Vedalar Artıyor Sebebi Yazayım. En yetkili kişi içeri.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Re: Vedalar Artıyor Sebebi Yazayım. En yetkili kişi içeri.

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Israrla yineliyor ve söylüyorum. Bu kadar şikayetçi olduğunuz bir oyunun forumunda vakit geçirmek zorunda değilsiniz. Kapı açık, müsaade çıkmak isteyen herkes için var. Bunca yıllık tecrübem var demişsiniz, artık bir bunca yıl Türkçeyi öğrenirseniz kendi hayatınız için daha iyi olur okumaya çalışırken zorlandım. Kalın sağlıcakla.
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Beleşciligin ozeti bu basliktaki isyan eden yorumlarda.
Resim
Kullanıcı avatarı
kral243416
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: CAMPION LEAGUE

Mesaj gönderen kral243416 »

kardeşim samimi söylüyorum ahmet özgür bolat çok samimi arkadaşımdı ikv de görev yaptı rahmetli bana dediki sana nelazımsa istim dedi hiç birisini istemedim yalan diyosan her hangi bir yetkiliyle konuş
İKV CANDIR GERİSİ HEYECANDIR
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

JudgmentDay yazdı: 18 Mar 2018 11:59
LaRaCRoFT yazdı: 15 Mar 2018 00:15 "Inanın millet karaköyü bıraktı emin önünde ful çarlarla ws attılar eğlendiler. Bölgelere girdiler ful çarlarla." bu cümle her şey, özetliyor aslında. Oyuncağı olmayıp, misafirliğe gidildiğinde, ev sahibi çocuğun oyuncaklarına imrenerek bakan çocuklar gibi, üstünü dizemeyenler, üstünü fulleyenlere aynen o şekil baktı yıllarca. Yardım istenildi, iplenmeyi geçtim, dalga geçenler bile oldu. Kimse bana gelip te; (kendileri 20 kişilik karga sürüsüyle gezerken) "Üstü ezikler toplanıp birbirleriyle yardımlaşsın o zaman." falan demesin. Vedaların artmasını umuyorum. İKV için en hayırlısı bu.
Bence siz ne yazdığınızın farkında değilsiniz.Vedaların artmasını umuyorum diyorsunuz.İKV için en hayırlısı bu diyorsunuz.Bunun İKV ye hayrı nedir acaba?İnsanlar oyunu bırakınca sizce İKV kazanç mı sağlayacak? Bundan çıkarılan anlam bu :) Önce bir yazdığınızın ne anlama geldiğini bilin,öğrenin.Sonra yazın lütfen :) Güldürdünüz.
Güldürebildiysem ne mutlu.
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Üretimler çok zor. Biz her zaman aileyiz diye oynuyorduk. Ama bu güncellemede üretimde o kadar maden istiyordu ki herkes kendi derdine düşmüş, kimse başkasına yardım etmeyecek hale gelmişti. Bende loncayı dağıtma kararı alıp kendim de bıraktım oyunu.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI