Borik Asit

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
crom
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Paradox

Borik Asit

Mesaj gönderen crom »

Bu reçeteyi tasarlayan geliştiriciyle oturup laflamak istiyorum. Kendisinin çocukluğuna inerek acaba neden bu kadar saçma bir reçete tasarladığını öğrenmek istiyorum. Yav arkadaşım siz demediniz mi mor itemler hariç diğer itemleri kolay yaptık. Oyuncular bir yere kadar fazla vakit harcamadan eğlensinler kolayca itemlerini dizsinler diye.

Peki o zaman sorarım neredeyse her sarı renkli itemin içine bu borik asit reçetesini koydunuz. Bor dediğimiz maden zaten zor toplanıyor. Bir de bunun üçüncü seviyesini isteyen materyalden 3 tane koymuşsunuz Borik Asit reçetesine. Resmen bubi tuzağı.

Kaç kişi ne kadar para ve vakit kaybetti haberiniz var mı? Her gün bir kaç tane oyuncu görüyorum hevesli hevesli dolanıyorlar. Üretim yapacaklar. Borik Asit arıyor adamlar. Bilmiyorlar ki borik asidi üretmek tüm reçeteden daha zor. Hayır istenen materyalleri direkt yazsalar insanlar anlayacak bubi tuzağı gibi gidiyorsun Sis'ten reçeteyi almaya Turk Telekom Ceosu görmüş Nerull gibi kitlenip kalıyor adamlar 5 dakika. Resmen reçeteyle kesişiyorlar.

Özetle; Sobee yönetimi şu borik asit işine bir çözüm bulun. Oyuncular kitlendi kaldı. Millet üretim yapamıyor eyyyy Sobee.
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Re: Borik Asit

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Umurlarında olacağını sanmıyorum. Millet teker teker bırakıyor oyunu artık. İtemi geçtim, yapamadığım görevlerimden dolayı, Karaköy görevlerimi alamıyorum. Madenleri öyle yerlere koymuşlar ki, maden toplamak için ya savaşçı olmak lazım, ya da grupla takılmak lazım. Gelecek güncellemede oyuna girmekte parayla olur. Oyunun sonunu hazırlıyorlar farkında bile değiller. "Turk Telekom Ceosu görmüş Nerull gibi" kelimeler kıyafetsiz kaldı bende. :) ':) :')
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Güncellemeden sonraki süreçte eleştirilecek bir çok şey olabilir. Fakat reçetelerin zorluğu bunlardan biri değil. Oyundaki 50 seviye efsunların reçeteleri şuana dek oyuna gelmiş en kolay reçeteler. Zamanında komet merlin ceket üretmek bile daha zordu şimdiki bolat altuncu ceket üretmekten. 55 seviye efsunlarda dediğin gibi borik asit,lantan karbonat gibi daha zor materyaller var. E buna da ağlanmaz ki be kardeşim. O bahsettiğin reçeteler bosslardan düşen nadidelerden sonra oyundaki en değerli eşyalar. Oyundaki bu kadar değerli eşyalarda da 3 adet 3. saf istenmesi alışılmadık bir şey değil. Sen hiç yücelen halit balyoz üretmedin mi? Bu reçetelerden çok daha zordu. Daha güncelleme geleli 2 hafta olmuş çekmek çok zor diyorsun.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

turkoxHAMSTER yazdı: 14 Mar 2018 04:52 Güncellemeden sonraki süreçte eleştirilecek bir çok şey olabilir. Fakat reçetelerin zorluğu bunlardan biri değil. Oyundaki 50 seviye efsunların reçeteleri şuana dek oyuna gelmiş en kolay reçeteler. Zamanında komet merlin ceket üretmek bile daha zordu şimdiki bolat altuncu ceket üretmekten. 55 seviye efsunlarda dediğin gibi borik asit,lantan karbonat gibi daha zor materyaller var. E buna da ağlanmaz ki be kardeşim. O bahsettiğin reçeteler bosslardan düşen nadidelerden sonra oyundaki en değerli eşyalar. Oyundaki bu kadar değerli eşyalarda da 3 adet 3. saf istenmesi alışılmadık bir şey değil. Sen hiç yücelen halit balyoz üretmedin mi? Bu reçetelerden çok daha zordu. Daha güncelleme geleli 2 hafta olmuş çekmek çok zor diyorsun.
+1

Bu yeni nesil kolaya çok alışmış hayretler içerisinde izliyorum.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

crom yazdı: 14 Mar 2018 03:36 Bu reçeteyi tasarlayan geliştiriciyle oturup laflamak istiyorum. Kendisinin çocukluğuna inerek acaba neden bu kadar saçma bir reçete tasarladığını öğrenmek istiyorum. Yav arkadaşım siz demediniz mi mor itemler hariç diğer itemleri kolay yaptık. Oyuncular bir yere kadar fazla vakit harcamadan eğlensinler kolayca itemlerini dizsinler diye.

Peki o zaman sorarım neredeyse her sarı renkli itemin içine bu borik asit reçetesini koydunuz. Bor dediğimiz maden zaten zor toplanıyor. Bir de bunun üçüncü seviyesini isteyen materyalden 3 tane koymuşsunuz Borik Asit reçetesine. Resmen bubi tuzağı.

