HİSTERİ LONCASI KOMİSER KAÇIRMA VİDEOSU

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yucelali1234
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

HİSTERİ LONCASI KOMİSER KAÇIRMA VİDEOSU

Mesaj gönderen yucelali1234 »

İKV yönetimin yaptığı bos kaçırmanın cezai işlem uygulanacak açıklamasının 2 saat sonra bu açıklamayı bildikleri halde KUKLACI sunucusundan Şehri İstanbul ve Symbol Of Justice loncasının bosunu kaçırmıştır gerekli cezaları almalarını istiyoruz.
1.bosun
LİNK :https://www.youtube.com/watch?v=SuoSiDi2CZA&t=20s
2. bosun
LİNK :https://www.youtube.com/watch?v=lAPGdnXisL4
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Re: HİSTERİ LONCASI KOMİSER KAÇIRMA VİDEOSU

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Karaköy herkese açık bir yer. Her hangi bir ceza verilmesini saçma buluyorum. Bunu oyuncular istedi, geliştirici ekip yaptı. Bunu defalarca söylettirmeyin artık. O şekilde kesebiliyorsanız kesin. Kesemiyorsanız boş yapıp ağlamayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
yucelali1234
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen yucelali1234 »

destek öğlen dediği için bu videoları aldım eğer ceza işlem yapacaklarsa yapsınlar yok serbest ise zaten bizim elimizden bos kaçırabilen yok bunun örneğini dün akşam 11 sularında 2 gbz yi roalılarla beraber keserek gösterdik zaten.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Şu durumu yok açık dünya yok herkes serbest diye savunmak ne kadar komik.Hiçbir oyunda gelip bir yetenek atarak sizin yarım saat kesmeye uğraştığınız şeyi çalamazlar.Bunun sorumlusu oyuncular değil geliştiricilerdir.Yok 2,3 tank ile kesin yok bilmem ne.Tam bir zaman kaybı ve oyuncuları birbirine kırdırma yöntemi.Çok zevkli oyun çok teşekkürler.Adam kim bilir kaç yıldır oyun oynuyordur ama böyle basit şeyleri düşünüp düzeltip oyun zevkini , kalitesini artırmak yerine işi işkenceye ,zaman kaybına çeviriyor.Bireysel bölge mi ? Artık herkes girebiliyor mu ? Dev ana , Philotheos mu ? Alkış...
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

LaRaCRoFT yazdı: 12 Mar 2018 20:57 Karaköy herkese açık bir yer. Her hangi bir ceza verilmesini saçma buluyorum. Bunu oyuncular istedi, geliştirici ekip yaptı. Bunu defalarca söylettirmeyin artık. O şekilde kesebiliyorsanız kesin. Kesemiyorsanız boş yapıp ağlamayın.
Biri senin emeğini böyle çalsa ağlamayın lafını söyler miydin bi düşün sonra yorum yap dostum
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            Windowss
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı
            Sunucu: Eminönü
            Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Serinplay yazdı: 12 Mar 2018 21:15 Şu durumu yok açık dünya yok herkes serbest diye savunmak ne kadar komik.Hiçbir oyunda gelip bir yetenek atarak sizin yarım saat kesmeye uğraştığınız şeyi çalamazlar.Bunun sorumlusu oyuncular değil geliştiricilerdir.Yok 2,3 tank ile kesin yok bilmem ne.Tam bir zaman kaybı ve oyuncuları birbirine kırdırma yöntemi.Çok zevkli oyun çok teşekkürler.Adam kim bilir kaç yıldır oyun oynuyordur ama böyle basit şeyleri düşünüp düzeltip oyun zevkini , kalitesini artırmak yerine işi işkenceye ,zaman kaybına çeviriyor.Bireysel bölge mi ? Artık herkes girebiliyor mu ? Dev ana , Philotheos mu ? Alkış...
            Katılıyorum
            "Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
            yunusreyy
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

LaRaCRoFT yazdı: 12 Mar 2018 20:57 Karaköy herkese açık bir yer. Her hangi bir ceza verilmesini saçma buluyorum. Bunu oyuncular istedi, geliştirici ekip yaptı. Bunu defalarca söylettirmeyin artık. O şekilde kesebiliyorsanız kesin. Kesemiyorsanız boş yapıp ağlamayın.
            senin beyninin oksijen aldığına ben inanmıyorum ve yaşının 10 üzerinde olduğuna'da.

adam geliyor diyor ki ağlamayın ulan sen git kesmeye çalış senin bossunu kessinler sende tamam de geri çekil sizin gibi veletler yüzünden böyle veletler türüyor bunlara herkes tepki vermezse işsiz insanlar girip boss kaçırır sende onları izlersin belki sende yapıyorsundur boş konuştuğun için bilemedim.
            Kullanıcı avatarı
            LyKaoN
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı
            Klan: Arzın Çocukları
            Lonca: Fıerce

Mesaj gönderen LyKaoN »

Arkadaş her konuya copy paste yapıp durma. Sıktın artık, yönetim oyuncuların istekleri doğrultusunda birşeyler yaptı. Boss kaçırmanın ,yönetimin yaptığı anketle yakından uzaktan alakası yok. Artist artist postlar atma, her konuya ağlayan konuyu açan değil sensin.
            # İNSCRİB
            # LykaoN
            # checkup
            # Njord
            Kullanıcı avatarı
            berkan587
            Dış Şehir Gezgini
            Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

İki düşman klanın birbirleriyle ile savaşıp Boss'u kesmeye çalışması oyun sistemi içerisinde gayet normal ki bu olay rekabet yaratır.Fakat belli başlı çoğu zamanda klansız savaşçıların Nara atıp Boss kaçırma olayı tamamen saçma bir olay.Buna en kısa zamanda bir düzenleme yapılması gerekiyor.
            Resim
            Resim
            Kullanıcı avatarı
            jerrymaquire
            Cin Avcısı
            Cin Avcısı
            Sunucu: Sancak
            Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen jerrymaquire »

LyKaoN yazdı: 12 Mar 2018 21:48
            Arkadaş her konuya copy paste yapıp durma. Sıktın artık, yönetim oyuncuların istekleri doğrultusunda birşeyler yaptı. Boss kaçırmanın ,yönetimin yaptığı anketle yakından uzaktan alakası yok. Artist artist postlar atma, her konuya ağlayan konuyu açan değil sensin.
            Post kasıyor minik, bırak alsın hevesini. :relaxed:
            Kaybedecek bir şeyinin kalmaması, özgürlük galiba.
            Kilitli