Forum mesaj hatası

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Forum mesaj hatası

Mesaj gönderen Esadullah »

MaHKuMII yazdı: 17 Mar 2018 11:18 Ya arkadaşlar bazen Forum'da mesaj yazıyorum bekliyor bekliyor bekliyor sonra bir anda hata veriyor tekrar mesajı açtığımda iki tane mesaj atmış oluyor niye böyle bir şey oluyor ben anlamadım Forum yöneticilerini bu konu hakkında gerekli işlemi yapacağını düşünüyorum
Bazen değil malesef hep, hatta birazdan bu mesajımda da olacak :D
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

SPIEGLEIN yazdı: 17 Mar 2018 16:22 Herkes kendi içinde bir çözüm bulmuş :')

Bende iletimi yazıyorum gönder diyorum 2-3 sn sonrasında tekrar göndere basıyorum göndermiş oluyor >:) >:)
Ben de 😂
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
Rudboy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: ATT

Mesaj gönderen Rudboy »

MobilSorun78 yazdı: 17 Mar 2018 22:52
Rudboy yazdı: 17 Mar 2018 22:48
MobilSorun78 yazdı: 17 Mar 2018 16:28 Gönder'e bas , genel etkileşimden sayfayı yenile. Mesajın gittiğini göreceksin kasmayın o kadar.
Ben senin gibi düşüncedeki insanları anlamıyorum inan ki. Neden bir hatayı sineye çekiyoruz ? Ortada bir hata var ve çoğu kişide gerçekleşiyor bu durum. "Kasmayın o kadar" demek nedir. Hataları dile getirelim ki yönetim elbet bir gün bu yıllar sonra bile olsa çözüm getirsin.

Koyun olmayalım sorunları hataları rahatça dile getirip eleştiri yapabilelim. Sonra çiftlik banktaki koyunlardan farkımız kalmaz :)
Bunu dediğin insan forumdaki en muhalif kişi yalnız biraderim bir seviyeden sonra cidden kasmanın manası olmuyor bunu sende zamanla kavrayacaksın.

Senin burada kavramaktan bahsettiğin şey hatalara alışmak oluyor. Emin ol 10 yıldır alışmadım hala daha da alışmaya niyetm yok. Forumda bakarsan en çok eleştiri yapan kişilerden biriyimdir. Hakkıya hakkını veririm ama hakkımıda ararım.
Attci
Sevketasci
İlhambüyücüsü
Takinpekmez
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Keşke düzeltseler!