Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Mesaj gönderen Parlementxx »

Ayrica meşur tatlici tezgahtarlari gibi imzanida ozleyecegiz isikli misikli :relaxed:
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Reel hayatında başarılar diliyorum hikaye örgüsü yani 57 lvl olduğumda oyun hayatıa noktayı koyacağım sebebi ise bugün Büyük Büyücü görevi için adam topladık kavgadan kesiledi böyle ortamda birde item düşürmeye mi çalışacaz bu bosslardan bundan kaynaklanan sıkıntıdan dolayı oyun hayatımı 57 lvl hikaye örgüsü bittiği an forumda veda konusu açılacaktır.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

En mantikli karar, malesef yeterli olmayan görüşlerden ötürü oyun bitiyor bizde noktayi koyalim.
Kullanıcı avatarı
KILICoglu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen KILICoglu »

Hayırlısı olsun ikv senin gibi oyuncular ile güzel di. Gerçekten değerli bir insansın, Allah yolunu açık etsin inşallah, kendine iyi bak.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Aldığın kararın hakkında hayırlı olmasını dilerim, hayatında başarılar.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Her ne kadar Açık Beta'da plussuzların sunucuya girememesi saçmalığı yüzünden yeni pluslar yüklemişte olsak,1 hafta önce bahsettiğin gibi asası eldiveni vs üretip parlattıktan sonra bende aktif oyun serüvenimi geçicimidir temellimidir bilemiyorum fakat sonlandırmış bulunmaktayım.Forumda yerimi alıyorum,buraları bırakmaya niyetlenirmiyim onuda kestiremiyorum :relaxed:

Almış olduğun her karar gibi,bu kararda umarım hayatına bir nebze yarar sağlar ki olucaktır da.Hayırlısı olsun,reel hayatında kendine ayırabileceğin vakit eminim artacaktır ve böylelikle ayıramadığın zamanlarda yapmadığın veya yapamadığın ne varsa yaparsın artık,olaya pozitif bakmak lazım bu bir veda da olsa :) Kendine iyi bakman dileğiyle,sağlıcakla kal :wave:

Göster
Belki bende bir imza isterim kalırsam buralarda kimbilir.:relaxed:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

ForGaDDaRLorD yazdı: 14 Mar 2018 23:21 Metin dostum en doğru kararı vermişsin bu oyun bizim gibi oyuncuları haketmiyor çünkü yönetim yaptığı saçma sapan işleri düzeltmediği sürece İKV her geçen gün kan kaybetmeye devam edecektir.
Oyunu bırakman dostluğumuzu da bırakman anlamına gelmiyor numaram var canın sıkılır bir şeye ihtiyacın olur ara çekinme yolun açık olsun hayatında başarılar dilerim kardeşim.
Kesinlikle 😇

