Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

OZHANBEY yazdı: 17 Mar 2018 18:08 Oyunu bırakmana üzüldüm bi yandan da sevindim şuan İKV gerçekten kıyamet vaktini yaşıyor bu kargaşada oyuncuların çoğu keyif alamıyor bunlardan biride benim 😊 Her ne kadar birlikte oynama fırsatı yakalamasamda gerek oyunda gerek forumda davranış ve yaklaşımların pozitif ve dostça olduğu için İKV nin örnek alınacak bir oyuncusu olduğunu söylemek isterim.Yazını okuduktan sonra eminönüne sonradan geldiğini anladım ben herzaman sunucumuza sonradan gelenlerin sunucuyu bozduğunu savunurdum ama sen bu düşüncemi etkisiz kıldın bu da senin eski oyuncu olmandan kaynaklanıyor sanırım 😀 İmza için yazacaktım sana daha önce ama bir türlü fırsat olmadı ya da unutuyordum benim için bir imza yaparsan sevinirim yapmasanda canın sağolsun yolun açık olsun 😊
Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim O:-)

Eski ve yeni oyuncu olmaktan ziyade,oyunu oyun olduğu için,oynadıktan sonra sorun,problem bunların yeri olacağını sanmıyorum ben oyunlarda. İnsanlar oyunu hırs,savaş,insanları ezmek için oynuyor. Herkes gerçekten keyif almak için oynasa :) :)

İmza için detay verirseniz eğer yaparım ne demek O:-) O:-)
Resim
Kullanıcı avatarı
Meqan
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen Meqan »

Selamlar Metin,
Seninle pek hoş bir karşılaşmamız olmadı ama büyük aşklar nefretle başlarmış. :) Başta biraz tansiyonumuz yüksekti lakin sonra iyi anlaştık, kısa sürede kaynaştık. :) Bırakmış olman hayatın için güzel bizler için kötü oldu çünkü hepiniz benim için değerlisiniz ve aramızdan birisi ayrılmış oldu. Umarım hakkında her zaman hayırlısı olur. Selametle...
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Meqan yazdı: 17 Mar 2018 20:07 Selamlar Metin,
Seninle pek hoş bir karşılaşmamız olmadı ama büyük aşklar nefretle başlarmış. :) Başta biraz tansiyonumuz yüksekti lakin sonra iyi anlaştık, kısa sürede kaynaştık. :) Bırakmış olman hayatın için güzel bizler için kötü oldu çünkü hepiniz benim için değerlisiniz ve aramızdan birisi ayrılmış oldu. Umarım hakkında her zaman hayırlısı olur. Selametle...
Ne zaman aklıma gelse hep bir tebessüm oluşuyor :') :')

Başkan az mı topkapıyı bekledik B-) topkapıdaki süremiz dolmuş :relaxed: :relaxed: Her ne kadar oyunu bırakmış olsamda biz kocaman bir aileyiz illaki yolumuz düşecektir,gelsin çaylar BAŞKAN'dan ':) ':)
Resim