Oyunu Bıraktım.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Oyunu Bıraktım.

Mesaj gönderen scorper »

Senelerce emek verdim ama işin gerçekten çok ciddi paralara dayandığını gördüm.Oyun gerçekten tamamen paralaşmış. Yıllarca sadece 2 3 tlsım uretebıldım. ve görüyorumki Karaköyde her sınıfın her yeteneğin örneğin elek buz fızık,tank,ofans,Şifa,Asit gibi elemnetlerı her bırı karakoyde recete olarak dusuyor ve ıtem atması cok nadır. Ve reçetelerde istenilen şeyler tek bi oyuncu oynadıgını dusunursek bi dünya kendileri demiş 1milyona yakın oyuncu var bunca ınsan bu kadar mataryeller için varını yogunumu satıcak ? Her mor reçetede bir dünya şey var ve mutlaka Martian Akondrit konulmuş x4 herbirine isteniliyor yani 395 akçeden 4 tane 1500 akçe ediyor yani sadece bir eldivene ayakkabıya cekete bu 1500 harcıcaksınız üstelik tek elemente dıyelim buz iseniz buza of ısenız ofa gerçekten çok pahalılaşmış oyun Maddiyatım dayanmıyor yani bırakıyorum. Benim için oyun çt ye kadardı en azından setleri alabiliyorduk hakkım helal değil hoscakalın.....
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Oyunu Bıraktım.

Mesaj gönderen yunusreyy »

Oyun tamamen güç kaybediyor ki uretim bazli olmasi cok aacma.umarim bir gb tarzi biseyler gelirde bu sacmaliga bir son verirler
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Alan olarak geniş ama yine aşırı robotlasma ve asiri zorluk var oyunda, tek basina zor bir oyun, eminonu gibi degil hala grup bolgesi kivaminda bir bolge oldu karakoy dolayisiyla oyuncular azalacak en kucuk ornek verecek olursam bir buyucu bir bicakci milisi tek basina kesemiyor
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

scorper yazdı: 12 Mar 2018 01:37 Senelerce emek verdim ama işin gerçekten çok ciddi paralara dayandığını gördüm.Oyun gerçekten tamamen paralaşmış. Yıllarca sadece 2 3 tlsım uretebıldım. ve görüyorumki Karaköyde her sınıfın her yeteneğin örneğin elek buz fızık,tank,ofans,Şifa,Asit gibi elemnetlerı her bırı karakoyde recete olarak dusuyor ve ıtem atması cok nadır. Ve reçetelerde istenilen şeyler tek bi oyuncu oynadıgını dusunursek bi dünya kendileri demiş 1milyona yakın oyuncu var bunca ınsan bu kadar mataryeller için varını yogunumu satıcak ? Her mor reçetede bir dünya şey var ve mutlaka Martian Akondrit konulmuş x4 herbirine isteniliyor yani 395 akçeden 4 tane 1500 akçe ediyor yani sadece bir eldivene ayakkabıya cekete bu 1500 harcıcaksınız üstelik tek elemente dıyelim buz iseniz buza of ısenız ofa gerçekten çok pahalılaşmış oyun Maddiyatım dayanmıyor yani bırakıyorum. Benim için oyun çt ye kadardı en azından setleri alabiliyorduk hakkım helal değil hoscakalın.....
Martian Akondrit, Meteorit'den elde ediliyor yalnız sadece akçe ile alınmıyor. Kondrit'den daha nadir dediğine göre çıkması imkânsız gibi bir şeydir orası ayrı. :')

Belirli bir vakte yayılarak üretilebilir aslında tüm eşyalar. İstediğim her şey hemen olsun diyorsanız ona sözüm yok tabii. Neyse umarım başarıyı gerçek hayatta yakalarsınız. Hoşça kalın.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
ghoul
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ghoul »

Zwartan aldı başını gidiyor. Avrupaya açıldı onların cebini yoluyor. Nerull, Gorgar ve diğerleri hala Araplara çalışıyor. Bende bırakıyorum oyunu. Silah yükseltme paralı olur mu ya. Kapatın gitsin gençleri kambur bırakmayın. İyi geceler.
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

NaudiR yazdı: 12 Mar 2018 01:42
scorper yazdı: 12 Mar 2018 01:37 Senelerce emek verdim ama işin gerçekten çok ciddi paralara dayandığını gördüm.Oyun gerçekten tamamen paralaşmış. Yıllarca sadece 2 3 tlsım uretebıldım. ve görüyorumki Karaköyde her sınıfın her yeteneğin örneğin elek buz fızık,tank,ofans,Şifa,Asit gibi elemnetlerı her bırı karakoyde recete olarak dusuyor ve ıtem atması cok nadır. Ve reçetelerde istenilen şeyler tek bi oyuncu oynadıgını dusunursek bi dünya kendileri demiş 1milyona yakın oyuncu var bunca ınsan bu kadar mataryeller için varını yogunumu satıcak ? Her mor reçetede bir dünya şey var ve mutlaka Martian Akondrit konulmuş x4 herbirine isteniliyor yani 395 akçeden 4 tane 1500 akçe ediyor yani sadece bir eldivene ayakkabıya cekete bu 1500 harcıcaksınız üstelik tek elemente dıyelim buz iseniz buza of ısenız ofa gerçekten çok pahalılaşmış oyun Maddiyatım dayanmıyor yani bırakıyorum. Benim için oyun çt ye kadardı en azından setleri alabiliyorduk hakkım helal değil hoscakalın.....
Martian Akondrit, Meteorit'den elde ediliyor yalnız sadece akçe ile alınmıyor. Kondrit'den daha nadir dediğine göre çıkması imkânsız gibi bir şeydir orası ayrı. :')

