Artık İKV'nin Çılgın Robotu yok!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Artık İKV'nin Çılgın Robotu yok!

Mesaj gönderen Retaliation »

Robot mobot o da insan... Yolun açık olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

LadyGAGA yazdı: 04 Mar 2018 14:08 Üzdün beni :( elveda
Windowss yazdı: 04 Mar 2018 14:13 Yolun açık olsun
TOLGARDA yazdı: 04 Mar 2018 14:36 Bu üzücü oldu
MaHKuMII yazdı: 04 Mar 2018 14:41 Yolun açık olsun kardeşim.
BenKutto yazdı: 04 Mar 2018 15:04 Selametle chappie.
saglam yazdı: 04 Mar 2018 16:19 Allah'a emanet çepi kardeş /elsalla
besiktasask yazdı: 04 Mar 2018 16:24 Robot diyarına uzaktan gelen robot, yolun açık olsun.
Cankurtarann yazdı: 04 Mar 2018 17:26 Selametle kal , bir gün Eminönün'de buluşmak üzere O:-) .
SeTh yazdı: 04 Mar 2018 19:25 Derslerinde başarılı olman dileği ile. Unutma gerçek oyun ( hayat ) daha zor......
romendiyojen yazdı: 04 Mar 2018 20:41 Reel Hayatında Başarılar.

Hepinize teşekkür ederim.
dedee66 yazdı: 04 Mar 2018 15:00 beyler sakin olun adam bırakıyorum demıyor yeni çar açıp onla devam edicem diyor kardeşim teşkilat ta devam et sen boşver diğer sunucuları :') :')

“belki” dedim kesin olarak başka bir karakterle oynayacağımı belirtmedim.
SalurBeyi yazdı: 04 Mar 2018 15:07 Gider ayak doğruyu söyledin Barış. Kendine iyi bak.
Geri döndüğünde Teşkilat'ta karşılaşmak ümidi ile... O:-)

Geri döndüğümde yine kendi sunucum Eminönü’nde olacağım.

SeRRuh yazdı: 04 Mar 2018 16:29 Bazen alışveriş açarak arzları sinir etsen de kendince haklı sebeplerinin olduğunu ifade etmekten kaçınmıyordun. Ağızı değil eli çalışan rakiplerden birine şimdilik veda olsun. Hedef olarak 59 olmanın saçmalığını kavramış ve oyunun keyif veren kısmını fark etmiş sayılı insanlardanmışsın vesselam.

Haklı olduğum her durumda hakkımı savunurum. Geri döndüğümde savaş sırasında ölen bir üyeniz laf ettiğinde “Ütopia ağlama” diye yazmaya devam edeceğim :blush: .

asgsdga yazdı: 04 Mar 2018 16:31 yolun açık olsun, uzuuun uzun git, kısa bir süre demişsin ama bikaç yıl gelmezsen hiç fena olmaz. görüşmemek üzere. hatta oyunu bırakmışken forumu da bırakabilirsin, böylece karaköyle alakalı spoiler yemeden keyifli bir şekilde(ve mümkünse 3-4yıl sonra) oyununa dönebilirsin. :hand_splayed:

3-4 yıla kalmadan geri dönerim. Piyasada İKV kadar keyif veren bir oyun yok.
Motiejunas yazdı: 04 Mar 2018 17:41 Çok doğru demişsin , oyun içinde pek karşılaşmasakta forumdan takip ettiğim kadarıyla samimi bir kişiliğin var yolun açık olsun elbet bir gün döneceksin zaten kimse kolay kolay kopamıyor ikv'den :) Milletin gözünü harıl hurul level kasma bürümüş.İlk açıldığı gün sabahladım 53 level oldum sonra dedim ki napıyoruz yaratıklar kaçmıyor bosslar kaçmıyor tadını çıkara çıkara olmak varken bi anlamı olmuyor level kasmanın.

59.seviyeye ulaşmam geç olsun ama güç olmasın :blush: . Geri döndüğümde şef yaratıkları kaçıran olduğunda bende onları kaçıracağım .
SPIEGLEIN yazdı: 04 Mar 2018 20:09 Bir robottan daha kurtulduk,Barış oyunu oyun olduğu için oynayan kitle her zaman zevkini alıyor :blush: Oyundan çok daha önemli şeyler var. Şöyle robotumuzla bir grc de içmek gerekirdi.