İkv çok güzel dostluklar arkadaşlıklar sağladı bizlere iyiki varsın
BenKutto yazdı: 14 Mar 2018 23:33 Sende mi be brütüs... Hayatında başarılar dilerim.Ara sıra foruma uğra ;)
Forumu azda olsa takip etmeyi düşünüyorum,elbet imza isteyenler çıkar 😂😂
GWYNBLEIDD yazdı: 14 Mar 2018 23:36 Gerçek hayatında başarılar dilerim.
Teşekkür ederim 😇
Parlementxx yazdı: 14 Mar 2018 23:43 'Müdürler' oksüz kaldi desene dostum.Foruma pozitif enerjinle anlam kattigin icin tesekkurler.Hayatinda basarilar :relaxed:
Ben teşekkür ederim,bi kısa parlement yakılır 😀😀
LaRaCRoFT yazdı: 14 Mar 2018 23:47 Öncelikle vermiş olduğun karar ile çok doğru bir şeyi yaptığının farkına varmanı isterim. Ben de plus paketim biter bitmez İKV hayatıma kalıcı olarak son noktayı koymak istiyorum. İKV efsane olarak, eski oyuncuların gönlünde her zaman kalacaktır. Oyunu geliştirici ekip kendi elleriyle bitirdi. Artık oyun oynanacak vaziyetten çıkıp, hırs yapanlar kulübüne dönüştü. Farklı oyunlara başlarsanız eğer, beni de haberdar edin. :relieved: Belki İKV'nde yakalayamadığımız o ruhu, başka oyunlarda yakalarız. Reel ve oyun hayatında başarılar dilerim. Her şey gönlünce olsun. Selametle. O:-)
Oyun o kadar farklı bir hal aldı ki,şimdi bu kusurları hataları yazmak yerine,güzel bir elveda ile noktalamak dn iyisi oluyur. Ne kadar yazılıp,çizilse dahi bir şeyler olmadı,olmayacaktır.
Yeni bir oyun şuan için düşünmüyorum :) 1 2 hafta böyle bir rahatça,stressiz devam edip sonrasında elbet bulacağızdır oyun ;)
Parlementxx yazdı: 14 Mar 2018 23:53 Ayrica meşur tatlici tezgahtarlari gibi imzanida ozleyecegiz isikli misikli :relaxed:
Ahahah işiqli mişiqli şeyler 99 tl işiksiz 10 tl 😂😂😂
Seven yazdı: 14 Mar 2018 23:56 Reel hayatında başarılar diliyorum hikaye örgüsü yani 57 lvl olduğumda oyun hayatıa noktayı koyacağım sebebi ise bugün Büyük Büyücü görevi için adam topladık kavgadan kesiledi böyle ortamda birde item düşürmeye mi çalışacaz bu bosslardan bundan kaynaklanan sıkıntıdan dolayı oyun hayatımı 57 lvl hikaye örgüsü bittiği an forumda veda konusu açılacaktır.
Yazılacak o kadar çok şey varki,en temizinden bırakıp gitmek ;)
Oyun gerçekten üzücü bir hal aldı,iyi dileklerin için teşekkür ederim 😇
yunusreyy yazdı: 15 Mar 2018 00:16 En mantikli karar, malesef yeterli olmayan görüşlerden ötürü oyun bitiyor bizde noktayi koyalim.
Maalesef hocam yeni güncelleme,kendi bitirdi
KILICoglu yazdı: 15 Mar 2018 00:35 Hayırlısı olsun ikv senin gibi oyuncular ile güzel di. Gerçekten değerli bir insansın, Allah yolunu açık etsin inşallah, kendine iyi bak.
Bu düşünceleriniz için çok teşekkür ederim 😇
IIASiLKANII yazdı: 15 Mar 2018 01:43 Her ne kadar Açık Beta'da plussuzların sunucuya girememesi saçmalığı yüzünden yeni pluslar yüklemişte olsak,1 hafta önce bahsettiğin gibi asası eldiveni vs üretip parlattıktan sonra bende aktif oyun serüvenimi geçicimidir temellimidir bilemiyorum fakat sonlandırmış bulunmaktayım.Forumda yerimi alıyorum,buraları bırakmaya niyetlenirmiyim onuda kestiremiyorum :relaxed:

Almış olduğun her karar gibi,bu kararda umarım hayatına bir nebze yarar sağlar ki olucaktır da.Hayırlısı olsun,reel hayatında kendine ayırabileceğin vakit eminim artacaktır ve böylelikle ayıramadığın zamanlarda yapmadığın veya yapamadığın ne varsa yaparsın artık,olaya pozitif bakmak lazım bu bir veda da olsa :) Kendine iyi bakman dileğiyle,sağlıcakla kal :wave:

Göster
Belki bende bir imza isterim kalırsam buralarda kimbilir.:relaxed:
Öncelikle teşekkür ederim :) imzayi her daim yaparım
Resim
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Zaten ikilemdeyim ben de bırakayım mı diye :D herkes oyunu bırakıyor.

