Patron - Nadide Eşya

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: Patron - Nadide Eşya

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

O biraz sıkıntı ama şu olabilir. Boss'a en çok hasar veren yani hiddet yaratan atıyorum 3 gruptan birine rastgele ödül düşebilir. Bu hem ilk çekme kavgası yaşanmaz hem de insanlar her bossu topluca keser. En çok hiddet yaratan 3 grup deme sebebim de arada 1-2 tane vuran kişiye düşmemesi. Bu 5 grup da olur 10 grup da maksat kesime etkisi dokunan gruplara ödül düşmesi. Ha bana sorarsanız oyundaki çoğu boss 1 maksimum 2 grupla çok daha temiz kesiliyor. Örnek olarak GBZ, Komiser ve Büyük Büyücü'de çok kişi olunca kesim daha da sıkıntıya biniyor. İdeal kesim sayıları GBZ: 1 grup, Büyük Büyücü; 2 grup, Komiser: 1 veya 2 grup.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

maskoff yazdı: 17 Mar 2018 03:43 patron yaratığa hiddet vermiş herkese nadide eşya düşme ihtimali olmalı bence böylelikle destek olan grupların eli boş dönmemesi , patron kaçırma olaylarının da bir nebze olsun önüne geçilmesi sağlanmış olur.
O zaman nerede emek, nerede zorluk. Yaş bir öneri. Olması zaten imkansızken bence direkt rafa kalkmalı.
Resim
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen maskoff »

Yaza doğru eğer benim dediğim öneri uygulanmazsa oyunda kavgalar küfürleşmeler boss kaçırma olayları çok çok daha fazla olacak. Görevlerini yapmış 59 level olmuş herkes boss kesecek veya kestirtmeyecek.Şu an büyük ve aktif loncalara mensup arkadaşlar için bu dediğim olay dezavantaj ama büyük ve aktif loncalardan çok daha fazla ,az üyesi olan lonca var bir an önce boss kesimleri düzenlenmelidir.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Ya ben sandbox acıyorum ama 2 nick açmıyor. Ücretli sürüm yüklenmesi lazımmış. Yukarda biri sandbox bahsetti aklıma geldi nasıl yapabilirim önerisi olan
Kullanıcı avatarı
Avare01
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hentaikedikıznibrikçisi

Mesaj gönderen Avare01 »

İstemezük kafası gene iş başında.!
Resim