Kaç kişi ne kadar para ve vakit kaybetti haberiniz var mı? Her gün bir kaç tane oyuncu görüyorum hevesli hevesli dolanıyorlar. Üretim yapacaklar. Borik Asit arıyor adamlar. Bilmiyorlar ki borik asidi üretmek tüm reçeteden daha zor. Hayır istenen materyalleri direkt yazsalar insanlar anlayacak bubi tuzağı gibi gidiyorsun Sis'ten reçeteyi almaya Turk Telekom Ceosu görmüş Nerull gibi kitlenip kalıyor adamlar 5 dakika. Resmen reçeteyle kesişiyorlar.

Özetle; Sobee yönetimi şu borik asit işine bir çözüm bulun. Oyuncular kitlendi kaldı. Millet üretim yapamıyor eyyyy Sobee.
Klasik yeni nesil kardesim Lol yan tarafta 30 dakikada full item 18 level olabiliyorsun sen oraya geç.Derindeki sir ilk ciktiginda Buyuk sahra halit itemler bile bundan daha zordu en azindan x2 Budaksiz x2 Civan cicegi , tanesi 3 4 m olan (Burdaki 3 4 m baya degerli bir 3 4 m) birkac maden daha istiyordu.
Resim
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Adrianalima »

borik asit üretmek zor dıyorsan hıc oynama bırak oyunu kardes..

3 painite çekmek veya almak zor gelıyorsa valla oynama bak zamanına yazık..
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

Aynı şey Işın Tüpü'nde geçerli. Üreteceğim asanın tüm malzemelerini toplayacaktım paradan kaçmadan, 200m falan tutuyordu, Işın Tüpünü de npcden 100 bine alınan bir şey sanıyorum. Bir baktım ki 3. saf istiyor 3 tane sunucuda tanesi 40 50m. Onu da satan bulamıyorsun. E haliyle 20 hasar için 300m fazla vermek istemiyorsun. Reçeteleri abartmışlar cidden, gerçi sözlerinde durmadıkları daha önce de görüldü. Karaköy çok genişti güya, sıkılıyorum aynı yerleri gezmekten. Eminönünden büyük dediler, yani Antrepo arkasından Agah'a kadar sayarsak, bir ihtimal..
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Sparineus yazdı: 14 Mar 2018 16:09 Aynı şey Işın Tüpü'nde geçerli. Üreteceğim asanın tüm malzemelerini toplayacaktım paradan kaçmadan, 200m falan tutuyordu, Işın Tüpünü de npcden 100 bine alınan bir şey sanıyorum. Bir baktım ki 3. saf istiyor 3 tane sunucuda tanesi 40 50m. Onu da satan bulamıyorsun. E haliyle 20 hasar için 300m fazla vermek istemiyorsun. Reçeteleri abartmışlar cidden, gerçi sözlerinde durmadıkları daha önce de görüldü. Karaköy çok genişti güya, sıkılıyorum aynı yerleri gezmekten. Eminönünden büyük dediler, yani Antrepo arkasından Agah'a kadar sayarsak, bir ihtimal..
Zaten o reçete senin gibiler için değil zenginler için en iyisine sahip olmak isteyenler için. Sen alaska berosus üretebilirsin 30-40 m tutmuyor.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

turkoxHAMSTER yazdı: 14 Mar 2018 04:52 Güncellemeden sonraki süreçte eleştirilecek bir çok şey olabilir. Fakat reçetelerin zorluğu bunlardan biri değil. Oyundaki 50 seviye efsunların reçeteleri şuana dek oyuna gelmiş en kolay reçeteler. Zamanında komet merlin ceket üretmek bile daha zordu şimdiki bolat altuncu ceket üretmekten. 55 seviye efsunlarda dediğin gibi borik asit,lantan karbonat gibi daha zor materyaller var. E buna da ağlanmaz ki be kardeşim. O bahsettiğin reçeteler bosslardan düşen nadidelerden sonra oyundaki en değerli eşyalar. Oyundaki bu kadar değerli eşyalarda da 3 adet 3. saf istenmesi alışılmadık bir şey değil. Sen hiç yücelen halit balyoz üretmedin mi? Bu reçetelerden çok daha zordu. Daha güncelleme geleli 2 hafta olmuş çekmek çok zor diyorsun.
Kesinlikle. Eminönü gibi yüksek meblağlı bir yerde sadece 50M'ye ürettim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

movie yazdı: 14 Mar 2018 16:12
Sparineus yazdı: 14 Mar 2018 16:09 Aynı şey Işın Tüpü'nde geçerli. Üreteceğim asanın tüm malzemelerini toplayacaktım paradan kaçmadan, 200m falan tutuyordu, Işın Tüpünü de npcden 100 bine alınan bir şey sanıyorum. Bir baktım ki 3. saf istiyor 3 tane sunucuda tanesi 40 50m. Onu da satan bulamıyorsun. E haliyle 20 hasar için 300m fazla vermek istemiyorsun. Reçeteleri abartmışlar cidden, gerçi sözlerinde durmadıkları daha önce de görüldü. Karaköy çok genişti güya, sıkılıyorum aynı yerleri gezmekten. Eminönünden büyük dediler, yani Antrepo arkasından Agah'a kadar sayarsak, bir ihtimal..
Zaten o reçete senin gibiler için değil zenginler için en iyisine sahip olmak isteyenler için. Sen alaska berosus üretebilirsin 30-40 m tutmuyor.
Alacak param var ama neden 20 hasar için gereksiz paralar vereyim? Ben 300m'i öyle 10 dakika da kasmıyorum. Kasada ki yarım t'yi 20 hasar fazla olacak diye bir asaya mı gömelim. Saçma bir reçete sistemi.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!