Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Bir veda bizden ''DERDUNKLE''

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Selametle dostum temelde başarılar
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen MXneo »

SPIEGLEIN yazdı: 15 Mar 2018 19:04
Retaliation yazdı: 15 Mar 2018 16:44 Selametle Metin hocam. Artık her Galata'ya girişimde "Retaaaaaa" diye bağırıp "görev yap görev" diyen olmayacak. :(
Kısa sürede olsa mekanımız banka önüdü ;)
Artık forumda kıyamet günlüğünüze koşç retaaa ;)
CHAPPIE yazdı: 15 Mar 2018 17:03 Merhbalar,

Metin’in oyunu bıraktığını WhatsApp’dan öğrenince doğrulamak için foruma giriş yaptığımda konusunu görünce bir yandan üzüldüm bir yandan da sevindim. Üzülmemin sebebi; İKV değerli bir oyuncu saha kaybetmiş olması, sevindiğim yönüyse o da oyun oynarken kanser olmayacak. Karar ve tercih ona ait, saygı duymalıyız. Ha bu arada Metin, latifim nerede?
Kanser kitleyi geçtim... Neyse barış en basiti parlamalar diyip susuyorum ben ;))) parlamalar bile aynı olması üzdü
Merhaba Öncelikle Hayatında Başarılar Dilerim. Parlama Konusuna Gelince 50 ve 55 level mor asalar normal efsun isminde olduğu için parlamaları aynı olabilir 59 level Anu Asa, Feryomanyetik Gibi Asaların Parlamaları ve Efsun Yükseltilmeleri Değişik Olabilir Bknz: Ejder Asa , Transformatör Asa ve Yeni 59 level Anu Asa , Feryomanyetik asa.
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

MXneo yazdı: 16 Mar 2018 12:54
Retaliation yazdı: 15 Mar 2018 16:44 Selametle Metin hocam. Artık her Galata'ya girişimde "Retaaaaaa" diye bağırıp "görev yap görev" diyen olmayacak. :(

Metin’in oyunu bıraktığını WhatsApp’dan öğrenince doğrulamak için foruma giriş yaptığımda konusunu görünce bir yandan üzüldüm bir yandan da sevindim. Üzülmemin sebebi; İKV değerli bir oyuncu saha kaybetmiş olması, sevindiğim yönüyse o da oyun oynarken kanser olmayacak. Karar ve tercih ona ait, saygı duymalıyız. Ha bu arada Metin, latifim nerede?
Kanser kitleyi geçtim... Neyse barış en basiti parlamalar diyip susuyorum ben ;))) parlamalar bile aynı olması üzdü
Merhaba Öncelikle Hayatında Başarılar Dilerim. Parlama Konusuna Gelince 50 ve 55 level mor asalar normal efsun isminde olduğu için parlamaları aynı olabilir 59 level Anu Asa, Feryomanyetik Gibi Asaların Parlamaları ve Efsun Yükseltilmeleri Değişik Olabilir Bknz: Ejder Asa , Transformatör Asa ve Yeni 59 level Anu Asa , Feryomanyetik asa.
50 level asalari görünce kahkaha atiyorum ben parlatsam bile giymem rezalet..
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Sen bize bunu yaparsan diğerleri neler yapmaz.
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Ve sıra yavaş yavaş bana da geliyor gibi...İyice soğudum bende oyundan.
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Metin de bıraktıysa.. :[
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

Üzücü... İyisi ile kötüsü ile İKV'yi yalnız bırakmamak gerek.
Hayatında başarılar dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

Üzücü... İyisi ile kötüsü ile İKV'yi yalnız bırakmamak gerek.
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

MaHKuMII yazdı: 16 Mar 2018 12:34 Selametle dostum temelde başarılar
Teşekkür ederim.
MXneo yazdı: 16 Mar 2018 12:54

Açık betada görmüştük onlarda aynı parlamalara sahip en basit örnek verdim. Bu konu hakkında pek konuşmak istemiyorum,oyunu kötülemek,övmek gibi bir şey yapmak istemedim bırakırken :')
xANARCHYx yazdı: 16 Mar 2018 13:35 Sen bize bunu yaparsan diğerleri neler yapmaz.
Vay müdür :blush:
Oyunda sohbetimiz oldu gerekse forumda :') bundan sonra artık forumdan O:-) O:-)
noctiluca yazdı: 16 Mar 2018 14:22 Metin de bıraktıysa.. :[
Seneler geldi geçti ikv deki ömrümüz tam anlamı ile bu kadarmış artık. Net şekilde son :relieved: :relieved: :relieved: :relieved:
besiktasask yazdı: 16 Mar 2018 16:14 Üzücü... İyisi ile kötüsü ile İKV'yi yalnız bırakmamak gerek.
Hocam bazı şeyleri kendime bahane yaptım ;) birazda oyunun durumu :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Oyunu bırakmana üzüldüm bi yandan da sevindim şuan İKV gerçekten kıyamet vaktini yaşıyor bu kargaşada oyuncuların çoğu keyif alamıyor bunlardan biride benim 😊 Her ne kadar birlikte oynama fırsatı yakalamasamda gerek oyunda gerek forumda davranış ve yaklaşımların pozitif ve dostça olduğu için İKV nin örnek alınacak bir oyuncusu olduğunu söylemek isterim.Yazını okuduktan sonra eminönüne sonradan geldiğini anladım ben herzaman sunucumuza sonradan gelenlerin sunucuyu bozduğunu savunurdum ama sen bu düşüncemi etkisiz kıldın bu da senin eski oyuncu olmandan kaynaklanıyor sanırım 😀 İmza için yazacaktım sana daha önce ama bir türlü fırsat olmadı ya da unutuyordum benim için bir imza yaparsan sevinirim yapmasanda canın sağolsun yolun açık olsun 😊
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)