Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba arkadaşlar

Betadan beri ikv serüveninde koşturup duruyoruz oradan,oraya asıl sunucum ''Sancak'' olup sırasıyla ''beyazköşk,Anka,Eminönü'' Suncularında bulundum.

Bulunduğum bütün sunucularda çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edindim.Kimisi ile realde görüştük kimisi ile yüzlerce km öteden kardeş olduk O:-)

Anka sunucusunda iken oyunu bırakmış olup 2 ay sonrasında ilk güncelleme haberi ile tekrardan başlayanlardan oldum. Tüm dostlarım eminönü sunucusuna geçiş yapmıştı haliyle bizde eminönü sunucusunda yerimizi aldık,aylarca güncellemeyi bekledik ve sonunda güncelleme gelmişti :thinking_face:

Beni yeteri kadar tatmin etmedi,59 oldum asa,eldiven v.s ürettik parlattık. Bir yerlerden başlamaya çalıştım değerli dostlarım ile birlikte.

Umarım arkamızdan konuşulacak güzel şeyler bırakmışızdır. Ben bıraktığıma inanıyorum.

Burada şu eksik bu eksik demek istemiyorum görünen köy kılavuz istemez.

Sancak- We Are Legend loncası
Beyazköşk-H A N Loncası
Anka-Güneş Mumla Aranmaz
Eminönü-Academy Of War

İkv serüvenim boyunca toplamda 4 loncada bulundum,bulunduğum loncaların hepsi bir birinden iyi insanlarla doluydu.

Eminönü sunucusuna başladığımda kapısını açan ''Academy Of War'' Loncasına teşekkürlerimi iletiyorum.

Bulunduğum sunucularda çok değerli insanlar tanıdım,çok güzel vakitler geçirdim herkese çok teşekkür ederim :blush:

Anlatılacak güzel hikayeler,yazılar varda yeterince uzun olduğu düşüncesindeyim :grin: :grin:

Son bir not eklemek istiyorum

Sancak sunucusunda We Are Legend loncasında ''Kardelen'' Deniz abla kendisini tanıyan varsa eğer bana ona ulaşmamda yardımcı olabilirlerse O:-) O:-)

Foruma daha önce bakardım hiç kayıt olup bir şeyler yapma yazma girişiminde bulunmamıştım,ta ki yeni bölge ve silah tasarımları yapma girişimi sonucunda foruma yerimi almıştım.

Kısacık forum serüveninde bir kaç şey bıraktığımı düşünüyorum geride :')

Her ne kadar oyunu bırakmışta olsam ilerliyen zamanda tasarımlara devam etmeyi düşünüyorum.
Silah tasarımlarımdan

viewtopic.php?f=46&t=143170url

İmza konusuna gelirsek
Forum üzerinde bir çok arkadaşımıza imzalar yaptım,yapmaya çalıştım elimden geldiğince ne kadar oyunu bırakmışta olsam :') elbette beğeniliyor ve istenildiği taktirde yapmaya hazırım

İmza konusu

viewtopic.php?f=58&t=145503
Resim
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Re: Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Mesaj gönderen Windowss »

Gittikçe azalıyoruz. Bu camianın her zaman senin gibi kaliteli oyunculara ihtiyacı var. Yolun açık olsun dostum hayatında başarılar
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
Twingo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen Twingo »

Güle güle koca yürekli adam. AoW olarak biz bir loncadan her zaman fazlası olduk ve olmaya devam edeceğiz. Gerçek hayatında başarılar diliyorum. Discord ve wapp ta her zaman iletişimimize devam edeceğiz. :blush: O:-)
Resim
Kullanıcı avatarı
StromxBlast
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: lııAYBENııl

Mesaj gönderen StromxBlast »

Görüşürüz İyi Kalp Li İNSAN
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Mervang »

Yapmış olduğun imzalardan ötürü teşekkürlerimi sunarım her istediğimizde yardımcı oluyorsun oyunu bırakman bence iyi birşey hakkında hayırlısı olsun...
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Windowss yazdı: 14 Mar 2018 21:55 Gittikçe azalıyoruz. Bu camianın her zaman senin gibi kaliteli oyunculara ihtiyacı var. Yolun açık olsun dostum hayatında başarılar
Bu güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim O:-)

Twingo yazdı: 14 Mar 2018 21:58 Güle güle koca yürekli adam. AoW olarak biz bir loncadan her zaman fazlası olduk ve olmaya devam edeceğiz. Gerçek hayatında başarılar diliyorum. Discord ve wapp ta her zaman iletişimimize devam edeceğiz. :blush: O:-)
Kesinlikle sercan daha sizlerle elbet görüşeceğiz realde :blush: :blush:

