Tekrar başa mı sarıyoruz?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Tekrar başa mı sarıyoruz?

Mesaj gönderen KraToSs »

Yeni gelen paketin biraz aceleye getirildiğini düşündüm ki öylede.

Çoğu oyuncunun , forum kullanıcılarının dikkat etmediği bir konu var;
PvP sisteminin hiç değişmemesi olayı aynı 49 sistemi 59 da da devam ediyor geniş çaplı büyük bir değişim olurdu her 10 seviyede sadece buz yeteneği 1.5 kat arttırılmış PvP de

yine 1 ay sonra büyücü oynayanlar bağırıp çağıracak neden? tek tip savaşçı olayı hala devam ediyor

yine full Max savaşçılar sahnede bir türlü şu element olayı eskisi gibi hakim olmadı oyuna gitti arkadaş bu saldırının bu savunmanın bu elementin savaşçıda ki gereksizliği nedir?

şöyle bir karaköy itemlerıne baktım ve üstte aceleye getirildiğini yazdım birde
itemlerde büyü hasarı değil, normal element hasarı veren eşya yok gibi?? sadece ateş var ?
zırh efsunu da ortada yok gibi

birde şu tünelde hala 59 seviyede bile kristal zırh düşmesi kafama takıldı hayır neden?
holde örümceklerden bile 35 seviye efsun düşüyor bunlar ne zaman düzelecek demek istemiyorum düzelmesin abi bunlar
tılsım sisteminin getirdiği dengesizliği sürüm notuna eklemişler ordan çakıyorsunuz neymiş 59 seviyeye sabitlenmiş demek ki yıllar yıllar sonra -yeni level gelirse- tılsımları oyundan çıkartcaklar onlarda farkında bunun demekki.

bu oyunda yeni oyuncular adına yapılan herşey fiyasko ile sonuçlanıyor hele şu bölgeler için yaptıkları şey forumda buna gelen yorumlar çıldırıyorum.

karakteri kurar kurmaz oyuna küfür eder hale geldik kesinlikle yeni bir oyuncu çekemez bu oyun çeksede kendinde tutamaz bıkar bu oyuncu.
Kimsenin diğerinden hiçbir farkı yok oyunumuzda tekdüze yetenekler,tek düze üstler , aynı karakter tipleri herşey aynı
farklı birşey enson sanırım 39 da oldu herhalde.

siz istediniz buyrun olsun denilen bir bölge getirildi sadece keşke getirilmeseydi dedirtiyor çünkü öyle bir bölge!
Kıyafetler,asalar,zırhları görünce f4 çekesim geldi. Kıyafetler özensiz ve komik

birde bu oyunda şunu öğrenin artık bizim oyunumuzda EN kavramı yok bu olay 39 da bitti.
aynı eşyaya sahip bir oyuncuyu yine aynı eşyaya sahip bir oyuncu ile vs attırmaktan sıkılmadılar.
1 ay sonra yine tüm savaşçılar yeşilmen üst takılıp , oğuz kağanı üretecek aynı olaylar yine başa saracak .
5 savaşçının bir savaşçıyı kesemediği günler ne kadar uzakmış be
komutandan mısıra kadar ya 5 savaşçının 1 şifacıyı kovalayıp kesemediği günler? o da uzak !

bir büyücü düşünün 2 savaşçı koşuyor ve ikisi aynı anda kütükle düz vuruş atarken büyücüye ISKA geçiyor
düşünsene ISKA niye? conk dizmiş çeşitlilik var çünkü

neyse içimde kalanları yazdım son şans gibi birşey düşünüyordum belki oyun eskisi gibi zevkli olur ama denge olayını bir türlü oturtamadılar şu 2012den sonra . Ne olduysa o zaman oldu Zwartan bir gitti çöküş başladı arkadaş! kasayı bile 3 e çıkaramıyorlar artık gerisini sen düşün!

iyi forumlar .
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Re: Tekrar başa mı sarıyoruz?

Mesaj gönderen Dawnguard »

Hani belli başlı hakkaten çözülebilecek sorunları yazsan tamam haklısın.Ama baya baya oyunu değiştirmeleri lazım şuan seni memnun etmesi için.Ben oynamıyorum ve hayatımı zorlaştırmıyor, bu kadar eziyet olduysa sana bırak bence.Oyun yani.
Resim
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

HELAL OLSUN kardeşim içimdekilerin tercümanı oldun, özlediğimiz oyun tarzını yazdın bak burada bende diyorum o zaman bizlere özlem duyanlara 39 level PvP kursunlar sadece eski itemler olsun.Saçma yetenek düzenleri kalksın gelsin vallahi bütün çarlarımı silip 39 server'ına geçmeye hazırım ben yeter ki eski tat eski oyun zevki gelsin.Oyunda item olsun item uyduruk maxlar gelmesin ! Uyduruk Evolar zırhlar asalar gelmesin özen gelsin özen oyuna özen gelsin.ÖZLEDİM ARKADAŞ 39 LEVELİ
En son RamazanBey tarafından 06 Mar 2018 18:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Dawnguard yazdı: 06 Mar 2018 18:31 Hani belli başlı hakkaten çözülebilecek sorunları yazsan tamam haklısın.Ama baya baya oyunu değiştirmeleri lazım şuan seni memnun etmesi için.Ben oynamıyorum ve hayatımı zorlaştırmıyor, bu kadar eziyet olduysa sana bırak bence.Oyun yani.
mükemmel ötesi bir çözüm derdime derman olarak kalmayıp tüm benim gibi veyahutta yeni başlayacak oyunculara ilaç gibi gelen bir çözüm söyledin.
görüyorum ve arttırıyorum bence sende forumu bırakmalısın.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Oyunu 0 dan yeni grafikler ile yeniden yapsalar eski oyuncu sayısını 2ye katlarlar
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Furkaaaaann yazdı: 06 Mar 2018 21:36 Oyunu 0 dan yeni grafikler ile yeniden yapsalar eski oyuncu sayısını 2ye katlarlar
Oyunu oynayanlar bırakır. Sadece görsel efektler biraz iyileştirilmesi halinde daha güzel sonuçlar elde edilebilir
Kayihan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Academy of War

Mesaj gönderen Kayihan »

Artık su gorsel efektleri bi gelistirseler de daha iyi oynasak sene 2018 oldu efektler cok geride grafiklerde ama ne yapalim cocujluk pyunu vazgecemiyosun
:* Academy Of War
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Şu tılsım olayını bende anlamadım tılsımların en önemli özelliği 0 seviye olması bilerek o mantıkla getirdiniz yani.Şimdi 60.seviyeye kadar etkileri devam edecek ne demek dalgamı geçiyorsunuz?Kusura bakmayında getirmeden önce test etseydiniz ya da 5 sene piyasada tutmasaydınız.Mesela savaşcı sınıfındaki kudret azaltan tılsımları hangi mantıkla geldi hiçbir zaman anlayamadık?Tılsımların vaad ettiği çeşitlilik sunmaktı fakat olmayacağı en baştan belliydi.Test ederek getirseydiniz bunlar olmazdı belkide.Şimdi 20 tılsımı olan adamlar var.Adam kondriti çekerek üretse cebinden yaklaşık 1200 Tl para çıkıyor.Hadi silah yükseltmeyi anladık 12 parlak silahım olsa her sınıfı düşünüyorum(diğer parlaklar zaten çöptü.).12x20=240 Tl bunun dışında tılsım üretilen harcanan zamanları saymıyorum bile ki en önemlisi o.
PvP'deki tekdüzelik hiç çözülmüş degil hatta resmen iyice berbat ettiler.Nerde zırh efsunları????Neden elementte tek ateş var????VE EN ÖNEMLİSİDE DİRENÇ İTEMLERİNİ TEK TEK AYIRIP ÇEŞİTLİLİK YAPMAK VARKEN YİNE ONLARIDA BİRLEŞTİRİP KOMPLE HER ŞEYİ YOK ETMİŞSİNİZ.NEDEN ELEMENT DİRENÇLER BİRLEŞİK ???? NEDEN FİZİKSEL DİRENÇLER BİRLEŞİK????
Diğer saçmalıkta dirençlerin 600de sınırlandırılması öyle bir şey mi var tamam bir ayar çek herkes haddini bilsinde.Bak şimdi sen bu sınırı 600 yaparsan herkese şifacı direnci yeter adam 400 şifacı direncinden alır+240/5 dağıtır.Her bir direnci 448 olur.Ha 448 olmuş ha 600 kimse 152 direnç için tenezzül edipte item takmaz adamın zaten fulleyip bir iş yapma şansı yokki.Adam yine hasar+kritik takar geçer yani aklım almıyor vallahi her şeyi berbat etmişsiniz.Ne yapmak gerekirdi eğer sen max direnci %40 azaltıyorsan o zaman şifacı dirençlerini %40 azaltki dengelensin.Yani şifacılardan 240 direnç gelsin diğer türlü hiçbir manası kalmıyor,direnç itemlerini kaldır at çöpe.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

