Karaköy hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
volky16
İskele Babası
İskele Babası

Karaköy hakkında

Mesaj gönderen volky16 »

Arkadaşlar forumdanda görüldüğü üzere karaköyden memnun olmayan oyuna veda eden bir çok kişi var bende bunlardan biriyim Allah aşkına yöneticiler bizi takmıyor tamam anladık ama gerçekten şu sistem değiştirilemezmi eklenti paketi felan vs getirseler şu boss ları ayak altından alsalar veya grup bölgesi gelse mor nadideleri ordan düşürsek çt migrat sığınak tamamen çöp oldu bunca emek heba oldu grup bölgelerine isyan edenler en azından bir koordinasyon taktik grup çalışması bu bölgeler için gerekliydi şimdi ise bir hiç. Şu karaköyde mor itemleri olmayanlar olanlardan her zaman düşük olucak zaten o itemlere sahip olmak bana kalırsa imkansız daha pasif bir oyuncu için olsanda senelerini alıcak yani şu karaköyün hiç bi mantığı yok gözümde size sorum şu arkadaşlar sizce karaköyün geleceği nedir bu şekilde kalmaya devam ederse oyundan bezip bırakanların sayısı bir hayli olacak bende dahil.
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Karaköy hakkında

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

İnsanlara resmen eziyet çektiriyorlar hocam. Güncellemenin mantığı bu. Migrat görevlerime yardım eden yok. Görevlerim tıkandı. Karaköy görevlerimi alamıyorum daha bırak 59 seviye nadide itemlerimi dizmeyi. Oyunu resmen dipsiz bir kuyunun içine attılar. Çemberlitaş itemlerinin çöp olması doğal bir şey. O konuda haklılar. O zaman 59 seviye itemlerin ne anlamı kalırdı. Güncelleme sadece yeni bölge ve yeni bosslardan ibaret olurdu. Buna da gerek yoktu şayet Çemberlitaş itemleri halen daha geçerli olsaydı. Ama her güncellemede hatalarını düzeltmek yerine, hatalarını daha da artırıyorlar. Bossları dediğin gibi grup bölgelerine alabilirler ve boss kaçırma olayları son bulur. Tamam her şey item, seviye değil ama bölgeyi bu denli zorlaştırmanın ne manası var, onu da anlamış değilim. Sonunda bende oyunu severek oynarken, üzülerek veda edenlerden olacağım maalesef. Artık darısı oynamaya devam eden kitlenin başına. Giden gitti zaten. Bari bu saatten sonra kalanları elde tutsunlar.
Resim
WeDneS
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kudret Loncası
İletişim:

Mesaj gönderen WeDneS »

Normaldir arkadaşım oyunda birlik olmadan hiç bir şey yapılmıyor. Reçetelerinde zorluğu cabası. Hasarlar taklaya geldi :) m1 ler 23 ler çöp hayaller suda. Daha başlamayan oyuncular başlayanların anlattıklarını duyunca dönmekten vazgeçiyor. Oyun oynamak istiyoruz item basmak istiyoruz. Sarı iteme 300 m vereceğine şahesere 500 verir basarsın zaten.
WeDneS - Savaşçı
SagopaKajmeR - Büyücü
Ercan - Şifacı

Resim
volky16
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen volky16 »