Oyunu bırakmışta olsak siz değerli insanlarla bağımız devam edecek,her şey oyun değil ve oyunu gerçekten oyun olduğu için oynayan AOW O:-)
StromxBlast yazdı: 14 Mar 2018 21:59 Görüşürüz İyi Kalp Li İNSAN
O:-) O:-)
Mervang yazdı: 14 Mar 2018 22:03 Yapmış olduğun imzalardan ötürü teşekkürlerimi sunarım her istediğimizde yardımcı oluyorsun oyunu bırakman bence iyi birşey hakkında hayırlısı olsun...
Her gün farklı imza isteğin her gün yaparım :') :') Size imza yaparken ama az ama çok banada faydası oluyor :')

Hayatta sürekli bir şeylerden faydalanmak gerekiyor gelişmemiz için, ama bir sebep ama isteğimizle :')
İmza işine girmeseydim bu tarz şeylerde hiç bir aşama kaydedemezdim O:-) O:-)
Resim
Kullanıcı avatarı
captiosus
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen captiosus »

Yolunuz açık olsun hocam,bu camia kan kaybediyor gitgide.
ExqosA
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

SPIEGLEIN yazdı: 14 Mar 2018 21:52 Merhaba arkadaşlar

Betadan beri ikv serüveninde koşturup duruyoruz oradan,oraya asıl sunucum ''Sancak'' olup sırasıyla ''beyazköşk,Anka,Eminönü'' Suncularında bulundum.

Bulunduğum bütün sunucularda çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edindim.Kimisi ile realde görüştük kimisi ile yüzlerce km öteden kardeş olduk O:-)

Anka sunucusunda iken oyunu bırakmış olup 2 ay sonrasında ilk güncelleme haberi ile tekrardan başlayanlardan oldum. Tüm dostlarım eminönü sunucusuna geçiş yapmıştı haliyle bizde eminönü sunucusunda yerimizi aldık,aylarca güncellemeyi bekledik ve sonunda güncelleme gelmişti :thinking_face:

Beni yeteri kadar tatmin etmedi,59 oldum asa,eldiven v.s ürettik parlattık. Bir yerlerden başlamaya çalıştım değerli dostlarım ile birlikte.

Umarım arkamızdan konuşulacak güzel şeyler bırakmışızdır. Ben bıraktığıma inanıyorum.

Burada şu eksik bu eksik demek istemiyorum görünen köy kılavuz istemez.

Sancak- We Are Legend loncası
Beyazköşk-H A N Loncası
Anka-Güneş Mumla Aranmaz
Eminönü-Academy Of War

İkv serüvenim boyunca toplamda 4 loncada bulundum,bulunduğum loncaların hepsi bir birinden iyi insanlarla doluydu.

Eminönü sunucusuna başladığımda kapısını açan ''Academy Of War'' Loncasına teşekkürlerimi iletiyorum.

Bulunduğum sunucularda çok değerli insanlar tanıdım,çok güzel vakitler geçirdim herkese çok teşekkür ederim :blush:

Anlatılacak güzel hikayeler,yazılar varda yeterince uzun olduğu düşüncesindeyim :grin: :grin:

Son bir not eklemek istiyorum

Sancak sunucusunda We Are Legend loncasında ''Kardelen'' Deniz abla kendisini tanıyan varsa eğer bana ona ulaşmamda yardımcı olabilirlerse O:-) O:-)

Foruma daha önce bakardım hiç kayıt olup bir şeyler yapma yazma girişiminde bulunmamıştım,ta ki yeni bölge ve silah tasarımları yapma girişimi sonucunda foruma yerimi almıştım.

Kısacık forum serüveninde bir kaç şey bıraktığımı düşünüyorum geride :')

Her ne kadar oyunu bırakmışta olsam ilerliyen zamanda tasarımlara devam etmeyi düşünüyorum.
Silah tasarımlarımdan

viewtopic.php?f=46&t=143170url

İmza konusuna gelirsek
Forum üzerinde bir çok arkadaşımıza imzalar yaptım,yapmaya çalıştım elimden geldiğince ne kadar oyunu bırakmışta olsam :') elbette beğeniliyor ve istenildiği taktirde yapmaya hazırım

İmza konusu

viewtopic.php?f=58&t=145503
Yerinde Bir Karar Olmuş Ahbap,Yaklaşık 5 ay önce oyuna girme isteğim bitmişti.Karaköy gördükten sonra durum dahada iyi oldu oyunu bırakmam için.Reel Hayatında Başarılar Dilerim.Allaha Emanet.
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen bass1666 »

Bu oyunda bir Metin geçti iyi ki geçti... Gercek hayatinda basarilar dilerim umarim tekrar oyunda gorusuruz. 👋
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Hayırlı olsun dostum, aynı fikirdeyim.
Göster