Bir vedaymis

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Schiller
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Anka
Klan: Lodos
İletişim:

Re: Bir vedaymis

Mesaj gönderen Schiller »

Nerde o eski RoA kalitesi...

Bu konuyu açmanda ki amaç nedir? Ayrıca kullanmış olduğun üşümemesini istediğin kelime ne kadar etik bir kelime sence ? Saçma sapan konu açıp forumda gereksiz kirlilik oluşturan vedalar kadar gereksiz bir konu bence.
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Amaç ne hocam :')
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Giderken “Allah yönetimi bildiği gibi yapsın,tü bu ne biçim oyun” diyenleri hariç tutarsak, eşine-dostuna ben oyunu bırakıyorum haberi vermek isteyenler neden seni rahatsız etti?
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
NouzaR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Gangsta S Side

Mesaj gönderen NouzaR »

Schiller yazdı: 17 Mar 2018 00:42 Nerde o eski RoA kalitesi...

Bu konuyu açmanda ki amaç nedir? Ayrıca kullanmış olduğun üşümemesini istediğin kelime ne kadar etik bir kelime sence ? Saçma sapan konu açıp forumda gereksiz kirlilik oluşturan vedalar kadar gereksiz bir konu bence.
Eğer bizler sizler gibi bu akıma karşı çıkmazsak ne olur halımız,bizim sesimiz gür cıkar.
Elim kolum ayağım üşümesin ile billurun ne farkı var kardeşim,hepsi organ.Ayrım yapma .
Resim
Kullanıcı avatarı
NouzaR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Gangsta S Side

Mesaj gönderen NouzaR »

Karkaroff yazdı: 17 Mar 2018 00:58 Giderken “Allah yönetimi bildiği gibi yapsın,tü bu ne biçim oyun” diyenleri hariç tutarsak, eşine-dostuna ben oyunu bırakıyorum haberi vermek isteyenler neden seni rahatsız etti?
Beni rahatsız eden,herkesin bir sitem içinde olması,herkes yönetime sallıyor.
Hatasız kul olmaz,ama yönetimin hiç bir hatası yoktur.Ve olmayacaktır inanıyorum.Adam günde 7241 saat ikv oynuyor,sonra diyor oyun bitti.Napcam ,Ne yapabilirsin?
Mesela sigortalı bir işe başlayabilirsin
teşekkürler
Resim
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

NouzaR yazdı: 17 Mar 2018 01:02
Karkaroff yazdı: 17 Mar 2018 00:58 Giderken “Allah yönetimi bildiği gibi yapsın,tü bu ne biçim oyun” diyenleri hariç tutarsak, eşine-dostuna ben oyunu bırakıyorum haberi vermek isteyenler neden seni rahatsız etti?
Beni rahatsız eden,herkesin bir sitem içinde olması,herkes yönetime sallıyor.
Hatasız kul olmaz,ama yönetimin hiç bir hatası yoktur.Ve olmayacaktır inanıyorum.Adam günde 7241 saat ikv oynuyor,sonra diyor oyun bitti.Napcam ,Ne yapabilirsin?
Mesela sigortalı bir işe başlayabilirsin
teşekkürler
İnsanların sitem içinde olması, beklentilerinin karşılanmamış olması gayet normal bence.Ama neticede ortada çok büyük emek var.Sırf beklentin karşılanmadı diye verilmiş emeği, dökülmüş teri hiç edemezsin.

Diğer yandan geliştirici ekipte insan.İlla hataları olacaktır, hiçbir hataları yok demek yanlış olur.Genel olarak haklısın ama tutumun eleştirdiğin insanlar ayarında.Şahsi fikrim böyle.
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
ikomanche
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Academy Of War
İletişim:

Mesaj gönderen ikomanche »

[Alıntı silinmiştir]

Tmm
İKV
D. 25.12.2006
Ö. 11.06.2011
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

Evet bazı veda eden kişiler gerçekten bu oyuna gönül vermiş olanlar rahatsız etmemesi gerekiyordu çünkü gerçekten üzücü. Onlara oyunu sevmeye devam etmeleri gerektiğini anlatmak varken böyle şov yapmanın alemi yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Geçtiğimiz günlerde bende o veda konusu açanlardan birisiyim.

Öncelikle konuyu şöyle şuraya atayım
viewtopic.php?f=46&t=149506

Şimdi şunu sormak isterim,forum üzerinde dostluk ve arkadaşlık kurduğum insanlar oldu oyun içerisinde bir çok dostumlada vedalaşamadım bazıları iste forumdan gördü bıraktığımı. Şimdi konumda oyuna karşıt,kötülemek,yönetimi kınamak ile ilgili hiç bir şeye yer vermek istemedim,gören okuyan arkadaşlarda görmüştür. Soran arkadaşlara diyecek bir şey yok herşey ortada diyip geçmişimdir.

İnsanlar oyunu bırakırken yönetime saydırarak,oyunu kötüleyerek vedasını ediyor. İlla ki benim gibi veda konusu açan arkadaşlar mevcut sessiz sakın bir şekilde dostlarına oyunu bıraktığını ve ulaşmak istediği insanlar v.s şekilde..
Resim
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

SPIEGLEIN yazdı: 17 Mar 2018 16:18 Geçtiğimiz günlerde bende o veda konusu açanlardan birisiyim.

Öncelikle konuyu şöyle şuraya atayım
viewtopic.php?f=46&t=149506

Şimdi şunu sormak isterim,forum üzerinde dostluk ve arkadaşlık kurduğum insanlar oldu oyun içerisinde bir çok dostumlada vedalaşamadım bazıları iste forumdan gördü bıraktığımı. Şimdi konumda oyuna karşıt,kötülemek,yönetimi kınamak ile ilgili hiç bir şeye yer vermek istemedim,gören okuyan arkadaşlarda görmüştür. Soran arkadaşlara diyecek bir şey yok herşey ortada diyip geçmişimdir.

İnsanlar oyunu bırakırken yönetime saydırarak,oyunu kötüleyerek vedasını ediyor. İlla ki benim gibi veda konusu açan arkadaşlar mevcut sessiz sakın bir şekilde dostlarına oyunu bıraktığını ve ulaşmak istediği insanlar v.s şekilde..
Açıklamana yapmana gerek yok kardeşim zaten başlığı açan kişi hatasını anlayıp içeriğini sildirdi. Asıl böyle insanlardan rahatsız oluyoruz keşke o ve benzeri kişiler veda etse de kurtulsak ama yapacak bir şey yok iyisi ile kötüsü ile aynı oyun ve forumda yer alıyoruz.
Resim