Valla kekoluk içeren dizileri izleyen, küçük yaşta sigara içip bunu marifet sanan birkaç liseli yüzünden oyun zevki kalmıyor :unamused: . İşin garip yanı kendisi benle konuşmaya gelemeyip sınıf arkadaşını yolluyor kaçak sigaracı arkadaşımız >:) :D . Neyse ben sözümü tutup onun bulunduğu şehre gideceğim fakat o karşıma çıkma cesareti gösterecek mi merak ediyorum :thinking_face: .

Mars yazdı: 06 Mar 2018 00:34 Yeni bölüm çıkalı herkes gitmeye başladı bırakanlar çoğaldı. Yolun açık olsun kardeşim.

Bilinçli kitle olması gerekeni yapıyor.
Retaliation yazdı: 06 Mar 2018 16:46 Robot mobot o da insan... Yolun açık olsun.

Teşekkürler atsever kardeşim. Unutma insanlar at gibi koşar robot gibi yaşar.

Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

LadyGAGA yazdı: 04 Mar 2018 14:08 Üzdün beni :( elveda
Windowss yazdı: 04 Mar 2018 14:13 Yolun açık olsun
TOLGARDA yazdı: 04 Mar 2018 14:36 Bu üzücü oldu
MaHKuMII yazdı: 04 Mar 2018 14:41 Yolun açık olsun kardeşim.
BenKutto yazdı: 04 Mar 2018 15:04 Selametle chappie.
saglam yazdı: 04 Mar 2018 16:19 Allah'a emanet çepi kardeş /elsalla
besiktasask yazdı: 04 Mar 2018 16:24 Robot diyarına uzaktan gelen robot, yolun açık olsun.
Cankurtarann yazdı: 04 Mar 2018 17:26 Selametle kal , bir gün Eminönün'de buluşmak üzere O:-) .
SeTh yazdı: 04 Mar 2018 19:25 Derslerinde başarılı olman dileği ile. Unutma gerçek oyun ( hayat ) daha zor......
romendiyojen yazdı: 04 Mar 2018 20:41 Reel Hayatında Başarılar.

Hepinize teşekkür ederim.
dedee66 yazdı: 04 Mar 2018 15:00 beyler sakin olun adam bırakıyorum demıyor yeni çar açıp onla devam edicem diyor kardeşim teşkilat ta devam et sen boşver diğer sunucuları :') :')

“belki” dedim kesin olarak başka bir karakterle oynayacağımı belirtmedim.
SalurBeyi yazdı: 04 Mar 2018 15:07 Gider ayak doğruyu söyledin Barış. Kendine iyi bak.
Geri döndüğünde Teşkilat'ta karşılaşmak ümidi ile... O:-)

Geri döndüğümde yine kendi sunucum Eminönü’nde olacağım.

SeRRuh yazdı: 04 Mar 2018 16:29 Bazen alışveriş açarak arzları sinir etsen de kendince haklı sebeplerinin olduğunu ifade etmekten kaçınmıyordun. Ağızı değil eli çalışan rakiplerden birine şimdilik veda olsun. Hedef olarak 59 olmanın saçmalığını kavramış ve oyunun keyif veren kısmını fark etmiş sayılı insanlardanmışsın vesselam.

Haklı olduğum her durumda hakkımı savunurum. Geri döndüğümde savaş sırasında ölen bir üyeniz laf ettiğinde “Ütopia ağlama” diye yazmaya devam edeceğim :blush: .

asgsdga yazdı: 04 Mar 2018 16:31 yolun açık olsun, uzuuun uzun git, kısa bir süre demişsin ama bikaç yıl gelmezsen hiç fena olmaz. görüşmemek üzere. hatta oyunu bırakmışken forumu da bırakabilirsin, böylece karaköyle alakalı spoiler yemeden keyifli bir şekilde(ve mümkünse 3-4yıl sonra) oyununa dönebilirsin. :hand_splayed:

3-4 yıla kalmadan geri dönerim. Piyasada İKV kadar keyif veren bir oyun yok.
Motiejunas yazdı: 04 Mar 2018 17:41 Çok doğru demişsin , oyun içinde pek karşılaşmasakta forumdan takip ettiğim kadarıyla samimi bir kişiliğin var yolun açık olsun elbet bir gün döneceksin zaten kimse kolay kolay kopamıyor ikv'den :) Milletin gözünü harıl hurul level kasma bürümüş.İlk açıldığı gün sabahladım 53 level oldum sonra dedim ki napıyoruz yaratıklar kaçmıyor bosslar kaçmıyor tadını çıkara çıkara olmak varken bi anlamı olmuyor level kasmanın.

