:25 Telefonla tekşifre aldım ama sisteme giriş yapmaya çalıştığımda kullanıcı adı ve şifre eşleşmedi uyarısı alıyorum.

not:ttnet müşterisi değilim
Bir göz attım, aynı problemi yaşayan ttnet müşterileri bile giriş yapamıyormuş sisteme.Bazısı ilk modem şifrem ile denedim oldu yazmış, bazısı şifremin sonuna !9 koyup girebildim yazmış.Ttnet müşterileri bile destek alamamış müşteri hizmetlerinden, şans diliyorum sana çünkü genel olarak şans eseri çözülmüş sorunlar.
K A R K A R O F F
Geceningozu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Sağol hocam. Bakalım yetkililerden bir cevap gelirse gelir. Gelmezse almayız olur biter kendileri bilir kimseye para verecem diye uğraşamam.
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

Geceningozu yazdı: 18 Mar 2018 20:58 Sağol hocam. Bakalım yetkililerden bir cevap gelirse gelir. Gelmezse almayız olur biter kendileri bilir kimseye para verecem diye uğraşamam.
Alma.dostum ilgisizligi cezalandırin ki akillansinlar