Yeni bir oyuncuyum ve rezalet

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Re: Yeni bir oyuncuyum ve rezalet

Mesaj gönderen resp0nse »

Parlementxx yazdı: 17 Mar 2018 15:13 Merhaba degerli forum uyeleri.35 yil once oyunu birakmistim guncellemeyle geri dondum.Karakteri kurdugumda 1 level ve gorevleri yapilmamis halde geldi boyle rezillik mi olur? Yeni oyuncuya saygi bu kadar mi az? Bunun icin bir onerim var.Her neyse onerime geleyim 10 yildir oynayan 'saplar' beni ilgilendirmez o 10 yilini verdi diye bendemi vermek zorundayim.Onerim ise yeni gelen oyuncular karakter actiginda 59 level hazir olup 70 levela kadar gorevleri yapili ve oyundaki butun setlerin oldugu karakter olarak gelmeli.Ayriyeten 100 adette bono eklerseniz tadindan yenmez.
İyi forumlar.
İçtiğin su kafa yapmış :)
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

yaptığın ironiyi anlıyorum ama koyulan engelleri görmek var birde yoksa bende bilirim şuan sana erişmek için sadece cüzdandan para çıkarıp o 10 yıllık emeğine sadece 2 dakikada erişmeyi.

sabahtan akşama kadar gırtlak patlattık burada bir tane gelip cevap veren oyuncuların sorununu dinleyen bir tane dev var mı acaba yada game master yok bunu söylemek bile yeterli ya da 100 kişiyi oturt şu pcye oyuna giriş yaptığı gibi f4 çekmesi bir olur demiyorum bunu geçiyorum bu engelleri görsün zaten kendisi bırakır ikvye vereceği emeğin yarısını başka oyuna verse ilah olur zevkden kudurur neyse forum oyundan daha zevkli .
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen AyYildizli »

Güzel ironi olmuş ancak şu da bir gerçek ki ikv ortalama bir mmorpg'ye göre çok daha fazla zaman harcamayı ve emek vermeyi gerektiren bir oyun. Yani işin gücün varsa, bir "hayat"ın varsa ikv'ye bulaşmayacaksın. Eğer benim işim gücüm yok, ben her gün saatlerimi harcarım bu oyuna dersen o zaman tamam :D
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...