Belirli bir vakte yayılarak üretilebilir aslında tüm eşyalar. İstediğim her şey hemen olsun diyorsanız ona sözüm yok tabii. Neyse umarım başarıyı gerçek hayatta yakalarsınız. Hoşça kalın.
Kardeş her şeyi hesabladım ben Savaşçın bile olsa tankın maden çekemessin orda saçma yerlerde doguyor bir belli şeyi yok ful artı ful çar yapmak istiyorsanız yeni bölgede en az 2.5 Milyar gerçek parayı gözden çıkarmanız gerek. İtemde atıyor diyenler olabilir eyvallahda niye mor itemlerin içine adamlar 4 tane Kondrıt koymuslar ozaman :) toplasan tek bir iteme 1500 akçe gidiyor :) oda tek bır sınıfa tanksan tank ıtemıne ofsan onada ayrı :)
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

ghoul yazdı: 12 Mar 2018 01:48 Zwartan aldı başını gidiyor. Avrupaya açıldı onların cebini yoluyor. Nerull, Gorgar ve diğerleri hala Araplara çalışıyor. Bende bırakıyorum oyunu. Silah yükseltme paralı olur mu ya. Kapatın gitsin gençleri kambur bırakmayın. İyi geceler.
Adamlar yeni bölgeyi ful akçe al item kazan hesabı yapmışlar zaten belli oyun tamamen para emek versende gelemessin bir yerlere kaç kişinin tılsımı var tam olarak yıllarını harca genede ful yapamassın hiç bir şeyini
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

yunusreyy yazdı: 12 Mar 2018 01:40 Oyun tamamen güç kaybediyor ki uretim bazli olmasi cok aacma.umarim bir gb tarzi biseyler gelirde bu sacmaliga bir son verirler
Bırakan çok olucak bak görüceksin
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

scorper yazdı: 12 Mar 2018 01:51

Kardeş her şeyi hesabladım ben Savaşçın bile olsa tankın maden çekemessin orda saçma yerlerde doguyor bir belli şeyi yok ful artı ful çar yapmak istiyorsanız yeni bölgede en az 2.5 Milyar gerçek parayı gözden çıkarmanız gerek. İtemde atıyor diyenler olabilir eyvallahda niye mor itemlerin içine adamlar 4 tane Kondrıt koymuslar ozaman :) toplasan tek bir iteme 1500 akçe gidiyor :) oda tek bır sınıfa tanksan tank ıtemıne ofsan onada ayrı :)
Benim için o sıkıntı değildi ya. 1 yıl sürsün yine oynar, yavaş yavaş geliştirirdim karakterimi. MMORPG oyunların amacı zaten. Ama bir yandan da bu süreçte oyunda zevk alacak şeyler de yapardım. Savaş sistemi olurdu, farklı eğlenceli sistemler olurdu en azından sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılmazdın. Ama burada öyle bir şey yok. Dediğin gibi bir ton masraf, emek vereceksin sonunda yine KP kasmaya çalışacaksın, savaşacaksın eskiden yaptığın gibi. Bir numarası yok yani. Bende kaldıramadım aynı şeyleri, ani bir kararla bırakıverdim işte. :D

Keşke Karaköy gelmeseydi diyorum ama. En azından Çemberlitaş atıyordum arada canım sıkılınca. Şimdi o da bitti. Hahaha. :')
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

NaudiR yazdı: 12 Mar 2018 01:55
scorper yazdı: 12 Mar 2018 01:51

Benim için o sıkıntı değildi ya. 1 yıl sürsün yine oynar, yavaş yavaş geliştirirdim karakterimi. MMORPG oyunların amacı zaten. Ama bir yandan da bu süreçte oyunda zevk alacak şeyler de yapardım. Savaş sistemi olurdu, farklı eğlenceli sistemler olurdu en azından sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılmazdın. Ama burada öyle bir şey yok. Dediğin gibi bir ton masraf, emek vereceksin sonunda yine KP kasmaya çalışacaksın, savaşacaksın eskiden yaptığın gibi. Bir numarası yok yani. Bende kaldıramadım aynı şeyleri, ani bir kararla bırakıverdim işte. :D

Keşke Karaköy gelmeseydi diyorum ama. En azından Çemberlitaş atıyordum arada canım sıkılınca. Şimdi o da bitti. Hahaha. :')
Cok haklısın benim ruhum sıkılıyo karaköyde yapacak bisey yok level alsan item uretmek dert herkes ucuyo uretmesen hasar düşüncek ne kadar sacma.ya bazj seyler..