LaRaCRoFT yazdı: 15 Mar 2018 04:23 İnsanlara resmen eziyet çektiriyorlar hocam. Güncellemenin mantığı bu. Migrat görevlerime yardım eden yok. Görevlerim tıkandı. Karaköy görevlerimi alamıyorum daha bırak 59 seviye nadide itemlerimi dizmeyi. Oyunu resmen dipsiz bir kuyunun içine attılar. Çemberlitaş itemlerinin çöp olması doğal bir şey. O konuda haklılar. O zaman 59 seviye itemlerin ne anlamı kalırdı. Güncelleme sadece yeni bölge ve yeni bosslardan ibaret olurdu. Buna da gerek yoktu şayet Çemberlitaş itemleri halen daha geçerli olsaydı. Ama her güncellemede hatalarını düzeltmek yerine, hatalarını daha da artırıyorlar. Bossları dediğin gibi grup bölgelerine alabilirler ve boss kaçırma olayları son bulur. Tamam her şey item, seviye değil ama bölgeyi bu denli zorlaştırmanın ne manası var, onu da anlamış değilim. Sonunda bende oyunu severek oynarken, üzülerek veda edenlerden olacağım maalesef. Artık darısı oynamaya devam eden kitlenin başına. Giden gitti zaten. Bari bu saatten sonra kalanları elde tutsunlar.
Dediklerine tamamen katılıyorum dostum. Oyuncuların isteklerine karşılık vereceklerine işi dahada karanlığa sürüklüyorlar umarım kalan ikv severleri daha fazla üzmezler
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

volky16 yazdı: 15 Mar 2018 04:02 Şu karaköyde mor itemleri olmayanlar olanlardan her zaman düşük olucak zaten o itemlere sahip olmak bana kalırsa imkansız daha pasif bir oyuncu için olsanda senelerini alıcak yani şu karaköyün hiç bi mantığı yok gözümde .

Bana kalsa nadide itemleri hiç koymazdım.Veyahut eklenti paketi ile kapalı bir bölge getirir,o şekilde düşürülebilirdi.Eskisi gibi 1 veya 2 şaheserin görevler ile verilmesi,kalan eşyaların tamamının zengin efsunlarca donatılıp bireysellik isteyenede,beraber kesmek isteyenede bu şekilde bir imkan sağlayıp ne naraymış,ne şifacının kutuplanmasıymış,bu tarz saçma sapan işlerle ugrastirmazdım oyuncumu.Level arttıkça hasarı düşürmem,level arttıkça yaratıkların hpsini ve damagesini arttırır,yeni +50 lik eşyalarla kolaylık olmasını sağlardım ama mecburiyet değil!Isteyen Cembelitas kiyafetini giyerdi isteyen yeni efsunlu kiyafetini giyerdi.Biz acik bolge derken,eskisi gibi olmasını istedik,acik bolge harici mevcut düzen degismedi,oyuncu kaybının sebebi bu zaten.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
volky16
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen volky16 »

IIASiLKANII yazdı: 15 Mar 2018 10:16
volky16 yazdı: 15 Mar 2018 04:02 Şu karaköyde mor itemleri olmayanlar olanlardan her zaman düşük olucak zaten o itemlere sahip olmak bana kalırsa imkansız daha pasif bir oyuncu için olsanda senelerini alıcak yani şu karaköyün hiç bi mantığı yok gözümde .

Bana kalsa nadide itemleri hiç koymazdım.Veyahut eklenti paketi ile kapalı bir bölge getirir,o şekilde düşürülebilirdi.Eskisi gibi 1 veya 2 şaheserin görevler ile verilmesi,kalan eşyaların tamamının zengin efsunlarca donatılıp bireysellik isteyenede,beraber kesmek isteyenede bu şekilde bir imkan sağlayıp ne naraymış,ne şifacının kutuplanmasıymış,bu tarz saçma sapan işlerle ugrastirmazdım oyuncumu.Level arttıkça hasarı düşürmem,level arttıkça yaratıkların hpsini ve damagesini arttırır,yeni +50 lik eşyalarla kolaylık olmasını sağlardım ama mecburiyet değil!Isteyen Cembelitas kiyafetini giyerdi isteyen yeni efsunlu kiyafetini giyerdi.Biz acik bolge derken,eskisi gibi olmasını istedik,acik bolge harici mevcut düzen degismedi,oyuncu kaybının sebebi bu zaten.
İlerleyen zamanlarda bir eklenti paketi gelmesini bekliyorum yeni gözlükler veya grup bölgesi şeklinde umarım beklentimizi karşılarlar