KARAKÖY GÖREVLERİNİ ALAMAMAK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
erenimom
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

KARAKÖY GÖREVLERİNİ ALAMAMAK

Mesaj gönderen erenimom »

İKV yönetimi büyük bir işe imza atarak yıllar sonra karaköy güncellemesiyle benim gibi birçok eski İKV oyuncusunu oyuna geri çekti, ilk başta hol görevlerini yapmadan giremediğimiz karaköye herkes şuanda girebiliyo ancak herkes görevleri alamıyo hol görevlerini yapmamız şart malesef ve birçok kişi karaköyden çıkmadığı için benim gibi eski oyuncular hol görevlerini yapamadıkları için karaköy görevlerini almadan kasılarak level atlamaya çalışıyo karaköye girişin serbest olduğu gibi karaköy görevlerini almakta serbest olmalı artık çünkü hol görevlerine destek verecek oyuncu bulamıyoruz oyunda bu konunun en kısa sürede çözülmesi lazım artık.

- dediğim gibi başta tebrik ettim ikv yönetimini oyuna yıllar sonra güncelleştirme getirdikleri için ancak şuanda koskaca haritalı oyun karaköye sığdırılmış durumda buna kısa bir zamanda çözüm getirilebilceğini düşünmüyorum ancak uzun vadede eminönü,meteor,yeraltı vb. diğer bölgeleri canlandıracak yeni hamlelerde bulunulabilir.
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Tr Army

Re: KARAKÖY GÖREVLERİNİ ALAMAMAK

Mesaj gönderen dreamtr »

O ikv yönetimine baslayam gene 5-10 oyuncu agladı görevleri olmadan basladılar almaya içeriye ulan biz salakmıyız bütün görevleri yapaca ki kasa carımın dahi gorevlerini yapmış birisiyim şimdi adam kp carını sokuyor içeriye maden cekiyor ÇT gediginde de 5-10 oyuncu agladı ikinici blgeye giremiyoruz diye gbmx i kestikten sonra ikinci bolgeye geceişi cıkardılar ilk basta ki kural yani butun bolgeyi bitirmeden ikinci blgeye gecişi ipal etmeselerde 1 yılda herkes ustunu dizip lw isterük bölge isterük diye aglamazdı şimdi millet kp carıyla maden topluyor biz salaklarda bütün gorevlerimizi yapıp karaköye giriyoruz ama yönetim müjdeeeeeeeee artık kp carlarınızı dahi karaköye skabilirsiniz diyor oldu olacak 1 lw carlarda girsin karaköye nokta...
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
erenimom
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen erenimom »

dreamtr yazdı: 17 Mar 2018 06:26 O ikv yönetimine baslayam gene 5-10 oyuncu agladı görevleri olmadan basladılar almaya içeriye ulan biz salakmıyız bütün görevleri yapaca ki kasa carımın dahi gorevlerini yapmış birisiyim şimdi adam kp carını sokuyor içeriye maden cekiyor ÇT gediginde de 5-10 oyuncu agladı ikinici blgeye giremiyoruz diye gbmx i kestikten sonra ikinci bolgeye geceişi cıkardılar ilk basta ki kural yani butun bolgeyi bitirmeden ikinci blgeye gecişi ipal etmeselerde 1 yılda herkes ustunu dizip lw isterük bölge isterük diye aglamazdı şimdi millet kp carıyla maden topluyor biz salaklarda bütün gorevlerimizi yapıp karaköye giriyoruz ama yönetim müjdeeeeeeeee artık kp carlarınızı dahi karaköye skabilirsiniz diyor oldu olacak 1 lw carlarda girsin karaköye nokta...
biz görevleri yaptık sizde yapcaksınız demek bencilliktir. farkındaysanız görev yapmak şaçma falan demedim herkes karaköyde olduğu için artık karaköy dışı toplu görevleri yapacak adam bulamıyoruz ve birçok kişi bu durumdan mağdur. ben bunu dile getirdim yoksa ağlamak sızlamak değil derdim 1 haftadır koskaca oyunda junona ekip toplayamadıysam bu bir sıkıntıdır.
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen dreamtr »

Lafım sana degildi eleştirim direkt yönetimin ta kendisine....
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen dreamtr »