YemeLik yazdı: 06 Mar 2018 23:01 Şu tılsım olayını bende anlamadım tılsımların en önemli özelliği 0 seviye olması bilerek o mantıkla getirdiniz yani.Şimdi 60.seviyeye kadar etkileri devam edecek ne demek dalgamı geçiyorsunuz?Kusura bakmayında getirmeden önce test etseydiniz ya da 5 sene piyasada tutmasaydınız.Mesela savaşcı sınıfındaki kudret azaltan tılsımları hangi mantıkla geldi hiçbir zaman anlayamadık?Tılsımların vaad ettiği çeşitlilik sunmaktı fakat olmayacağı en baştan belliydi.Test ederek getirseydiniz bunlar olmazdı belkide.Şimdi 20 tılsımı olan adamlar var.Adam kondriti çekerek üretse cebinden yaklaşık 1200 Tl para çıkıyor.Hadi silah yükseltmeyi anladık 12 parlak silahım olsa her sınıfı düşünüyorum(diğer parlaklar zaten çöptü.).12x20=240 Tl bunun dışında tılsım üretilen harcanan zamanları saymıyorum bile ki en önemlisi o.
PvP'deki tekdüzelik hiç çözülmüş degil hatta resmen iyice berbat ettiler.Nerde zırh efsunları????Neden elementte tek ateş var????VE EN ÖNEMLİSİDE DİRENÇ İTEMLERİNİ TEK TEK AYIRIP ÇEŞİTLİLİK YAPMAK VARKEN YİNE ONLARIDA BİRLEŞTİRİP KOMPLE HER ŞEYİ YOK ETMİŞSİNİZ.NEDEN ELEMENT DİRENÇLER BİRLEŞİK ???? NEDEN FİZİKSEL DİRENÇLER BİRLEŞİK????
Diğer saçmalıkta dirençlerin 600de sınırlandırılması öyle bir şey mi var tamam bir ayar çek herkes haddini bilsinde.Bak şimdi sen bu sınırı 600 yaparsan herkese şifacı direnci yeter adam 400 şifacı direncinden alır+240/5 dağıtır.Her bir direnci 448 olur.Ha 448 olmuş ha 600 kimse 152 direnç için tenezzül edipte item takmaz adamın zaten fulleyip bir iş yapma şansı yokki.Adam yine hasar+kritik takar geçer yani aklım almıyor vallahi her şeyi berbat etmişsiniz.Ne yapmak gerekirdi eğer sen max direnci %40 azaltıyorsan o zaman şifacı dirençlerini %40 azaltki dengelensin.Yani şifacılardan 240 direnç gelsin diğer türlü hiçbir manası kalmıyor,direnç itemlerini kaldır at çöpe.
hepsinin farkındalar ve ısrarla aynı hatayı yapıyorlar zırh efsunu ve (ateş hasarı) dışında savaşçıya diğer element eşyaları getirmemişler şifacıyada niye ? bozmuşlar ya dengeyi elementi hiç ettiler bu iki sınıfda varsa yoksa max yada ateş neden ateş acaba onu şuan düşünüyorumda çemberlitaşdan olsa gerek çoğu tılsım zaten çöp şu kışkırtma hedef saptırma, ck kullanan yok yahu kimse takmıyor bir tane böyle göreyim Vaov diyorum çeşitlilik 0 gerçekten karaköy hikayesi hariç 0 pvp değişmemiş zaten düşünün 10 seviye geliyor yetenekler aynı hiçbir değişiklik yok en kritik olay olan pvp de
Kayihan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Academy of War

Mesaj gönderen Kayihan »

YemeLik yazdı: 06 Mar 2018 23:01 Şu tılsım olayını bende anlamadım tılsımların en önemli özelliği 0 seviye olması bilerek o mantıkla getirdiniz yani.Şimdi 60.seviyeye kadar etkileri devam edecek ne demek dalgamı geçiyorsunuz?Kusura bakmayında getirmeden önce test etseydiniz ya da 5 sene piyasada tutmasaydınız.Mesela savaşcı sınıfındaki kudret azaltan tılsımları hangi mantıkla geldi hiçbir zaman anlayamadık?Tılsımların vaad ettiği çeşitlilik sunmaktı fakat olmayacağı en baştan belliydi.Test ederek getirseydiniz bunlar olmazdı belkide.Şimdi 20 tılsımı olan adamlar var.Adam kondriti çekerek üretse cebinden yaklaşık 1200 Tl para çıkıyor.Hadi silah yükseltmeyi anladık 12 parlak silahım olsa her sınıfı düşünüyorum(diğer parlaklar zaten çöptü.).12x20=240 Tl bunun dışında tılsım üretilen harcanan zamanları saymıyorum bile ki en önemlisi o.
Kesinlikle katılıyorum sifacilar cok fazla direnc veriyor sinirida indirmisler bi sifa direnci bi iksir saten 600 yaparim direncimi butun direnc setlerimiz cop oldu
:* Academy Of War