59.seviyeye ulaşmam geç olsun ama güç olmasın :blush: . Geri döndüğümde şef yaratıkları kaçıran olduğunda bende onları kaçıracağım .
SPIEGLEIN yazdı: 04 Mar 2018 20:09 Bir robottan daha kurtulduk,Barış oyunu oyun olduğu için oynayan kitle her zaman zevkini alıyor :blush: Oyundan çok daha önemli şeyler var. Şöyle robotumuzla bir grc de içmek gerekirdi.

Valla kekoluk içeren dizileri izleyen, küçük yaşta sigara içip bunu marifet sanan birkaç liseli yüzünden oyun zevki kalmıyor :unamused: . İşin garip yanı kendisi benle konuşmaya gelemeyip sınıf arkadaşını yolluyor kaçak sigaracı arkadaşımız >:) :D . Neyse ben sözümü tutup onun bulunduğu şehre gideceğim fakat o karşıma çıkma cesareti gösterecek mi merak ediyorum :thinking_face: .

Mars yazdı: 06 Mar 2018 00:34 Yeni bölüm çıkalı herkes gitmeye başladı bırakanlar çoğaldı. Yolun açık olsun kardeşim.

Bilinçli kitle olması gerekeni yapıyor.
Retaliation yazdı: 06 Mar 2018 16:46 Robot mobot o da insan... Yolun açık olsun.

Teşekkürler atsever kardeşim. Unutma insanlar at gibi koşar robot gibi yaşar.

Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Robotumuzu yalnız bırakmayıp arkasından vedayı gerçekleştirdim :') :')
Resim
Kullanıcı avatarı
captiosus
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen captiosus »

SPIEGLEIN yazdı: 14 Mar 2018 22:28 Robotumuzu yalnız bırakmayıp arkasından vedayı gerçekleştirdim :') :')

Robot biraz tartışmış olsakta sen de ikvnin değerli oyuncularından birisin.
Yolun açık olsun robot,hakkında her şeyin en hayırlısının olmasını, mutlu ve güzel bir ömür geçirmeni dilerim.
ExqosA
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

Vay be robot gidiyor üzdün bizleri yolun açık olsun inşallah reelde başarılar dilerim
Resim
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen bass1666 »

Alışveriş açmana maruz kalan birisi olarak elveda diyorum bir unutulmaz daha oyunu bırakmış. Reel hayatında ve derslerinde başarılar 👋
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

SPIEGLEIN yazdı: 14 Mar 2018 22:28 Robotumuzu yalnız bırakmayıp arkasından vedayı gerçekleştirdim :') :')
Eee bölge ve klandan sataşacak bir robot bulamadın öyle değil mi? 😏.
captiosus yazdı: 14 Mar 2018 22:33
Robot biraz tartışmış olsakta sen de ikvnin değerli oyuncularından birisin.
Yolun açık olsun robot,hakkında her şeyin en hayırlısının olmasını, mutlu ve güzel bir ömür geçirmeni dilerim.
İsmini pek hatırlamasam da teşekkür ederim.

Tahaa yazdı: 14 Mar 2018 22:37 Vay be robot gidiyor üzdün bizleri yolun açık olsun inşallah reelde başarılar dilerim
bass1666 yazdı: 14 Mar 2018 22:39 Alışveriş açmana maruz kalan birisi olarak elveda diyorum bir unutulmaz daha oyunu bırakmış. Reel hayatında ve derslerinde başarılar 👋

İkinize de teşekkür ederim.

Her ne kadar oyunu bırak bile yaptığım sunumların hepsinde İKV’ye yönelik atıflarda bulunuyorum
Kullanıcı avatarı
kralmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen kralmusti »

Allah rahmet eylesin hiç sevmezdim zaten