Hayatında başarılar dilerim ustam. Ama silah tasarımlarına devam et takipteyiz ❤️
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Her geçen yıl birer birer... Şahsen tanımıyorum ama forumda gördüğüm kadarıyla düzgün karakterli biriydin. Yolun açık olsun, hayatta başarılar.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Sadraazam
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Lodos Sert Eser

Mesaj gönderen Sadraazam »

SPIEGLEIN yazdı: 14 Mar 2018 21:52 Merhaba arkadaşlar

Betadan beri ikv serüveninde koşturup duruyoruz oradan,oraya asıl sunucum ''Sancak'' olup sırasıyla ''beyazköşk,Anka,Eminönü'' Suncularında bulundum.

Bulunduğum bütün sunucularda çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edindim.Kimisi ile realde görüştük kimisi ile yüzlerce km öteden kardeş olduk O:-)

Anka sunucusunda iken oyunu bırakmış olup 2 ay sonrasında ilk güncelleme haberi ile tekrardan başlayanlardan oldum. Tüm dostlarım eminönü sunucusuna geçiş yapmıştı haliyle bizde eminönü sunucusunda yerimizi aldık,aylarca güncellemeyi bekledik ve sonunda güncelleme gelmişti :thinking_face:

Beni yeteri kadar tatmin etmedi,59 oldum asa,eldiven v.s ürettik parlattık. Bir yerlerden başlamaya çalıştım değerli dostlarım ile birlikte.

Umarım arkamızdan konuşulacak güzel şeyler bırakmışızdır. Ben bıraktığıma inanıyorum.

Burada şu eksik bu eksik demek istemiyorum görünen köy kılavuz istemez.

Sancak- We Are Legend loncası
Beyazköşk-H A N Loncası
Anka-Güneş Mumla Aranmaz
Eminönü-Academy Of War

İkv serüvenim boyunca toplamda 4 loncada bulundum,bulunduğum loncaların hepsi bir birinden iyi insanlarla doluydu.

Eminönü sunucusuna başladığımda kapısını açan ''Academy Of War'' Loncasına teşekkürlerimi iletiyorum.

Bulunduğum sunucularda çok değerli insanlar tanıdım,çok güzel vakitler geçirdim herkese çok teşekkür ederim :blush:

Anlatılacak güzel hikayeler,yazılar varda yeterince uzun olduğu düşüncesindeyim :grin: :grin:

Son bir not eklemek istiyorum

Sancak sunucusunda We Are Legend loncasında ''Kardelen'' Deniz abla kendisini tanıyan varsa eğer bana ona ulaşmamda yardımcı olabilirlerse O:-) O:-)

Foruma daha önce bakardım hiç kayıt olup bir şeyler yapma yazma girişiminde bulunmamıştım,ta ki yeni bölge ve silah tasarımları yapma girişimi sonucunda foruma yerimi almıştım.

Kısacık forum serüveninde bir kaç şey bıraktığımı düşünüyorum geride :')

Her ne kadar oyunu bırakmışta olsam ilerliyen zamanda tasarımlara devam etmeyi düşünüyorum.
Silah tasarımlarımdan

viewtopic.php?f=46&t=143170url

İmza konusuna gelirsek
Forum üzerinde bir çok arkadaşımıza imzalar yaptım,yapmaya çalıştım elimden geldiğince ne kadar oyunu bırakmışta olsam :') elbette beğeniliyor ve istenildiği taktirde yapmaya hazırım

İmza konusu

viewtopic.php?f=58&t=145503
Kendini kurtardın güzel kardeşim ya helal olsun sana.
Çok öncesinde silah çalışmalarını görmüştüm gayet başarılı ellerine sağlık.
Mutlu olacağından eminim ama yinede gözünün arkada kalmıyacağının garantisini vermek isterim sana kendimce.
Umarım asla geri dönmezsin.
Saygılarımla hayatta başarılar.
:flag_tr: Kılıcı İnsafsız Bir Beceriyle Kullanan Türk’ün Eli, Yendiği İnsanların Yarasını Sarmakta Da Ustadır. :flag_tr:
UĞRUNA ÖLÜNEBİLECEK BİR ŞEY GÖSTER ! >>>Göster
Resim