Lafım sana degildi eleştirim direkt yönetimin ta kendisine....Adam kp carını getirip bölgedeki bossu kacırıyor genel etkiletişimde boss kacırmada gorursun fotoları destege mail attık ne bakan var ne eden sonra da yavru kurtları eleştirince forum uyeligini 15 gun kapatıyorlar ki bu 15 günlük cezayı da bana birisi acıklasın neye göre 15 gun ban atıyorsun forum uyeligine seni denetleyen kimse yokmu? ha acarsın bir yedek uyelik oradan devam edersin de kardeşim bu uyelik 2009 da bunların cogunun olmadıgı bazıların 9-10 yaşında oldugu donemlerde acılmış neden yedek hesap acam karsındakini sevmeyebilirsin eski diye ama ona saygı gostermemeni gerektirmez....
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

dreamtr yazdı: 17 Mar 2018 07:21 Lafım sana degildi eleştirim direkt yönetimin ta kendisine....Adam kp carını getirip bölgedeki bossu kacırıyor genel etkiletişimde boss kacırmada gorursun fotoları destege mail attık ne bakan var ne eden sonra da yavru kurtları eleştirince forum uyeligini 15 gun kapatıyorlar ki bu 15 günlük cezayı da bana birisi acıklasın neye göre 15 gun ban atıyorsun forum uyeligine seni denetleyen kimse yokmu? ha acarsın bir yedek uyelik oradan devam edersin de kardeşim bu uyelik 2009 da bunların cogunun olmadıgı bazıların 9-10 yaşında oldugu donemlerde acılmış neden yedek hesap acam karsındakini sevmeyebilirsin eski diye ama ona saygı gostermemeni gerektirmez....
Tılsımın dayısı az daha sakin.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Alexa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Alexa »

dreamtr yazdı: 17 Mar 2018 06:26 O ikv yönetimine baslayam gene 5-10 oyuncu agladı görevleri olmadan basladılar almaya içeriye ulan biz salakmıyız bütün görevleri yapaca ki kasa carımın dahi gorevlerini yapmış birisiyim şimdi adam kp carını sokuyor içeriye maden cekiyor ÇT gediginde de 5-10 oyuncu agladı ikinici blgeye giremiyoruz diye gbmx i kestikten sonra ikinci bolgeye geceişi cıkardılar ilk basta ki kural yani butun bolgeyi bitirmeden ikinci blgeye gecişi ipal etmeselerde 1 yılda herkes ustunu dizip lw isterük bölge isterük diye aglamazdı şimdi millet kp carıyla maden topluyor biz salaklarda bütün gorevlerimizi yapıp karaköye giriyoruz ama yönetim müjdeeeeeeeee artık kp carlarınızı dahi karaköye skabilirsiniz diyor oldu olacak 1 lw carlarda girsin karaköye nokta...
yav arkadaş tek başımamı gidicem gaffara gelmiyor kimse napayım sen söyle?
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Açık açık diyorum 6 yıl büyük hol bölgesinde duruldu, o sırada herkes görevini yapabilirdi kimse $ovenistlik yapmasın burada. Ben hem şifacımın hem büyücümün tüm görevlerini bitirip yeni bölgeye hazır şekilde bekleyeceğim , radyo programında karaköye sadece hol görevlerini bitirenler girebilecek desin sayan nihat bey aka nerull , ardından da sevimlilik altında karaköye girişte kolaylık artık sadece salon görevini yapanlar girebilecek. Kanser oldum içeriye giren çer çöp adamlardan dolayı kimse de benim fikrime zıt bir şey söyleyemez . 6 yılda görevini yapamayan adam karaköye girdiğine sevinmekle kalmıyor yüzsüzce görevleri de alabilmeyi istiyor . Malum sözümü söyleyip noktayı koyuyorum ;

Kekik de serpiyim mi kardeş ?
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Bence kisa yoldan umuttan alalim itemleri MorUqqq
Resim
Kullanıcı avatarı
KRoNicK
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Revenge Of Nobility

Mesaj gönderen KRoNicK »

Lafım meclisten dışarı ama forumda oyunda bir çok kişi ağlayıp zırlayarak başkaları girdi ama biz giremiyoruz yönetim istifa yeaa diye sızlayıp ağlayan bazı oyuncular diyim gelip boss kaçırıp çocuk çocuk hareket ediyorlar bunun örneklerini betada ve şimdi de görüyoruz,6 yıl büyük hol vardı kazara gitsen bile o görevleri yapar kafan rahat ederdi,dediğim gibi sözüm meclisten dışarı.